Skin Booster. Krystalicznie czysta przyjemność estetyczna

Fakty o wzmacniaczu skóry?

Skin Boosters to iniekcje stabilizowanym kwasem hialuronowy  w skórę. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów , nie są one wstrzykiwane pod skórę w celu zwiększenia objętości lub ukształtowania twarzy. Zamiast tego są bardzo drobnymi substancjami, które są wstrzykiwane w skórę w celu nawilżenia i poprawy jakości skóry. Ten rodzaj mezoterapii można wstrzykiwać na duże obszary zabiegowe twarzy, szyi i dłoni, aby zwiększyć jakość nawilżenia skóry. Podczas zabiegu wielokrotne wstrzyknięcia aktywują fibroblasty, sprzyjając tworzeniu się nowego kolagenu i elastyny ​​. Rezultatem jest zdrowo wyglądająca, promienna i pulchna skóra.

.

Korzyści z zabiegu wzmacniającego skórę:

Zastosowane produkty skórne są bardzo płynne, dzięki czemu efekt końcowy jest gładki.
Dzięki produkcji nowego kolagenu i elastyny ​​pacjenci mogą oczekiwać jędrniejszej i młodzieńczej skóry.
Zabieg jest odpowiedni dla większości pacjentów i typów skóry.
Złoty standard nawilżania skóry dla promiennej i promiennej skóry.

 

Kto może skorzystać z tego zabiegu? Jakich rezultatów można się spodziewać?

Zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich pacjentek, które nie są w ciąży i nie karmią piersią. Polecany jest dla pacjentów, którzy chcą poprawić ogólną jakość i stopień nawilżenia skóry.

Zabieg wzmacniający skórę nie ma na celu wypełniania bruzd i zmarszczek. Zamiast tego ma na celu nawilżenie skóry i wspieranie tworzenia się nowego kolagenu i elastyny ​​w dłuższej perspektywie. Pacjenci zauważają bardziej zroszony i jędrniejszy wygląd skóry, a co za tym idzie – bardziej „blask”.

Zabieg wzmacniający skórę działa wyjątkowo dobrze w poprawie wyników innych zabiegów i może być dodany do większości usług w gabinecie.

Jak przebiega zabieg i jakie to uczucie?

Skin Boosters wykonujemy techniką mezoterapii. Aby wykonać zabieg na całą twarz, dzielimy twarz na 3 sekcje, górną, środkową i dolną, z których każda otrzymuje 1 ml produktu.

Przed zabiegiem nakładamy miejscowy środek znieczulający, który sprawia, że ​​zabieg jest komfortowy.

Kwasy hialuronowy stosowane w zabiegach wzmacniających skórę są wypełniaczami nieusieciowanymi. Wiązania krzyżowe to wiązania między łańcuchami cząsteczek, które tworzą wypełniacz skórny. Wypełniacze skórne bez sieciowania są bardzo płynne i mniej lepkie i mogą być odpowiednie do wstrzyknięć pod skórę. W przeciwieństwie do wypełniaczy usieciowanych nie powodują efektu nośności. Dlatego też nie powodują grudek w końcowym efekcie (chociaż mogą pojawić się chwilowe małe grudki widoczne początkowo po zabiegu). Preparaty są wstrzykiwane do brodawkowatej skóry właściwej, w której znajdują się fibroblasty. Stymulacja fibroblastów poprzez wstrzyknięcie wypełniacza powoduje powstawanie nowego kolagenu i elastyny ​​w skórze.

Trudny wybór ?

Jak widać, istnieje wiele rodzajów technik mezoterapii, podań oraz technik. Każdy ma swoje zalety, więc może być trudno zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Twoich klientów. To jest coś, o czym zawsze możesz porozmawiać z Nami Centrum Szkoleń. Po spotkaniu z tobą możemy zrozumieć twoją sytuację i mogą zaproponować konkretny kurs, który zrobi dokładnie to, czego potrzebujesz.

Powiązane artykuły

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *