Wolumetria twarzy – metoda, która przywróci Twojej skórze dawny kształt.

Skóra straciła swoją jędrność, a owal twarzy utracił kształty Szukasz metody na cofnięcie oznak starzenia? Spokojnie, mamy na to rozwiązanie. Wolumetria twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – metoda, która przywróci skórze dawny kształt. 

Wolumetria twarzy – zabieg łączący w sobie cechy liftingu i modelowania konturów twarzy. Jego głównym zdaniem jest korekta oraz przywrócenie właściwego kształtu twarzy, a także nadanie jej młodszego wyglądu.

Sekret zabiegu tkwi w wykorzystaniu preparatów zawierających kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w skórze, stojąc na straży jej prawidłowego nawilżenia.

Na skutek postępujących zmian i procesów starzenia się skóry, u Pacjentów dochodzi do osłabienia mięśni twarzy, zwiotczenia skóry i zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej. Skóra, tracąc swoją objętość, bardzo łatwo poddaje się działaniu grawitacji i pogłębia zmarszczki oraz bruzdy. Rezultat to zmiany w formie piramidy starości – twarz zyskuje kształt odwróconej litery V.

Wolumetria twarzy jest traktowany jako antidotum na te problemy.

Wskazana jest u wszystkich osób, które chcą odwrócić i zapobiec procesom starzenia się skóry, zachowując urodę i młody wygląd:

– Zapadniętych kości policzkowych

– Opadających policzków

– Zapadniętej skóry pod oczami

– Zwiotczałej skóry twarzy

– Zmarszczek i bruzd

– Lipoatrofii jarzmowej

– Ubytków objętości twarzy

Przeciwwskazanie do wykonania wolumetrii twarzy za pomocą kwasu hialuronowego:

– alergia na tę substancję oraz każdy jej składnik

– w przypadku Pacjentów z problemami naczyniowymi i infekcjami

– obecne, aktywne nowotwory

– tendencje do powstawania blizn przerostowych

– miesiączka, ciąża czy okres laktacji

Ogromną zaletą zabiegu wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym jest to, że wykorzystuje nie tylko kwas hialuronowy, ale też kwas polimlekowy czy hydroksyapatyt wapnia.

Niewątpliwym atutem jest również to, że Pacjent może cieszyć się po zabiegu uzyskaniem naturalnego efektu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to bezpieczna technika, która nie jest obarczona występowaniem skutków ubocznych.

Sam zabieg trwa bardzo krótko i nie jest inwazyjnym procesem. Po jego wykonaniu można wrócić do codziennych aktywności i obowiązków. W miejscu podania kwasu hialuronowego występuje tylko niewielkie zaczerwienienie czy lekki obrzęk. Objawy te mijają jednak samoczynnie w ciągu 2 – 3 dni.

Zapraszamy na szkolenia z Wolumetrii twarzy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak. Nasze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nauczą Cię przywracać skórze dawny ksztalt.

SZKOLENIA WOLUMETRIA TWARZY

Powiązane artykuły

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *