Akademia Akupunktury Estetycznej 

Akupunktura estetyczna to totalny hit odmłodzenia niechirurgicznego. Umiejętnie wykonany zabieg akupunktury estetycznej twarzy opóźnia w znacznym stopniu procesy starzenia. Zmarszczki wyraźnie się spłycają poprzez stymulację regenracji komórek oraz produkcji elastyny i kolagenu. Właściwie dobrane punkty wpływają na rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni mimicznych.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów - kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Cele szkolenia opisane za pomocą efektów uczenia się

Celem edukacyjnym jest zdobycie wiedzy teoretycznej dotyczącej podstaw prawnych wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii  z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej, poznania uwarunkowań prawnych, przygotowania do zabiegu i specyfiki zabiegu. Kurs przygotowuje do samodzielnego wykonywania usług kosmetologicznych z zakresu objętego programem szkolenia.

Efekty uczenia się

-Charakteryzuje prawidłowo funkcje i efekety zabiegów wymienionych w temacie kursu

-Prawidłowo stosuje poszczególne etapy wykonania zabiegów

-Prawidłowo odczytuje co dzieje się podczas zabiegów i jakie preparaty powinny być użyte

-Prawidłowo przekazuje wskazania i przeciwwskazania do zabiegów

-Nawiązuje prawidłowy kontakt z klientem w celu poznania jego gustu i oczekiwań