Dla Modelek

Atrakcyjne  Zabiegi 

Profesjonalne i kompleksowe usługi, które odkryją Twoje piękno

Serdecznie Zapraszamy chętne Panie i Panów do uczestnictwa w naszych kursach w charakterze modelki lub modela.
Zapewniamy najwyższa jakość usługi w cenach bardzo przystępnych. Dzięki skorzystaniu z powyższej oferty można uczestniczyć w zabiegach z najwyższej półki rynku branży Beauty

Umów się na wizytę!

Prowadząc instytucję szkoleniową zawsze trzeba rozważyć wszystkie aspekty oraz etapy przeprowadzanego szkolenia. Aby dobrze i efektywnie nauczyć zabiegu objętego programem kształcenia trzeba przekazać pełną wiedzę z jego zakresu, określić szczegółowo grupę docelową dla której dany zabieg jest, szczegółowo przekazać przeciwwskazania oraz dołożyć wszelkich starań aby kursant miał dobre podstawy do nabycia odpowiedniej sprawności manualnej. Najważniejsze jest aby uczestnik kształcenia nabył prawidłową systematykę praktycznego wykonywania zabiegu. Tego etap po etapie uczymy w trakcie naszych kursów. 

Aby nauczyć prawidłowej systematyki zabiegowej potrzebujemy modelki aby krok po kroku kursantowi pokazać jak wykonuje się prawidłowo zabieg. Oprócz samej praktycznej procedury jest jeszcze wiele czynności wokół tego zabiegu, które trzeba wykonać aby był on przeprowadzony poprawnie. W teorii przekazujemy wskazania i przeciwskazania oraz prawidłową kwalifikację zabiegową ale w rzeczywistości trzeba pamiętać aby każdy ten etap poprawnie i z jak największą starannością wykonać. Taki zabieg od początku szkolenia w zależności od tematyki i wybranej formy kształcenia powtórzymy nawet kilka razy w ciagu dnia. Najpierw Trener kieruje wykonaniem zabiegu a później kursant podejmuje decyzje a trener nadzoruje poprawność każdego kroku. Wykonanie zabiegu na modelce podczas kursu zazwyczaj jest bardzo dokładne, szczegółowe, oraz perfekcyjnie dobrane do predyspozycji modelki. Trener nadzoruje cały proces czy sam wykonując zabieg pokazowy, czy prowadząc kursanta krok po kroku. Zmieniają się tylko ręce wykonujące czynności. Procedura zabiegowa, systematyka zabiegowa, efekty zabiegowe, zindywidualizowanie zabiegu do potrzeb klienta to suma doświadczeń trenera, który jest doświadczonym praktykiem w swojej dziedzinie. Dzięki osobom, które przychodzą do nas w charakterze modelki my możemy szczegółowo i dobrze wykonywać swoje zadanie edukacyjne a nasze modelki otrzymują zabiegi perfekcyjnie dopasowane do ich potrzeb z najlepszymi efektami.

Kosmetologia jest dziedziną wdzięczną aczkolwiek w wielu dziedzinach wymagającą specjalistycznej szczegółowej i kompleksowej wiedzy jak i sprawności manualnej. Zabiegi, na które przychodzą klientki Salonów mają na celu przywrócenie, wydobycie lub wypielęgnowanie piękna. Często zabieg polega na wieloetapowej procedurze i musi być dostosowany do predyspozycji, stanu skóry i upodobań klienta. Zdarza się, że w wypadku jednej klientki przeprowadzimy zabieg zgodnie z procedurą a w stosunku do innej klientki zastosujemy inną bo ta nie przyniosłaby oczekiwanego rezultatu. Dobry przykładem ukazana tej zależności jako przykładu jest zabieg powiększania ust. U jednej klientki świetnie sprawdzi się metoda Paryska a u innej Wachlarzowa – wszystko zależy od oczekiwanego efektu oraz indywidualnych predyspozycji. dlatego podczas szkoleń zabiegi wykonywane są najwyższej jakości. Różnica jaka jest w trakcie wykonywania zabiegu to czas jego trwania, bo trener juz sprawność manualną i doświadczenie w pracy ma a kursant je dopiero nabywa. 

Gdzie mieści się Centrum Szkoleń?

Centrum szkoleń mieści się w centrum Wrocławia przy ul. Komuny Paryskiej 39-41 ale główne wejscie znajduje się od ulicy Pułaskiego. Nasze szkolenia wykonujemy w specjalnie przystosowanym do tego dwupiętrowym lokalu. W lokalu jest odpowiednio dużo miejsca oraz specjalistyczna obsługa aby czuć się komfortowo oraz swobodnie. Dostępna jest woda, kawa, herbata, ciastka. Na zabieg można poczekać w obszernym Salonie przystosowanym do tego celu lub w poczekalni na dole.

Dlaczego warto zostać modelką?

Zabiegi, których wykonywania uczymy podczas naszych szkoleń są najczęściej topowymi zabiegami na rynku kosmetologii. Zabiegi są wykonywane pod okiem trenera a dzięki wiedzy wieloletniego, doświadczonego praktyka perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Podczas naszych szkoleń można wykonać sobie bardzo ekskluzywne zabiegi w koszcie materiałów użytych do zabiegu lub w wypadku mniej kosztownych zabiegów całkowicie bez opłat. 

czym różni się zabieg dla modelki od zabiegu wykonanego w Salonie?

Zabiegi wykonywane u nas dla modelek są jakości zabiegów w ekskluzywnych Salonach lub Klinikach. Wszystkie procedury są zatwierdzane lub stosowane zgodnie z wieloletnim doświadczeniem trenerów, którzy prowadzą szkolenia. Zabieg jest wykonany według zamysłu, planu i znajomości procedur doświadczonego trenera.  Zabiegi wykonują najczęściej kursant wraz z trenerem. Jeśli trener uzna, że kursant juz jest gotowy do wykonania zabiegi samodzielnie wtedy bacznie obserwuje jego pracę. Najczęstsze różnice to czas oczekiwania na zabieg oraz długość jego trwania.

Z jakich zabiegów mogę skorzystać jako modelka?

W naszym Centrum Szkoleń prowadzimy szkolenia z całego zakresu kosmetologii. Medycyna estetyczna, masaże, podologia, makijaż permanentny, świat oprawy oka, wizaż, przedłużanie rzęs. Można zapoznać się z naszą ofertą w zakładce Szkolenia Kosmetyczne albo zajrzeć do Kalendarza Szkoleń.

Czy pomimo, że stawię się na umówiony termin jako modelka mogę nie mieć wykonanego zabiegu?

Czasem taka sytuacja może się zdarzyć z przyczyn od nas niezależnych. Najczęstsze przyczyny to: spóźnienie innej modelki, wolne tempo pracy kursantki, brak kwalifikacji zabiegowej, przeciwskazania. 

ZASADY PRZYJĘCIA MODELEK

1.Sposoby rekrutacji modelek:
-zgłoszenia telefoniczne tel. 884787526
-zgłoszenia przez stronę internetową www.iwonakozak.pl, lub poprzez asysto link na górze strony Sprawdź Ofertę
-zgłoszenia osobiste u nas w Centrum
-zgłoszenia przez Fanpage na Facebooku Centrum Szkoleń Iwony Kozak, obserwacja profilu Pola Parowicz

2. Wywiad z modelką:
– jakimi zabiegami jest zainteresowana?
– w jakich dniach i godzinach jest dostępna?
– przebyte choroby, obecne problemy zdrowotne?
– czy korzystała Pani wcześniej z naszych usług?Jeśli tak,jakich?
– czy i jakim zabiegom w ostatnim czasie poddała się Pani?

3. W razie zapotrzebowania modelki otrzymują informację:
-telefonicznie
-smsowo
-ogłoszenia na FanPage

4. Po zgłoszeniu się na konkretny zabieg przeprowadzany jest szczegółowy wywiad( w zależności od zabiegu zadawane są pytania) np.:
-wiek
-obecne i przebyte choroby, stany zapalane ,zmiany skórne
-ciąża, karmienie piersią
-odbyte zabiegi
-dyspozycyjność na czas zabiegu

5.Przed zabiegiem modelka zobowiązan jest do wypełnienia:
-karty informacyjnej
-zgody na zabieg
-zgody na przetwarzanie danych osobowych

Zapisz się na wizytę !

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które świadczymy w najwyższym standardzie.

 

Zadzwoń: 884 787 526 Paulina

Napisz : szkolenia@kontact.pl

Zapisz się : https://szkoleniakontact.asysto.pl/