Szkolenie Z Kwasów Medycznych

Kwasy

Medyczne

Kwasy medyczne to silne zabiegi powodujące mocne efekty zabiegowe polegające na złuszczeniu naskórka w kontrolowany sposób poprzez chemiczne uszkodzenie.

Zabiegi kwasami powodują również stymulację skóry do regeneracji, leczą trądzik, likwidują przebarwienia. Działanie kwasów zależy od rodzaju wybranego preparatu czyli właściwości chemicznych jak i od wielkości cząsteczki danego kwasu. Możliwa jest również praca z dedykowanym rodzajem koktajlu – wtedy możemy oczekiwać różnorodnego efektu nawet po jednym zabiegu.

 

 

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Szkolenie z kwasów medycznych. 

Kwasy medyczne to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mające na celu walkę z przebarwieniami, trądzikiem oraz oznakami starzenia się skóry. Kwasy medyczne są niezwykle skuteczne, dlatego zabiegi z ich zastosowaniem stają się coraz bardziej popularne. Chciałabyś nauczyć się, jak w profesjonalny i bezpieczny sposób wykonać eksfoliację kwasami? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu! Zaufało nam już tysiące kursantek, dołącz do nich!

 

Jakie procesy zachodzą w skórze podczas zabiegu kwasami medycznymi?

Na naszym szkoleniu dowiesz się co dzieje się ze skórą podczas zabiegu z kwasami medycznymi. Jak głęboko penetrują w głąb skóry, do jakiej warstwy docierają, co dzieje się z naskórkiem oraz jakie procesy wewnątrzkomórkowe zachodzą podczas oraz po zabiegu. Są to bardzo ważne kwestie, aby zrozumieć sam zabieg i wiedzieć jak go wykonać. Dowiesz się jakich oczekiwać efektów, jak skóra będzie zachowywała się po zabiegu. W naszej ofercie szkoleniowej posiadamy również kurs zabiegu z peelingiem chemicznym oraz mikronakłuciami. Jest to zabieg który działa jeszcze głębiej docierając w głębsze struktury skóry. Jesteś ciekawa na czym on polega? Zapraszamy do zapisania się na nasze szkolenie, teraz możesz to zrobić również przez naszą stronę internetową! Po odbyciu szkolenia w naszej placówce będziesz potrafiła z łatwością odpowiedzieć na pytania Twoich klientek.

 

Odmłodzenie, walka z trądzikiem, rozjaśnienie i nawilżenie… w jednym?

Kwasy medyczne działają bardzo wszechstronnie. Istnieje też bardzo wiele ich rodzajów. Na naszym szkoleniu nauczymy Cię jaka jest różnica pomiędzy różnymi kwasami, takimi jak kwas salicylowy, migdałowy, mlekowy, pirogronowy czy TCA, oraz wiele innych. Wiedza o rodzajach kwasów pozwoli Ci na prawidłowe dobranie kwasu do konkretnego rodzaju skóry Twojej klientki. Nasi wyśmienici trenerzy przekażą Ci wiedzę na temat tego, jak dopasować kwas do danego problemu skórnego. Jaki kwas będzie najlepszy na zmarszczki, jaki na przebarwienia , a jaki na oczyszczenie ujść gruczołów łojowych? A może skóra Twojej klientki potrzebuje rozświetlenia i nawilżenia? U nas nauczysz się jak rozpoznawać poszczególne typy skóry oraz jak dopasować do nich odpowiedni zabieg.

 

Jaka jest różnica między kwasami medycznymi a kosmetycznymi? 

Przede wszystkim chodzi o intensywność i głębokość działania. Kwasy medyczne działają głębiej oraz mocniej, niż kwasy kosmetyczne. Mają wyższe stężenia oraz niższe pH co skutkuje również większą inwazyjnością zabiegu. Liczy się również odpowiedni czas trzymania kwasów na skórze. Dlatego nasze szkolenia z medycyny estetycznej kierujemy do kosmetologów, lekarzy oraz pielęgniarek. Nie miałaś jeszcze do czynienia z silnymi peelingami chemicznymi? Spokojnie. Nasi szkoleniowcy to doświadczeni specjaliści, którzy przekażą Ci całą potrzebną Ci wiedzę oraz pokażą jak wykonać zabieg krok po kroku.

 

Jak nauczysz się wykonywania zabiegu z kwasami medycznymi w naszej placówce szkoleniowej?

Nasze szkolenia rozpoczynamy od części teoretycznej. Podczas niej nasi trenerzy przekażą Ci wiedzę odnośnie różnych preparatów używanych do zabiegu, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania, jak odpowiednio przygotować skórę do zabiegu kwasami medycznymi oraz jak zadbać o nią po zabiegu. Dowiesz się, jak zabieg wpływa na skórę, jak wygląda procedura zabiegu kwasami, jak zadbać o prawidłową higienę pracy oraz w jakiej częstotliwości wykonywać zabieg. Masz jeszcze jakieś pytania? Nasi trenerzy chętnie odpowiedzą na nie podczas szkolenia! Po części teoretycznej przychodzi czas na ćwiczenie nowo nabytej wiedzy w praktyce. Nasze centrum szkoleniowe zapewnia modelki do ćwiczeń tak, abyś po wyjściu od nas była pewna swoich umiejętności. Nasi trenerzy będą z Tobą podczas całego czasu trwania szkolenia. Dopilnują, abyś po zakończeniu kursu była gotowa do samodzielnej pracy.

 

Na czym polega proces eksfoliacji skóry? 

Jesteś ciekawa tego, na czym polega proces złuszczania naskórka? Jak kwasy medyczne oddziałują na dalszy proces keratynizacji skóry oraz czym właściwie jest eksfoliacja? Jakie daje efekty po zabiegu oraz jak stosować kwasy aby wywołać eksfoliację? Tego wszystkiego nauczysz się podczas naszego szkolenia! Współpracujemy z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu. Nasi trenerzy zawsze dopilnują, abyś wróciła od nas z wartościową wiedzą oraz żebyś była gotowa na nowe wyzwania we własnym gabinecie! My zawsze stawiamy na jakość!

 

Jakie są zalecenia po zabiegu z kwasami medycznymi? 

Na szkoleniu w naszej placówce dowiesz się, jak postępować ze skórą Twoich klientek po zabiegu eksfoliacji oraz jak poinstruować je odnośnie dalszej pielęgnacji domowej, aby uniknąć efektów ubocznych po zastosowaniu kwasów medycznych. Przekażemy Ci wiedzę odnośnie zakazów pielęgnacyjnych po zabiegu. Zobaczysz, jak wygląda skóra po kwasach oraz dowiesz się po jakim czasie widoczne będą pierwsze efekty. Powiemy Ci, jak skóra będzie reagować na czynniki zewnętrzne takie jak słońce czy mróz, jak zapobiec podrażnieniom. Dodatkowo przekażemy Ci bardzo ważną wiedzę odnośnie przeciwwskazań, czyli komu odradzić zabieg.

 

Czy po naszym szkoleniu będziesz gotowa do samodzielnej pracy?

Dopilnujemy, aby tak właśnie było! Wiemy, jak ważne jest, aby po wyjściu z kursu być gotowym do pracy we własnym gabinecie. Dlatego u nas zawsze jest dużo praktyki! Po szkoleniu w Agencji Kontact otrzymasz imienny certyfikat uprawniający Cię do wykonywania zabiegu który wybierzesz z zakresu naszych kursów. Nasi szkoleniowcy stale się rozwijają aby przekazywać Ci wiedzę na najwyższym poziomie. Po ukończonym kursie w naszej placówce możesz być pewna swoich umiejętności! Nasze centrum szkoleniowe mieści się niedaleko centrum Wrocławia. Teraz możesz również zakupić nasze kursy online!