Kurs mezoterapii okolicy oka

zoom eye iniekcje okolicy oka

Iniekcje okolicy oka to bardzo precyzyjne zabiegi mające na celu przywrócenie tej ciężkiej do pracy okolicy objętości, wiotkości, brzydkiego kolorytu, opuchlizn, nadmiaru skóry. Zabiegi na oko można bezpiecznie wykonywać za pomocą mezoterapii igłowej, skinboosterów, dermapenu, nici PDO, osocza bogatopłytkowego, fibryny, autologicznego wypełniacza a także komórek macierzystych pozyskanych z krwi, lasera CO2, karboksyterapii oraz plazmy jak blefaroplastykę. Dobór techniki i metody pracy zależy od problemu okolicy zabiegowej.  

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

 

 

Kurs mezoterapii okolic oczu

Skóra wokół oczu to bardzo delikatna strefa naszej twarzy. W okolicach oczu skóra jest cienka i bardzo podatna na zmarszczki mimiczne jak i zwiotczałą skórę, ponieważ często jest też sucha. Przedstawiamy Ci zatem szkolenia z mezoterapii okolic oczu, które pozwolą Ci pomóc Twoim klientkom w walce z oznakami starzenia się tej problematycznej części twarzy. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu niedaleko rynku. Jesteś zainteresowana mezoterapią igłową, stymulatorami tkankowymi lub laserem CO2? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz zapisania się na kurs online przez naszą stronę internetową!

 

Jaki zabieg jest najskuteczniejszy na cienie pod oczami? 

Cienie pod oczami to zmora praktycznie każdej kobiety. Są fioletowe, ciężkie do zakrycia makijażem i wyjątkowo uciążliwe gdy chcemy wyglądać świeżo i promiennie. U nas nauczysz się, jak je zlikwidować! Dzięki naszym kursom mezoterapii okolic oczu dowiesz się, jak usunąć niepożądane cienie pod oczami zarówno mezoterapią igłową używając biostymulatorów, jak i laserem CO2. Cienie pod oczami to kompleks zarówno kobiet jak i mężczyzn, dlatego mezoterapia okolic oczu jest popularnym zabiegiem który warto posiadać w ofercie swojego salonu.

 

Jak odmłodzić skórę wokół oczu? 

Czy wiesz, dlaczego skóra wokół oczu tak szybko się starzeje? Skóra w tym miejscu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ jest cienka i delikatna. Czy zauważyłaś, że gdy się uśmiechamy, widać to również po oczach? Oznacza to, że te okolice są szczególnie narażone na zmarszczki mimiczne. Na szczęście istnieją sposoby, aby sobie z tym radzić. Na naszych szkoleniach pokażemy Ci, jak ujędrnić skórę pod oczami, jak ją zagęścić, aby wyglądała młodo i sprężyście! Nasi trenerzy wytłumaczą Ci, jak poprzez mezoterapię igłową lub metodami laserowymi poradzić sobie ze zwiotczałą skórą pod oczami, opadającą powieką, oraz pomarszczoną skórą wokół oczu, aby Twoje klientki mogły uśmiechać się do woli, nie przejmując się już zmarszczkami!

 

Dlaczego pod oczami powstają tzw. „poduszki” lub „worki”?


Czy zauważyłaś u swoich klientek charakterystyczny obrzęk pod oczami który przypomina poduszkę lub worek? Często jest on efektem starzenia się skóry i tego, że skóra pod oczami się rozciąga. Dodatkowo wraz z wiekiem zbiera się coraz więcej limfy w okolicach twarzy, a to w połączeniu ze zwiotczałą skórą tworzy nieestetyczny duet. Niestety grawitacja jest wrogiem młodej skóry, dlatego u nas nauczysz się, jak skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry okolic oczu! Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy pokażą Ci rewolucyjne metody w pielęgnacji okolic oczu!

 

Czy zabieg mezoterapii okolic oczu można łączyć z zabiegami na inne partie twarzy?

Jesteś ciekawa, jakie zabiegi medycyny estetycznej lub zabiegi kosmetologiczne można łączyć z mezoterapią okolicy oka? Jak łączyć zabiegi, aby przyniosły jak najlepsze efekty dla Twoich pacjentek? Jakie preparaty ze sobą współdziałają oraz jakie wchodzą w interakcje? Wszystkiego dowiesz się, wybierając kurs z naszej oferty szkoleniowej! Nasi trenerzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją Twoje wątpliwości! Współpracujemy z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu. Cechuje ich pasja, ogromna wiedza oraz chęć dzielenia się nią. Zaufało nam już tysiące kursantek. Jesteś pielęgniarką, lekarzem lub kosmetologiem? Chciałabyś rozwijać się, abyś w jeszcze lepszy sposób mogła dbać o swoje klientki? Nie czekaj, zapisz się na nasze szkolenie, a nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

 

Czego nie należy robić po zabiegu mezoterapii okolicy oka? 

Na naszych szkoleniach przekażemy Ci wiedzę odnośnie zaleceń po zabiegu, czego nie należy robić po mezoterapii okolic oczu oraz jakie są przeciwwskazania oraz wskazania do zabiegu. Jest to bardzo ważna wiedza, aby uniknąć powikłań po zabiegu. Nasza placówka szkoleniowa zawsze stawia na bezpieczeństwo oraz dokładność, dlatego staramy się z całych sił, abyś z naszych kursów wyniosła jak najwięcej i była jak najlepiej przygotowana do wykonania zabiegów. Każde z naszych szkoleń posiada szczegółową część teoretyczną po której będziesz gotowa do ćwiczeń praktycznych.

 

Jak prawidłowo pielęgnować skórę wokół oczu po mezoterapii? 

Pielęgnacja jest bardzo ważna, aby efekty wykonanego przez Ciebie zabiegu utrzymywały się jak najdłużej. Im efekty są lepsze, tym klienci są bardziej zadowoleni i chętniej do Ciebie wracają. Na naszych szkoleniach dowiesz się, jaką pielęgnację zastosować bezpośrednio po zabiegu, oraz jaką zalecić klientce do domu. Okolice oczu to bardzo specyficzne miejsce naszej twarzy które wymaga odpowiedniej troski. Nasi trenerzy opowiedzą, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja oka oraz jak dobrać składniki aktywne pod problem danej klientki. Dowiesz się, dlaczego warto jest pić odpowiednie ilości wody po zabiegach okolic oczu, jakie stosować maski oraz kremy dobrane do rodzaju skóry i jej problemów.

 

Jak wykonać mezoterapię oka?

Bardzo ważne jest dla nas, abyś z naszego szkolenia wróciła w pełni przygotowana do samodzielnej pracy. Zadbamy o to poprzez dogłębne przekazanie Ci wiedzy z zakresu wybranego przez Ciebie tematu. Posiadamy bogatą ofertę szkoleniową z której każdy wybierze coś, co pasuje do jego salonu oraz zainteresowań. Jeżeli wcześniej nie miałaś styczności z zabiegami okolic oczu, a jesteś kosmetologiem, pielęgniarką lub lekarzem, trafiłaś w dobre miejsce! Na naszych kursach wszystko dogłębnie tłumaczymy i pokazujemy jak wykonać dany zabieg krok po kroku. Mamy indywidualne podejście do każdego kursanta. Dopilnujemy, aby wszystkie Twoje wątpliwości zostały rozwiane przed opuszczeniem naszej placówki szkoleniowej. Swoją nowo zdobytą wiedzę będziesz ćwiczyć na modelkach które sami dla Ciebie zapewniamy, a nowo nabyte umiejętności potwierdzi imienny certyfikat uprawniający Cię do wykonywania zabiegu!

 

 

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *