Kurs Masażu Od Podstaw

masaż twarzy

Masaż twarzy jest nieodzownym elementem każdego pełnego zabiegu na twarz.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kursy masażu twarzy 

Chciałabyś połączyć w swoich zabiegach relaksację wraz z efektywnością? Chcesz nauczyć się, jak wykonać naturalny lifting twarzy? Przedstawiamy Ci naszą ofertę profesjonalnych kursów masażu twarzy! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z niezwykle skutecznego japońskiego masażu twarzy Kobido, masażu twarzy bańką chińską, masażu anti-aging oraz facetapingu podtrzymującego efekty masażu! Jesteś gotowa na nowe wyzwania i chcesz się rozwijać? Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w centrum Wrocławia, a na nasze kursy możesz zapisać się już teraz online, korzystając z naszej strony internetowej!

 

Jakie efekty daje masaż twarzy?

Masaż twarzy jest zabiegiem silnie wpływającym na odczucia klientów, na stan ich relaksacji, dobrego samopoczucia, ale także stan fizyczny. Masaż wpływa na nasz organizm pobudzając wiele układów, głównie limfatyczny, nerwowy oraz oddechowy. Mięśnie oraz skóra to tkanki najsilniej pobudzane podczas masażu. Dlatego wykorzystując odpowiednie techniki możemy w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na ich stan. Podczas masażu mięśnie twarzy stają się rozluźnione, napięcie mięśni znika, co pozytywnie wpływa na zmarszczki mimiczne. Dodatkowo odpowiednimi ruchami naszych dłoni pobudzamy również skórę twarzy. Staje się ona bardziej ukrwiona, przez co składniki odżywcze lepiej przez nią przenikają. Chciałabyś nauczyć się profesjonalnych technik odmładzającego masażu twarzy, aby pobudzić naturalną rewitalizację skóry? Trafiłaś w właściwe miejsce!

 

Jak wykonać masaż twarzy? 

Profesjonalny masaż twarzy to taki, który łączy w sobie odpowiednie ruchy tworząc spójną technikę oddziałującą pozytywnie na tkanki. W masażu bardzo ważne są szczegóły, takie jak odpowiednia kolejność ruchów, płynne przejścia między ruchami i fachowy ucisk. Zastanawiasz się, co da Ci kurs masażu twarzy? Kursy w naszej placówce szkoleniowej to połączenie teorii i ćwiczeń. W części teoretycznej dowiesz się wszystkiego odnośnie wybranej techniki masażu, po czym przejdziesz do części praktycznej w której będziesz mogła ćwiczyć nowo nabyte umiejętności na zapewnionych przez nas modelkach. Profesjonalny kurs masażu sprawi, że będziesz gotowa do samodzielnej pracy na najwyższym poziomie. Po ukończeniu kursu w naszej placówce otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

 

Co ile należy wykonywać masaż? 

Jeżeli pragnie się uzyskać efekt naturalnego liftingu twarzy, bardzo ważne jest, aby masaż twarzy wykonywać regularnie. Masaż odmładzający świetnie przeciwdziała zmarszczkom już zanim się pojawią, ale wykonywany profesjonalnie przynosi również świetne efekty przy skórze która już posiada zmarszczki. Na naszym szkoleniu wytłumaczymy Ci, co ile należy wykonywać masaż dla uzyskania najlepszych efektów. Poznasz również wszystkie zalecenia przed oraz po masażu. Nasi trenerzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

 

Czy masaż twarzy można wykonać każdemu?

Masaż twarzy, jak każdy zabieg kosmetyczny, posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonywania. Nasi trenerzy przekażą Ci dogłębną wiedzę teoretyczną z zakresu masażu. Dowiesz się, jakie są przeciwwskazania do masażu twarzy, zarówno względne jak i bezwzględne. Wiedza ta jest bardzo istotna, aby uniknąć wszelkich skutków ubocznych. Podczas masażu skóra oraz mięśnie są pocierane oraz uciskane, dlatego normalna, a wręcz wskazana jest pewna reakcja miejscowa. Nauczymy Cię, jakie reakcje podczas masażu są wskazane, a na które warto jest zareagować. Dowiesz się również, dla kogo masaż twarzy będzie wskazany.

 

Czy masaż twarzy może odmłodzić skórę?

Masaż twarzy wykonany odpowiednimi technikami potrafi przynieść naprawdę spektakularne efekty. Już po jednym zabiegu skóra twarzy staje się bardziej promienna. Masaż wykonywany regularnie bardzo pozytywnie wpływa na wygląd skóry, niwelując zmarszczki oraz przeciwdziałając pojawianiu się nowych. Masaż pozwala na uzyskanie efektu liftingu, odmłodzenia a nawet wyszczuplenia twarzy poprzez zastosowanie różnych elementów, takich jak drenaż limfatyczny czy akupresura. Japoński masaż twarzy Kobido łączy wiele elementów masażu w jedną technikę sprawiając, że możemy wpłynąć na głębsze tkanki mięśniowe oraz warstwy skóry, niż przy innych technikach masażu.

 

Czy masaż twarzy wykonuje się również u mężczyzn?

Wbrew wszechobecnym pozorom, mężczyźni również przejmują się upływającym czasem, który pojawia się na ich twarzy. Nie wszyscy są chętni, aby poddać się zabiegom medycyny estetycznej, dlatego masaż odmładzający może być dla nich świetnym rozwiązaniem. Masaż twarzy jest tak samo wskazany dla mężczyzn jak i dla kobiet, dlatego jest zabiegiem w pełni uniwersalnym pod względem płci. Dodatkowo masaż jest świetnym sposobem na relaksację, dlatego jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

 

Od którego wieku powinno się zacząć masować twarz?

Masaż twarzy świetnie przeciwdziała zmarszczkom, dlatego jest to idealny zabieg dla każdego. Wykonywanie masażu twarzy zalecane jest nawet osobom po 20 roku życia, ponieważ jest to idealny czas, aby zacząć dbać o swoją skórę i zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry. Profesjonalne ruchy masażu japońskiego dogłębnie wpłyną na tkanki, masaż bańką chińską świetnie wspomoże układ limfatyczny, a masaż anti-aging to połączenie relaksacji oraz przeciwdziałania zmarszczkom mimicznym. Masaże twarzy to uniwersalne zabiegi, które warto posiadać w swojej ofercie zabiegowej. Nasza trenerka w fachowy sposób wprowadzi Cię w świat masażu. To osoba pełna pasji i zaangażowania, dlatego możesz czuć się pewna pod jej okiem. Kończąc kurs w naszej placówce szkoleniowej będziesz w pełni gotowa do samodzielnej pracy.