Nasze Dane

Nasze Dane, Nasz Cel 

Profesjonalne Formy Edukacji stworzone z myślą o Tobie

Pragniemy przedstawić naszą placówkę edukacyjną, która specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych kursów z zakresu kosmetologii. Posiadamy w ofercie szereg działów, w których się specjalizujemy. Nasza oferta jest skierowana do osób, które pragną podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać swoje umiejętności jak i do rozpoczynających przygodę w Branży Beauty.    

Jaki mamy cel?

Po co istniejemy? Co robimy? Kim jesteśmy? – to są pytania, które powinna sobie zadać firma, która definiuje swój cel działalności. 

Jesteśmy placówką szkoleniową, która prowadzi wiele dopasowanych do potrzeb klienta form edukacyjnych z zakresu kosmetyki profesjonalnej. Samo pojęcie kosmetyki profesjonalnej jest bardzo szerokie. Obejmuje wiele działów, które mogą działać odrębnie jak i współgrać w Salonie. Kosmetyka profesjonalna to kosmetyka biała pielęgnacyjną, dziedzina urządzeń Hitech, laseroterapia, kosmetologia estetyczna, medycyna estetyczna, linergistyka czyli makijaż permanentny, stylizacja rzęs, cała oprawa oka, podologia, masaże które są lecznicze jak i upiększające twarz oraz sylwetkę, piercing, świat wizażu charakteryzacji i Make up, depilacja oraz stylizacja paznokci a także sama kosmetologia od podstaw.

My jako placówka szkoleniowa staramy się uzmysłowić klientowi, że

*tylko rozwój jest w stanie dać mu stabilną pozycje na rynku

*tylko kształcenie jest w stanie sprawić, że będzie profesjonlistą w swojej dziedzinie

* Rynek oraz procedury cały czas się rozwijają i pozostanie w miejscu to regres

*stałe poszerzanie swoich umiejętności oraz technik zabiegowych pozwoli zaspokoić potrzeby i oczekiwania Klientów Salonu

*tylko dążenie do bycia profesjonalnym specjalistą w danej dziedzinie pozwoli na zapotrzebowanie wsród klientów  

Dlaczego my?

Agencja Kontact Iwona Kozak właściciel marki Centrum Szkoleń Iwony Kozak to firma, która na rynku Branży Beauty istnieje od roku 2001. Od pierwszych momentów istnienia firmy zajmowaliśmy się rzetelnym badaniem rynku, słuchaniem potrzeb klientów oraz wartościowa odpowiedzią na te sygnały. Właścicielka firmy jest równorzędnie pasjonatem tematu Beauty. Dokłada wszelkich starań do oceny trendów panujących w branży oraz zawsze dodaje swoje autorskie trzy grosze aby podnieść skuteczność proponowanego rozwiązania zabiegowego. Nieustanie dazy do poszukiwania coraz bardziej skutecznych metod, synergii zabiegowych, technik łączonych. Od lat opracowuje programy szkoleń aby kursant otrzymał najwyższą skuteczność po przebytym kształceniu i powrócił do domu z gotowością do bezpiecznej pracy juz następnego dnia. Zawsze służy pomocą i skuteczną poradą. W ciagu lat pracy w branży beauty układała programy kursów, szkoleń, projektów zawsze z najwyższą troską o dwie bazowe kwestie: najwyższa możliwa do osiągnięcia skuteczność oraz bezpieczeństwo. Swą wiedzę czerpie z Kongresów, miedzynarodowych Konferencji, Szkoleń, publikacji oraz współpracy z lekarzami, z którymi pracuje od lat. 

Nasze Dane

Agencja Kontact Iwona Kozak to firma istniejąca od 2001 roku.

Nasz Nip: 8941054914

Nasz Regon: 931955959

Wpis do Ris 2.02/00177/2005 

 

Ważna Informacja

W związku z dynamicznym rozwojem rynku oraz sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu platformy e – learning rozbudowanej o szereg dedykowanych spersonalizowanych dla nas modułów, która zapewni nam dalszy rozwój w każdej sytuacji a klientowi umożliwi  korzystanie z naszej oferty nawet w wypadku szeroko zakrojonych obostrzeń.

Podczas tworzenia oraz konfigurowania nowego systemu zgodnie z sugestiami doświadczonego dostawcy zaawansowanych systemów e-learningowych podjęliśmy decyzję o spersonalizowaniu brandu Centrum Szkoleń należącego do Agencja Kontact Iwona Kozak. 

W związku z tym postanowiliśmy uruchomić nową domenę aby podnieść u klienta docelowego świadomość marki oraz identyfikację Centrum Szkoleniowego z nazwiskiem właścicielki firmy, która dokłada wszelkich starań aby dzięki swojej wiedzy i pasji zapewnić taką jakość szkoleń przeprowadzanych w Centrum poprzez Kadrę Trenerów jakby osobiście opiekowała się każdym kursantem. Nazwa Handlowa, którą posługujemy się w określaniu nazwy placówki szkoleniowej, której właścicielem jest Agencja Kontact Iwona Kozak to Centrum Szkoleń Iwony Kozak

 Aby utrzymać jasność informacji na temat oferty, danych firmy, zakresu działalności oraz obszarach specjalizacji uzupełnialiśmy wszystkie dane na nowej domenie www.iwonakozak.pl systematycznie a następnie wykonaliśmy podlinkowanie dotychczasowej domeny www.szkolenia.kontact.pl przekierowując z niej  na aktualnie wdrożoną. 

Platformę e-learningowa umieszczona na domenie www.iwonakozak.pl, posiada informacje dotyczące prowadzonej przez nas działalności, obszar specjalizacji oraz określone są cele tak jak na dotychczasowej stronie.

Dotychczasowa strona internetowa www.szkolenia.kontact.pl jest w dalszym ciągu aktywna i zawiera dane rejestrowe firmy ale również przekierowuje na nową domenę.

Wchodząc i poruszając się w ramach mapy strony domeny www.szkolenia.kontact.pl akceptujesz przekierowanie na platformę e-learningową www.iwonakozak.pl kalendarz oraz aktualną ofertę umieszczoną w formie opisów każdego szkolenia wraz z dokładnie zredagowanymi katalogami.  

Wcześniejsza strona internetowa www.szkolenia.kontact.pl jest w dalszym ciągu aktywna i zawiera dane rejestrowe firmy ale również przekierowuje na daną chwilę na nową domenę – platformę e-learningową, na której zamieszczone są informacje dotyczące prowadzonej przez nas działalności, obszar specjalizacji oraz określone są cele tak jak na dotychczasowej stronie.

Zapoznaj się z Nami !

Zapraszamy ! Poznaj Nas!

Czas do rozpoczęcia kursu

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)