Kurs Kosmetologii Estetycznej Dla Kosmetyczek

Medycyna estetyczna

Kosmetologia estetyczna to najbogatszy dział zabiegowy. Cieszy się niezwykłym powodzeniem, ogromną precyzją, niesamowitymi efektami zabiegowymi. Techniki pracy iniekcyjnej pozwalają cofnąć czas o kilka lat. Takich efektów oczekują Klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń! 

Medycyna Estetyczna dla początkujacych

Stymulatory tkankowe

Procedury krwiopochodne

Powiększanie ust

Botoks

Nici Pdo

techniki Volumetryczne

Wypełniacze

Techniki łączone

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów - kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Cele szkolenia opisane za pomocą efektów uczenia się

Celem edukacyjnym jest zdobycie wiedzy teoretycznej dotyczącej podstaw prawnych wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii  z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej, poznania uwarunkowań prawnych, przygotowania do zabiegu i specyfiki zabiegu. Kurs przygotowuje do samodzielnego wykonywania usług kosmetologicznych z zakresu objętego programem szkolenia.

Efekty uczenia się

-Charakteryzuje prawidłowo funkcje i efekety zabiegów wymienionych w temacie kursu

-Prawidłowo stosuje poszczególne etapy wykonania zabiegów

-Prawidłowo odczytuje co dzieje się podczas zabiegów i jakie preparaty powinny być użyte

-Prawidłowo przekazuje wskazania i przeciwwskazania do zabiegów

-Nawiązuje prawidłowy kontakt z klientem w celu poznania jego gustu i oczekiwań

 

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Kosmetologia estetyczna to dziedzina, która rozwija się bardzo szybko, a my razem z nią. Jesteśmy wyjątkową placówką szkoleniową z Wrocławia która stawia na jakość oraz dokładność! Z nami zawsze będziesz w trendach tak, abyś nigdy nie została w tyle z nowymi informacjami. Stale poszerzamy naszą ofertę szkoleniową, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wiemy jakie to ważne, żeby być na bieżąco w branży beauty. Zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane mogą się u nas kształcić! Teraz możesz również zamówić nasze kursy online!

Czym jest kosmetologia estetyczna?

Kosmetologia estetyczna walczy z problemami skóry które w pewnym czasie mogą dotknąć każdego. Zmarszczki, obwisła skóra, utrata owalu twarzy – słyszymy o tym na każdym kroku. Razem z nami możesz nauczyć się jak walczyć z tymi jakże popularnymi defektami skóry. Zostań naszą kursantką, aby dowiedzieć się jakie są najskuteczniejsze metody walczenia z oznakami starzenia się skóry, jakie zabiegi są wskazane dla poszczególnych grup wiekowych. Czy wiesz jakie będą najlepsze zabiegi dla osób 30+, 40+ czy 50+? Jak ujędrnić skórę twarzy, sprawić, aby była ona gęstsza, a owal twarzy podniesiony? Nasi trenerzy wytłumaczą Ci wszystko krok po kroku oraz pokażą, jak wykonywać wybrane zabiegi kosmetologii estetycznej, aby zapewnić zadowolenie Twoich klientek! Nasze szkolenia kosmetologiczne to gwarancja najwyższej jakości wiedzy oraz praktyki!

Jakie urządzenia wykorzystuje się w kosmetologii estetycznej? 

Razem z nami dowiesz się o dostępnych urządzeniach wykorzystywanych w zabiegach kosmetologii estetycznej. Nauczymy Cię ich obsługi, jak używać ich w Twoim własnym gabinecie kosmetologicznym. Chętnie doradzimy, które profesjonalne urządzenia wybrać do Twojego salonu. Nauczenie Cię obsługi urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetologii estetycznej jest wpisane w zakres naszych szkoleń. Możesz być pewna, że po naszym szkoleniu będziesz przygotowana do użycia ich podczas samodzielnej pracy z klientami! Przekażemy Ci wiedzę odnośnie innowacyjnych urządzeń kosmetycznych dostępnych na rynku. Prowadzimy szkolenia na nowoczesnym sprzęcie. Znajdziesz u nas urządzenia takie jak Hi-tech, urządzenia laserowe oraz wiele, wiele innych.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi kosmetologii estetycznej? 

Zabiegi kosmetologii estetycznej cieszą się rosnącą popularnością. Coraz więcej kobiet się na nie decyduje, aby zapewnić swojej skórze młodzieńczy wygląd na dłużej. W naszym centrum szkoleniowym znajdziesz kursy z najskuteczniejszych zabiegów kosmetologii oraz medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, wolumetria twarzy, powiększanie ust, osocze bogatopłytkowe czy wypełniacze. A to tylko krótki urywek tego, co znajdziesz w naszej ofercie szkoleniowej. Dzięki naszym wyśmienitym trenerom dowiesz się, jak skutecznie ujędrnić skórę, nadać jej świeży koloryt i sprawić, aby dzięki zdobytej u nas wiedzy Twoje klientki zawsze wychodziły zadowolone z Twojego gabinetu!

Jakie efekty można uzyskać poprzez zabiegi kosmetologii estetycznej? 

Wiemy, że rozwijanie się jest bardzo ważną częścią pracy w branży beauty. Nasi szkoleniowcy to najlepsi profesjonaliści we Wrocławiu, którzy dopilnują aby efekty Twojej pracy były jak najlepsze! Dzięki naszym kursom będziesz przygotowana do wykonywania zabiegów zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi kosmetologii estetycznej właśnie przez to, jakie dają efekty. Nauczymy Cię, jak wywołać biostymulację oraz rewitalizację skóry, jak pobudzić skórę do odnowy, aby efekty Twojej pracy zawsze były fascynujące!

Co dadzą Ci szkolenia z kosmetologii estetycznej w naszej placówce szkoleniowej?

Jesteśmy najlepszą placówką szkoleniową we Wrocławiu. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi profesjonalistami, najlepszymi w swoich dziedzinach! Nasi trenerzy rzetelnie podchodzą do swoich specjalizacji przekazując Ci dogłębną wiedzę merytoryczną z kosmetologii estetycznej. Stale się rozwijają, aby zawsze wiedzieć jakie są nowości na rynku oraz jakie zabiegi kosmetologii oraz medycyny estetycznej są najskuteczniejsze! Chcesz być najlepsza w tym co robisz? Pomożemy Ci! Zostając naszą kursantką możesz być pewna tego, że w profesjonalny sposób przekażemy całą potrzebną Ci wiedzę oraz dopilnujemy, abyś wykonywała zabiegi na najwyższym poziomie. To nie wszystko! Kończąc kurs w naszej placówce szkoleniowej otrzymujesz imienny certyfikat potwierdzający Twoje nowo zdobyte umiejętności!

Do kogo skierowane są zabiegi kosmetologii estetycznej? 

Kosmetologia estetyczna jest na tyle otwartą dziedziną, że w zależności od metody mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy! Na zabiegi kosmetologii estetycznej decyduje się bardzo dużo osób, które chcą poprawić lub pielęgnować swój wygląd. Na szkoleniach w naszym centrum dowiesz się o wszystkich wskazaniach do poszczególnych zabiegów, jak dopasować metodę zabiegu do poszczególnych rodzajów skóry oraz problemów skórnych. Nasze kursy obejmują również wiedzę o przeciwwskazaniach do zabiegów. U nas dowiesz się czym są przeciwwskazania względne oraz bezwzględne. Dowiesz się zatem komu warto odradzić poszczególne zabiegi, a ewentualnie w to miejsce zaproponować inne, mniej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Z nami idealnie przygotujesz się do samodzielnej pracy z klientami!

W jaki sposób nauczysz się wykonywania zabiegów?

Nasze szkolenia zawsze podzielone są na dwie części. Najpierw dopilnujemy, abyś poznała całą część teoretyczną danego zabiegu. Pozwoli to, abyś pewniejszą ręką wkroczyła w część praktyczną. Odpowiemy również na wszystkie nurtujące Cię pytania! Cechuje nas indywidualne podejście do kursantów. Możesz być spokojna, wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku! Po części teoretycznej przychodzi czas na część praktyczną w której ćwiczysz nowo nabyte umiejętności. Gwarantujemy modelki do ćwiczeń! Zadbamy o to, abyś była dobrze przygotowana do pracy we własnym gabinecie, ponieważ wiemy, jak cenna jest praktyka w branży kosmetologicznej! Nasi trenerzy będą z Tobą na każdym kroku nauki tak, abyś była pewna, że dobrze wykonujesz zabieg. W między czasie otrzymasz również poczęstunek, ponieważ zawsze pilnujemy tego, aby w naszym centrum szkoleniowym panowała miła atmosfera!