Dermapen Szkolenie

Dermapen zabieg mikronakłuć

Dermapen to rodzaj zabiegu iniekcyjnego nazywanego mezoterapią mikroigłową. Jest to jeden z bardziej efektywnych zabiegów likwidujący nadmiar i wiotkość skóry. Rewelacyjnie sprawdza się w wypadku bardzo ciężkich do opracowania okolic jak oko, dolina łez, podająca powieka. Swoją niesamowitą efektywność posiada dzięki niezliczonej ilości mikronakłuć, które natychmiast w danym miejscu regenerują starzeniowo zmienioną tkankę.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Szkolenie z wykonywania zabiegów za pomocą dermapenu.

Jesteś nastawiona na rozwój?

Chcesz nauczyć się czegoś nowego w branży beauty i rozwinąć swój salon kosmetologiczny?

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z mezoterapii mikroigłowej dermapenem. Jest to zabieg z dużą skutecznością na który klientki bardzo chętnie się decydują. Jesteśmy wyjątkową placówką szkoleniową we Wrocławiu, znajdujemy się w centrum miasta!

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu, którzy chętnie przekazują wiedzę swoim kursantkom.

Jesteś zainteresowana naszymi szkoleniami?

Możesz zapisać się na nie online już teraz, korzystając z naszej strony internetowej!

Jak zbudowany jest dermapen?

Zastanawiasz się czym jest dermapen?
Jest to profesjonalne urządzenie domezoterapii mikroigłowej. Zabieg dermapenem wykonuje się przy pomocy jednorazowych kartridży dostoswanych do potrzeb skóry klientki. Nasi trenerzy wytłumaczą Ci, jak dobrać odpowiedni kartridż do rodzaju skóry, wytłumaczy na czym polegają różnice w rodzajach kartridży oraz zaprezentuje, jak używać sprzęt do mezoterapii mikroigłowej. Wiedza odnośnie prawidłowego używania dermapenu oraz znajomość jego budowy jest bardzo ważna, aby uniknąć powikłań po zabiegu oraz uzyskać jak najlepsze efekty!

Z jakimi substancjami można łączyć zabieg dermapenem?

Podczas zabiegu mezoterapii dermapenem, w skórze powstają mikronakłucia. Jest to idealną okazją do tego, aby wprowadzić w jej głąb składniki aktywne, takie jak na przykład kwas hialuronowy. Istnieje wiele różnych składników aktywnych, które można wprowadzić za pomocą mezoterapii mikroigłowej, a nasi trenerzy chętnie Ci o nich opowiedzą! Na naszym kursie dowiesz się jak dopasować preparaty do rodzaju skóry Twoich klientek. Powiemy Ci, jak działają poszczególne ampułki do dermapenu oraz jak zadbać o skórę bezpośrednio po mezoterapii mikroigłowej. Jaką nałożyć maseczkę po zabiegu oraz jaki wybrać krem, aby współgrał z całym zabiegiem.

Na jaką głębokość wnikają igły przy użyciu dermapenu?

Zastanawiasz się, jak używać dermapen do mezoterapii mikroigłowej?
Nigdy wcześniej nie wykonywałaś zabiegu tego typu? Spokojnie! My nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku! Nasi szkoleniowcy to wyspecjalizowani profesjonaliści,którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą! Stale poszerzają swoje umiejętności. To prawdziwi trenerzy z pasją! W naszej placówce szkoleniowej nauczysz się technikiwykonywania zabiegu poprzez dwie części kursu. Na początku zaczynamy od częściteoretycznej szkolenia. W części tej zawarty jest ogrom wiedzy, której potrzebujesz! Dowiesz się między innymi jaka jest głębokość nakłuć przy użyciu dermapenu, jak przygotować klientkę do zabiegu, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz wiele więcej! Po teorii przechodzimy do praktyki. U nas nauczysz się wykonywania zabieguna modelkach, które sami zapewniamy! Nasi trenerzy są z Tobą podczas całego szkolenia, abyś była pewna, że wychodząc od nas będziesz gotowa do pracy we własnym gabinecie.

Czym jest mezoterapia hybrydowa?

Zastanawiasz się, jaki zabieg przeciwzmarszczkowy wykonać Twoim klientkom? Jaki będzie najlepszy zabieg odmładzający dla skór 40+, 50+, a nawet 60+? U nas dowiesz się, jak skutecznie walczyć z mijającymi latami, które odbijają się na skórze!
Istnieją różne typy starzenia się skóry. Aby zabieg był skuteczny, trzeba odpowiednio dopasować go do typu skóry Twojej klientki. U nas dowiesz się, czym jest mezoterapia hybrydowa, która skutecznie walczy z oznakami starzenia się skóry!
Dokładnie przejdziemy przez etapy zabiegu tak, abyś pewną ręką wykonywała go samodzielnie we własnym salonie.

Jak mikronakłucia wpływają na procesy zachodzące w skórze?

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób mezoterapia mikroigłowa wpływa na poprawę
jakości skóry? Na szkoleniu w naszej placówce wytłumaczymy Ci, na czym polega kontrolowany stan zapalny po zabiegu dermapenem, jak długo utrzymuje się opuchlizna oraz ile czasu skóra się goi. Dowiesz się, jak na te procesy wpływa metabolizm skórny, w jaki sposób mezoterapia mikroigłowa wpływa na przebarwienia oraz zmarszczki. Zabieg przy użyciu dermapenu jest niechirurgiczną metodą
opóźniającą proces starzenia się skóry. U nas dowiesz się, dlaczego i na czym on polega.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!

Jakie efekty można uzyskać poprzez mezoterapię mikroigłową?

Dzięki dużej ilości praktyki w naszym centrum szkoleniowym zobaczysz, jak wygląda twarz po mezoterapii mikroigłowej, czego możesz spodziewać się przy samodzielnej pracy z klientkami. Po ukończonym kursie w naszej agencji będziesz gotowa na nowe wyzwania, którym sprostasz bez problemu!

A to wszystko dzięki dokładnemu przygotowaniu Cię zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. U nas dowiesz się, jakie są zalecenia po wykonanym zabiegu dermapenem, ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć najlepsze efekty.

Jesteś ciekawa, kiedy widać pierwsze efekty oraz jak długo się one utrzymują?

Chcesz wiedzieć jak wykonać zabieg mezoterapii mikroigłowej, aby skuteczność była jak najwyższa?
Trafiłaś w dobre miejsce!

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonywania zabiegu mezoterapii mikroigłowej?

Niestety przy każdym zabiegu istnieją przeciwwskazania i bardzo ważne jest, aby wszystkie je znać. U nas dowiesz się, komu warto jest odradzić zabieg mezoterapii mikroigłowej oraz komu ją zalecić. W naszym centrum szkoleniowym zdobędziesz bardzo cenną wiedzę, jak uniknąć skutków ubocznych oraz powikłań po zabiegu, czego nie wolno robić, bo mezoterapii mikroigłowej, w jakich porach roku unikać tego zabiegu, oraz w jakich stadiach trądziku można wykonywać zabieg mezoterapii mikroigłowej, a w jakich jest to zakazane. W naszej placówce szkoleniowej we Wrocławiu zawsze możesz spodziewać się najwyższej jakości przekazywanej Ci wiedzy!