Kursy formy regulacji brwi

Regulacja Brwi

Regulacja brwi jest najważniejszym elementem przygotowania brwi klientki do stylizacji. Są różne techniki regulacji i gdy opanujesz już tajniki nadawania idealnego kształtu powinnaś rozważyć jaką techniką zastosujesz do osiągnięcia idealnego kształtu brwi.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Chciałabyś zostać stylistką brwi?

Zastanawiasz się, jaki powinien być pierwszy krok w rozpoczęciu swojej drogi zawodowej?
Nie wiesz, gdzie najlepiej zrobić kurs, aby być gotowa do samodzielniej pracy?
Jesteśmy idealnym miejscem dla Ciebie!
Przedstawiamy ofertę szkoleniową z kursami dla osób początkujących, dopiero
zaczynających jako styliści brwi.
U nas nauczysz się wszystkiego krok po kroku!
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą! Stawiamy na dokładność i indywidualne podejście do naszych kursantek. Po odbyciu naszego szkolenia kosmetycznego otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz zapisania się na kurs już teraz, online!

Czy można wyrywać brwi powyżej ich linii?

Opanowanie prawidłowej techniki regulacji brwi jest bardzo ważne, aby Twoja praca przynosiła zadowalające efekty. Na naszych kursach dowiesz się, jak prawidłowo wyregulować brwi do kształtu twarzy, na co zwracać uwagę przy wyznaczaniu kształtu brwi, kiedy sięgnąć po pęsetę, a kiedy po wosk do depilacji. Najładniejszy kształt brwi to taki, który idealnie współgra z urodą Twojej klientki. U nas nauczysz się, jak poprzez regulację nadać brwiom piękny kształt, jak ją prawidłowo wykonać oraz jak dobrać odpowiednią formę regulacji do danej klientki.

Jak zbudowany jest włos? Jak odrasta?

Im więcej wiesz w danym temacie, tym stajesz się w nim lepsza. Jesteś nastawiona na rozwój? Trafiłaś w odpowiednie miejsce! Naszym celem jest, abyś po ukończonym kursie w naszym centrum szkoleniowym potrafiła wykonać idealną stylizację brwi samodzielnie!
Nasze kursy podzielone są na dwie części. W części teoretycznej otrzymasz pełną wiedzę merytoryczną z danego tematu. Dowiesz się jak zbudowany jest włos, jak długo odrasta, jakie są rodzaje kształtu brwi, jak przygotować się do zabiegu.
Przedstawimy Ci wszystkie preparaty oraz akcesoria do wykonania zabiegu oraz pomożemy Ci w ich wyborze do własnego salonu.

Czy każdy może mieć robioną regulację brwi?

Niestety każdy zabieg kosmetyczny wiąże się również z przeciwwskazaniami, które trzeba znać i przestrzegać, aby uniknąć powikłań. Nasi trenerzy omówią z Tobą wszystkie przeciwwskazania przy regulacji brwi. Nie wiesz, czy łuszczyca, atopowe zapalenie skóry lub inne dermatozy są przeciwwskazaniem do zabiegu? A może chciałabyś jeszcze o coś zapytać?
Nasi szkoleniowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, abyś po ukończeniu naszych kursów nie miała już wątpliwości. W naszej placówce szkoleniowej stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego
omówimy higienę pracy oraz to, dlaczego tak ważne jest aby korzystać ze sterylnego sprzętu przy regulacji brwi.

Jak skorygować kształt brwi?

Zastanawiasz się, co zrobić gdy klientka przyjdzie do Ciebie ze źle wykonaną regulacją, mając nieprawidłowy kształt brwi?
Co poradzić na to, gdy włosków jest za mało, a kształt brwi jest zaburzony?
U nas dowiesz się, na czym polega architektura oraz geometria brwi. Nauczymy Cię, jak krok po kroku wykonać prawidłowy rysunek brwi, który będzie dopasowany do urody klientki. Dobre wyznaczenie kształtu brwi jest podstawą w dalszej ich stylizacji. Dowiesz się, co doradzić klientce gdy ma za mało włosków, jak sprawić, aby je odzyskać i szybciej odrosły. Nasze kursy z regulacji brwi to dobra podstawa dla początkujących stylistek brwi.

Jak często należy wykonywać zabieg regulacji brwi?

Co ile regulować brwi u kosmetyczki, jak wygląda regulacja brwi u kosmetyczki,
Wyrwane włoski mają tendencję do odrastania. U niektórych dzieje się to szybciej, u niektórych wolniej, ale regulacja brwi jest zabiegiem który trzeba powtarzać, aby efekt pięknych brwi się utrzymywał. Dlatego warto jest posiadać ten zabieg w ofercie
zabiegowej swojego salonu. To, jak szybko włoski odrastają i jak często trzeba powtarzać zabieg jest kwestią bardzo indywidualną. U niektórych jest to tydzień, u innych nawet miesiąc. Wybierając kursy regulacji brwi w naszym centrum szkoleniowym będziesz świadczyła usługi na najwyższym poziomie.

Czy mężczyźni również zgłaszają się na depilację brwi?

Regulacja brwi u mężczyzn, regulacja brwi męska, czy regulowanie brwi woskiem boli Regulacja brwi to zabieg wykonywany zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Często zdarza się, że zbyt owłosione brwi to kompleks również u panów. Męska regulacja brwi powinna być dostosowana do oczekiwań klienta. Niektórzy panowie chcą pozbyć się tylko części zbędnych włosków, a niektórzy wolą efekt pełnej regulacji. Regulację brwi u mężczyzn możemy wykonać różnymi metodami, zarówno pęsetą, jak i woskiem czy pastą cukrową. Dobór metody zależy od ilości włosków których mamy się pozbyć, jak i efektu który chcemy uzyskać. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet zabieg regulacji brwi może być bolesny, co zależy od osobistego progu bólu, ale również od techniki wyrywania włosków. W naszym centrum szkoleniowym nauczymy Cię, jak prawidłowo regulować brwi, aby zrobić to możliwie bezboleśnie.