Nasza Oferta

Kursy Kosmetyczne

Porfolio naszych szkoleń ma rozległy wachlarz. Dzięki zadedykowaniu do każdego działu eksperckiego trenera posiadamy bardzo szeroką ofertę kursów prowadzonych na najwyższym poziomie.

Kursy dla wymagających

Zaplanuj Przyszłość w Branży Beauty

Pragniesz rozpocząć swoją karierę w Branży Beauty? Kosmetyka jest Twoim powołaniem? Kochasz piękno i chcesz się poświęcić pracy, która wykorzystując zaawansowane technologie wraz ze specjalnymi protokołami? Interesuje Cię jak preparaty i urządzenia funkcjonują w celu poprawy wyglądu twarzy oraz sylwetki?

W takim razie nasze propozycje są dla Ciebie

Zadzwoń

Wyprzedź konkurencję

Branż Beauty charakteryzuje się niawiarygodną dynamiką. Aby przyciagać klientów Salonu trzeba dbać o aktualność oferty aby cały czas wyprzedzać konkurencję. Proponujemy szkolenia oraz warsztaty, które zapewnią możliwość ciągłego rozwoju oraz dostęp do najlepszych procedur i protokołów. 

Nasz Blog

Marki z jakimi pracujemy

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

SZKOLENIA KOSMETYCZNE

W naszym centrum szkoleniowym znajdziesz bardzo bogatą ofertę szkoleń kosmetycznych. Bez różnicy kim chcesz zostać – manikiurzystką, wizażystką, kosmetyczką, masażystką, lingeristką, podologiem… Wszystko jest na wyciągnięcie ręki! A my Ci w tym pomożemy!

 

Dlaczego my?

Zastanawiasz się czy dobrze trafiłaś? Spokojnie. Zdobyliśmy zaufanie oraz wyszkoliliśmy już tysiące kursantek oraz kursantów! Na rynku kosmetycznym działamy od 20 lat! Posiadamy wpis do RIS oraz do Baz Parpu, jak i posiadamy certyfikację SUS 2.0. Jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym marki Mesoregen oraz jedynym Partnerem Polskiej Marki sprzętów kosmetycznych i medycznych Bestmedic Expert. Posiadamy bardzo szeroką ofertę szkoleń kosmetologicznych z takich dziedzin jak:

– Kosmetologia estetyczna
– Podologia
– Masaż
– Piercing
– Oprawa oka
– Depilacja
– Wizaż
– Stylizacja paznokci
– Makijaż permanentny
– Laseroterapia
– Urządzenia kosmetyczne

Nasza placówka szkoleniowa znajduję się we Wrocławiu w pobliżu centrum. Teraz możesz również zamówić nasze szkolenia online!

 

Czego się u nas nauczysz?

Niezależnie od tego, jaką drogą w branży beauty chcesz podążać, znajdziesz u nas kurs który będzie Ci odpowiadał. U nas nauczysz się zabiegów z zakresu medycyny jak i kosmetologii estetycznej, takich jak wolumetria twarzy, stymulatory tkankowe czy powiększanie ust różnymi metodami. Dowiesz się jak wykonać profesjonalny makijaż permanentny, jak stylizować brwi oraz rzęsy. Znajdziesz u nas również pełną ofertę podologiczną wraz z ortonyksją, stylizację paznokci oraz dowiesz się w jaki sposób prawidłowo pielęgnować zarówno twarz, jak i ciało. W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz również kursy masażu różnymi technikami takimi jak kobido, masaż bańką chińską, Lomi Lomi, masaż gorącymi kamieniami, masaż modelujący czy Shiatsu. W naszej placówce poszerzysz również swoją wiedzę o używanie profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego takiego jak lasery, Hi-tech oraz inne profesjonalne urządzenia kosmetologiczne. A może chcesz nauczyć się wykonywać profesjonalny makijaż? Bez względu na jaki kurs kosmetyczny się u nas zdecydujesz, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

 

Po co robić szkolenia kosmetyczne?

Branża beauty bardzo szybko brnie do przodu. Wiemy, jak ważne jest aby nadążać za nowymi informacjami oraz trendami i stale poszerzać swoją wiedzę. Właśnie dlatego tu jesteśmy. Stale poszerzamy naszą ofertę szkoleniową tak, aby nawet najbardziej zaawansowane osoby znalazły tu coś dla siebie. Po każdym skończonym u nas kursie będziesz gotowa na nowe wyzwania w branży kosmetologicznej, a potwierdzeniem będzie otrzymany od nas certyfikat. Z nami zawsze będziesz podążać za trendami!

 

Jak wyglądają szkolenia w naszej placówce?

Nasze szkolenia podzielone są na dwie części – część teoretyczną oraz część praktyczną. Podczas części teoretycznej nasi trenerzy zadbają o to, aby przekazać Ci wiedzę merytoryczną na dany temat. U nas nauczysz się budowy skóry, włosów i paznokci, dowiesz się jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów kosmetologicznych, jakie są choroby skóry, jak przygotować stanowisko pracy, jak zadbać o higienę pracy oraz oczywiście zdobędziesz całą potrzebną Ci wiedzę odnośnie danego zabiegu kosmetologicznego z którego zdecydujesz się zrobić u nas szkolenie. Po dokładnym omówieniu kwestii teoretycznych przychodzi czas na ćwiczenia praktyczne abyś była pewna jak wykonać dany zabieg. Zapewniamy dla Ciebie modelki na których będziesz mogła ćwiczyć nowo zdobyte umiejętności. Cały proces szkolenia odbywa się pod okiem naszych wyśmienitych szkoleniowców którzy na każdym etapie szkolenia dopowiedzą na pytania oraz dopilnują, abyś wyszła od nas w pełni gotowa na pracę we własnym gabinecie!

 

Zastanawiasz się, jakie szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Nie jesteś pewna, jakie kursy kosmetyczne warto zrobić? Chcesz zostać kosmetyczką, a nie wiesz od czego zacząć? Przede wszystkim wybierz dziedzinę kosmetologii, która Cię interesuje! Niezależnie od tego, czy będzie to masaż, wizaż, kosmetologia estetyczna czy podologia, podchodzimy do każdego kursu kosmetycznego z tą samą precyzją oraz pasją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do skontaktowania się z nami a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Współpracujemy z piętnastoma wykwalifikowanymi trenerami którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Są to profesjonaliści w swoich dziedzinach którzy posiadają również wykształcenie pedagogiczne. Możesz być pewna, że trafisz w dobre ręce! Nasi szkoleniowcy to najlepsi profesjonaliści we Wrocławiu. Dbają o to, aby wyczerpująco przekazać Ci wiedzę z danego tematu oraz dopilnują, abyś wyszła od nas idealnie przygotowana do wykorzystania swoich umiejętności w pracy z klientami.

 

Stawiamy na jakość!

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do kursantów. Stawiamy na dokładne przekazanie Tobie wiedzy tak, abyś była pewna swoich umiejętności. Nasi szkoleniowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz zadbają o to, abyś po otrzymaniu certyfikatu była w pełni gotowa do samodzielnej pracy! Dokładność, jakość, rzetelność – to właśnie u nas znajdziesz.

Pracujemy na najlepszej jakości kosmetykach, marek takich jak Janssen, Norel, MCCM, Skin clinic, Goochie, Semilac, La femme, Podopharm, OPI, Kryolan, Paese, Bestmedic Expert, Depileve oraz Faromona. Kosmetyki dobrej jakości to podstawa zadowolonego klienta, a my pomożemy Ci w doborze kosmetyków najlepszych do Twojego salonu kosmetycznego! Dodatkowo będziesz mogła zakupić je w naszej hurtowni kosmetyków dla profesjonalistów.

 

Chciałabyś skorzystać ze szkolenia bezpłatnie? Pomożemy Ci!

Jesteś zainteresowana naszą ofertą? Chcesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo, ale potrzebujesz w tym pomocy? Spokojnie. Posiadamy program Zdobądź Nowy Zawód który realizowany jest poprzez dofinansowania z Urzędu Pracy. Nie wiesz jak zdobyć dofinansowanie? Wyciągamy pomocną dłoń. Nasz dział szkoleń dofinansowanych pomoże Ci w całym procesie oraz dokumentacji, aby zdobyć fundusze dla Twojej firmy na rozwój poprzez kursy w naszej placówce szkoleniowej!