Szkolenie z modelowania ust

Kształty ust

Modelowanie ust na płasko to aktualnie najbardziej poszukiwane wśród klientek Salonów zabiegi. Usta wymodelowane na płasko są naturalne, bez specjalnej objętości. Zazwyczaj to pięknie wymodelowane wargi dopasowane do typu urody klientki. Specjalne techniki umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Technik jest dużo i każda umożliwia osiągniecie pięknych efektów. Techniki są bardzo bezpieczne gdyż preparat jest wprowadzany bardzo płytko. 

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kurs trudne przypadki ust

Nie każdy rodzi się z idealnie pełnymi ustami, które dodatkowo są równe i współgrają z naszą twarzą. Nieraz zdarza się, że klientki przychodzą aby powiększyć usta nie tylko dla samego powiększenia ich rozmiaru, ale również wyrównania pewnych asymetrii, czy dopasowania kształtu do twarzy. Bardzo ważne jest wtedy, aby dopasać technikę iniekcji do danego problemu naszej klientki tak, aby efekt był satysfakcjonujący. W naszym centrum szkoleniowym oferujemy wyjątkowy kurs, na którym nauczysz się, jak wykonać korektę ust w trudnych przypadkach. Zastanawiasz się, czy warto jest zdecydować się na kurs w naszej placówce? Zaufało nam już tysiące kursantek które rozwijały swoje umiejętności razem z nami. Dołącz do nich, aby cieszyć się nowymi umiejętnościami z branży beauty! Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w centrum Wrocławia. Jesteś zainteresowana? Zapisz się na szkolenie już teraz, robiąc to online!  

 

Z jakimi trudnymi przypadkami ust możemy spotkać się w gabinecie?

Nie każdy może cieszyć się z posiadania pełnych, dużych ust. Nie rzadko spotyka się osoby z asymetrią ust, bardzo małymi i wąskimi ustami, niewidoczną granicą ust oraz osoby po wypadkach ze zniekształconymi wargami. Na naszym szkoleniu nauczymy Cię, jak radzić sobie z trudnymi przypadkami ust. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach którzy ciągle się rozwijają, aby przekazać Ci jak najwięcej cennej wiedzy. Jest to kurs który pozwoli Ci na profesjonalną pracę z osobami, które posiadają trudne do pracy usta. Nasz kurs sprawi, że będziesz gotowa na nowe wyzwania w gabinecie!

 

Jak możemy pomóc osobom z asymetrią ust?

Nasze twarze rzadko kiedy są idealnie symetryczne. Tak samo jest z samymi ustami. U niektórych osób jednak, asymetria ta jest wyjątkowo zauważalna, dlatego takie osoby decydują się na korektę ust. Klientkom z asymetrią ust możemy pomóc stosując różne techniki powiększania ust kwasem hialuronowym, które sprawią, że usta staną się wyrównane. Zostań naszą kursantką, aby nauczyć się, jak wykonać taki zabieg!

 

Jak dopasować kształt ust do twarzy klientki?

Gdy mamy do czynienia z małymi ustami lub ustami nie pasującymi do proporcji twarzy klientki, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak dopasować idealny kształt i wielkość ust do jej urody. Trzeba pamiętać o tym, że duże usta jak z szablonu nie pasują do każdej kobiety. Podczas samodzielnej pracy w gabinecie można spotkać się z naprawdę wieloma typami urody. Najważniejsze jest, aby urodę podkreślić, a nie robić to szablonowo. Na naszym kursie nauczymy Cię, jak podejść indywidulanie do każdej klientki i dobrać usta idealnie dopasowane do jej urody. Przedstawimy Ci techniki podawania kwasu hialuronowego tak, aby uzyskać pożądany efekt.

 

Jak powiększyć małe usta uzyskując naturalny efekt?

Posiadaczki małych ust często marzą o dużych, pełnych ustach. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ zawsze trzeba pamiętać o proporcjach całej twarzy. Najważniejsze w powiększaniu małych ust jest to, aby nie podawać dużych ilości preparatu przy pierwszym zabiegu. Lepiej jest robić to stopniowo. Na kursie w naszej placówce dowiesz się, ile powinien trwać zabieg powiększania ust oraz na czym on polega. Nauczysz się o wszelkich przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegu oraz o tym, jak uniknąć wszelkich skutków ubocznych. Otrzymasz również informacje o tym, jakie są zalecenia po wykonanym zabiegu powiększania ust.

 

Czy z trudnymi ustami można poradzić sobie podczas jednego zabiegu?

W przypadku ust, które potrzebują dużej korekty, lepiej jest robić to stopniowo. Nie zaleca się wstrzykiwania dużej ilości preparatu na raz, ponieważ efekt może wyjść nienaturalny i mocno przerysowany. Zostań naszą kursantką, aby przekonać się, jak prawidłowo skorygować usta Twoich klientek. Nasze kursy to ogromna ilość wiedzy. Podzielone są one na dwie części – część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas części teoretycznej nasi szkoleniowcy przekażą Ci całą wiedzę merytoryczną, jaką potrzebujesz do wykonania zabiegu. Otrzymasz również materiały dydaktyczne, które pomogą Ci w utrwaleniu wiedzy. Podczas części praktycznej będziesz ćwiczyć wykonywanie zabiegu na zapewnionych przez nas modelkach. Nasi szkoleniowcy są z Tobą podczas całego czasu trwania kursu.

 

Jaki preparat używa się do korekty ust?  

Zarówno do korekty, jak i do tradycyjnego powiększania ust używa się kwasu hialuronowego. Na rynku istnieją jednak różne preparaty z tym składnikiem. Nasi szkoleniowcy omówią preparaty oraz ich dostępność i działanie. Dobór odpowiedniego preparatu jest bardzo ważny, aby Twoje zabiegi były na jak najwyższym poziomie. Na naszym szkoleniu dowiesz się wszystkiego o pracy z kwasem hialuronowym. Między innymi tego, jak wygląda gojenie się ust oraz jakie są jego etapy, kiedy widać finalny efekt oraz jak długo efekty się utrzymują. Bardzo ważne jest również, aby przekazać klientce, czego nie wolno robić po zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym.

 

Czy po kursie w naszym Centrum Szkoleń we Wrocławiu będziesz gotowa do samodzielnej pracy przy różnych przypadkach ust? 

W naszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu oferujemy dużo praktyki podczas której nabędziesz dużo nowych umiejętności. Oferujemy Ci ćwiczenia na zapewnionych przez nas modelkach. Każda modelka jest inna i posiada inne usta, dlatego zdobędziesz doświadczenie w modelowaniu różnych kształtów ust. Z nami fachowo oraz kompleksowo przygotujesz się do powiększania ust, nawet w trudnych przypadkach.