Kurs makijażu na własne potrzeby

Lekcja auto makijażu

To specjalne szkolenia dla osób pragnących nauczyć się perfekcyjnego makijażu na własne potrzeby. Jak pomalować się do pracy, jaki makijaż wybrać na wyjście z koleżankami albo jak zaprezentować się na bankiecie?

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów - kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Cele szkolenia opisane za pomocą efektów uczenia się

Celem edukacyjnym jest zdobycie wiedzy teoretycznej dotyczącej podstaw prawnych wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii  z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej, poznania uwarunkowań prawnych, przygotowania do zabiegu i specyfiki zabiegu. Kurs przygotowuje do samodzielnego wykonywania usług kosmetologicznych z zakresu objętego programem szkolenia.

Efekty uczenia się

-Charakteryzuje prawidłowo funkcje i efekety zabiegów wymienionych w temacie kursu

-Prawidłowo stosuje poszczególne etapy wykonania zabiegów

-Prawidłowo odczytuje co dzieje się podczas zabiegów i jakie preparaty powinny być użyte

-Prawidłowo przekazuje wskazania i przeciwwskazania do zabiegów

-Nawiązuje prawidłowy kontakt z klientem w celu poznania jego gustu i oczekiwań