Kurs masażu relaksacyjnego

Masaż ciała dłoni i stóp

Masaże ciała dłoni oraz stóp to szalenie poszukiwane formy relaksu, odpoczynku. Jednakże masaże są fenomenem głównie poprzez przywracanie równowagi ducha a za tym idzie już poprawne funkcjonowanie całego organizmu. Masaże relaksują jednakże są rytualnymi formami leczenia znanymi i stosowanymi od wieków. Powrót popularności masaży wprowadza w świat zmysłów. Zapachy, rytuały, muzyka, światło są nieodzownym elementem świata zmysłów.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kursy masażu ciała

Zawód masażysty cieszy się dużą popularnością. Żyjemy w świecie który ciągle pędzi do przodu, jest pełen zobowiązań i stresu, a nasze mięśnie dobitnie to odczuwają. Jesteśmy spięci, dokuczają nam dolegliwości bólowe, nie potrafimy się wyciszyć. Dlatego dobry masażysta potrafi być wybawieniem w naszej codzienności. Masaż jest bardzo uniwersalnym zabiegiem na który decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Chcesz zostać profesjonalną masażystką i być najlepsza w tym co robisz? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej nauczysz się sztuki masażu? Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu! Zaufało nam już tysiące kursantek, zostań jedną z nich i ciesz się swoim rozwojem!

Jak działa refleksologia?

Refleksologia to bardzo ciekawe pojęcie w masażu. Zastanawiasz się, czym jest i na co pomaga? Refleksologia polega na odpowiednim ucisku i masowaniu punktów na stopach i dłoniach, które odpowiadają danym narządom w naszym ciele. W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz zarówno kurs masażu refleksologicznego dłoni, jak i stóp. Nauczymy Cię, jak masować właściwe punkty na stopach i dłoniach, aby poprzez ich ucisk i stymulację wpłynąć na pożądane części ciała. Na kursie zapoznasz się z mapą receptorów na stopach i dłoniach. Nauczysz się, jak dopasować ucisk i miejsce do danego schorzenia lub problemu klienta.

Na co oddziałuje masaż aromaterapeutyczny?

Masaż aromaterapeutyczny może przenieść Twoich klientów w głęboki stan relaksacji, jednocześnie wpływając pozytywnie na ich złe samopoczucie oraz dolegliwości w ciele. Aromaterapia wykorzystuje dobroczynne działanie naturalnych olejków eterycznych na organizm człowieka. Odpowiednie dobranie olejków do potrzeb klienta jest kluczowe, aby uzyskać pożądane efekty. Na naszym kursie masażu aromaterapeutycznego nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku. Dowiesz się, jakie właściwości mają olejki eteryczne dla ciała oraz umysłu, jak dobrać odpowiednie olejki do klienta oraz jakie są przeciwwskazania i wskazania do użycia poszczególnych olejków eterycznych. U nas dowiesz się, jak przygotowywać mieszanki olejków, aby jak najlepiej ze sobą współgrały i przynosiły najlepsze korzyści dla klienta.

Dlaczego warto jest wykonywać masaż głowy? 

Masaż głowy ma wiele wszechstronnych właściwości. Zastanawiasz się, co daje taki masaż? Celem masażu skóry głowy jest odczucie głębokiej relaksacji oraz odprężenia. Masaż głowy wpływa również na napięcie w ramionach oraz karku, przyjemnie je rozluźniając. Masaż ten ma silne właściwości antystresowe oraz dodające energii. Dodatkowo poprzez masaż skóry głowy stymulowane są mieszki włosowe, a więc szybszy porost włosów może być bardzo pozytywnym skutkiem ubocznym masażu. Chciałabyś nauczyć się wykonywania takiego masażu? W naszym centrum szkoleniowym nauczymy Cię profesjonalnej techniki masażu skóry głowy!

Dlaczego w masażu używa się gorące kamienie?

Masaż ciała gorącymi kamieniami jest popularnym zabiegiem, który wielu osobom kojarzy się z głęboką relaksacją. Możemy zobaczyć go na wielu reklamach gabinetów SPA. Ale czy zastanawiałaś się, co daje taki masaż i po co używa się gorące kamienie? Kamienie używanie podczas zabiegu to kamienie bazaltowe, które długo utrzymują ciepło. Masaż gorącymi kamieniami to połączenie akupresury z termoterapią. Ułożenie kamieni na ciele nie jest przypadkowe, ponieważ odpowiada położeniu czakramów. Nasza trenerka nauczy Cię metodyki zabiegowej krok po kroku. Zobaczysz, jak wygląda przebieg zabiegu, po czym sama przećwiczysz go na zapewnionych przez nas modelkach.

Czym jest masaż lomi lomi?

Masaż Lomi Lomi jest hawajskim masażem, który wykonywany jest na całym ciele w rytm muzyki. Zalecany jest osobom zabieganym oraz zestresowanym. Efekty? Klienci wychodzą od Ciebie w pełni zrelaksowani, ich napięcie mięśniowe jest zmniejszone, a ich złe samopoczucie pożegnane! Chciałabyś nauczyć się tej wyjątkowej techniki masażu ciała? Pomożemy Ci! Nasze kursy podzielone są na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. Szkolenia przebiegają pod okiem specjalistki pełnej pasji i zaangażowania. Nasze kursy to również miła atmosfera, nasza trenerka odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Czy masaż jest dla każdego?

Masaż jest zabiegiem, który silnie wpływa na organizm. Dlatego nie każdy może się mu poddać. Wiedza o przeciwwskazaniach oraz wskazaniach do zabiegu jest niezmiernie ważna, aby uniknąć niepotrzebnych skutków ubocznych oraz niezadowoleń ze strony klientów. U nas nauczysz się jakie są przeciwwskazania względne oraz bezwzględne do różnych technik masażu. Dowiesz się również, dla kogo dane masaże są wręcz wskazane, i jakie zalecenia obowiązują zarówno przed jak i po masażu. Nasze kursy to solidna dawka wiedzy!

Jak zostać profesjonalnym masażystą?

Istnieje wiele różnych technik masażu, które mają wpływ na wiele układów w naszym organizmie – przede wszystkim układ limfatyczny, nerwowy, oddechowy, a nawet pokarmowy, nie wspominając oczywiście o tkance mięśniowej oraz skórze. Chciałabyś nauczyć się, jak wykonać profesjonalny masaż ciała? W naszym centrum szkoleniowym posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę kursów na których nauczysz się jak wykonać masaż wybraną techniką krok po kroku. Zastanawiasz się, co da Ci kurs masażu w naszym centrum szkoleniowym? Nasze kursy wzbogacą Cię o porządną dawkę wiedzy oraz mnóstwo praktyki. Kończąc kurs w naszej agencji będziesz gotowa na samodzielne wyzwania, a Twoje umiejętności zostaną potwierdzone imiennym certyfikatem! Jesteś zainteresowana naszą ofertą? Już teraz możesz zapisać się na kurs, robiąc to online!