Warsztaty oprawy oka

Warsztaty stylizacji oprawy oka

Warsztaty są rewelacyjna formą nabycia nowej wiedzy, poznania nowych technik oraz uzupełnienia braków w edukacji. W profesjonalnym gronie przekazujemy wiedzę w formie case study w ciekawy i bardzo przystępny sposób. Chcesz poznać nowości – Zapisz się na warsztaty! 

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Warsztaty oprawy oka 

Jesteś nastawiona na rozwój? Chcesz się kształcić? Stylizacja oprawy oka jest Twoją pasją? A może chciałabyś podszkolić swoje umiejętności? Nasze warsztaty oprawy oka to idealna propozycja dla Ciebie! Przedstawiamy naszą ofertę z warsztatami o bardzo ciekawej tematyce, takiej jak różne skręty rzęs, stylizacja brwi za pomocą regulacji, henny oraz laminacji, prawidłowe przechowywanie preparatów do stylizacji oprawy oka. A może to stworzenie idealnej kępki sprawia Ci największą trudność? My Ci w tym pomożemy! Na nasze warsztaty możesz zapisać się już teraz online, korzystając z naszej strony internetowej!

 

Interesuje Cię stylizacja oprawy oka i chcesz być najlepsza w tym co robisz?

Chcesz podszkolić swoje umiejętności w stylizacji brwi? Nie chcesz zostać w tyle, gdy świat beauty pędzi do przodu? Nie martw się! Przedstawiamy Ci naszą ofertę z ciekawymi warsztatami prowadzonymi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą z innymi! Możesz być pewna, że nasze warsztaty pozwolą Ci na poszerzenie Twojej wiedzy w zakresie stylizacji oprawy oka, a fachowe podejście naszych szkoleniowców sprawi, że będziesz gotowa na nowe wyzwania we własnym salonie! Zabiegi z zakresu stylizacji oprawy oka, takie jak przedłużanie rzęs czy podkreślenie brwi to połączenie mody oraz funkcjonalności. Niemal każda kobieta marzy o głębokim i wyrazistym spojrzeniu. Będąc stylistką oprawy oka możesz im to zapewnić, a dodatkowo zaoszczędzić im codziennego czasu spędzanego na makijażu!

 

Czy zdarza się, że klej nie chce z Tobą współpracować

Wydaje Ci się, że robisz wszystko tak jak trzeba, ale klej do rzęs psuje cały Twój wysiłek? Nie wiesz co poradzić na to, że świeżo otwarty klej nadaje się tylko do wyrzucenia? Polecamy Ci nasze warsztaty, abyś zagłębiła się w chemię kleju i zrozumiała, co do tej pory szło nie tak. Na naszych warsztatach dowiesz się, w jakich warunkach należy przechowywać preparaty do przedłużania rzęs, co zrobić, gdy klej wywołuje reakcje alergiczne u Twojej klientki. Nasi trenerzy przedstawią Ci profesjonalne marki preparatów oraz doradzą, jakie najlepiej wybrać do własnego salonu kosmetycznego. Dobór kleju jest sprawą indywidualną, ponieważ należy dopasować go do dynamiki pracy. Na rynku istnieje wiele różnych klei, zarówno tych szybkoschnących, jak i skierowanych do osób początkujących. Warto również, aby klej był bezpieczny dla alergików, by uniknąć niepotrzebnych powikłań.

 

Jak stworzyć idealną kępkę? 

Stworzenie idealnej kępki sprawia Ci trudność? A może chciałabyś nauczyć się innych metod, aby wzbogacić ofertę Twojego salonu? Istnieje wiele różnych technik tworzenia kępek. Przedłużanie rzęs kępkami daje piękny efekt długich i gęstych rzęs. Na naszych warsztatach nauczysz się jak tworzyć perfekcyjne kępki pięcioma metodami! Wiedza ta pozwoli usprawnić Ci wykonywanie zabiegu oraz dobrać metodę, która najlepiej pasuje do dynamiki Twojej pracy. Przedstawimy Ci metody takie jak bujana, drapana, przekładana oraz w palcach.

 

Czy przedłużając rzęsy można uzyskać naturalny efekt? 

Idealnie przedłużone rzęsy to takie, które podobają się Twojej klientce i współgrają z jej urodą. Istnieje wiele różnych metod ich przedłużania, co sprawia, że można uzyskać naprawdę wiele różnych efektów. Odpowiedni dobór skrętu rzęs, ich długości oraz rzędowości w stylizacji pozwalają na uzyskanie indywidualnych efektów dopasowanych do klientki. Przedłużając rzęsy można uzyskać efekty od naturalnych rzęs, do rzęs w stylu Hollywood, czyli intensywnie pogrubionych i przedłużonych. Na naszych warsztatach nauczysz się, jak wykonać idealny zabieg stylizacji rzęs dopasowany do preferencji Twoich klientek!

 

Jak profesjonalnie przeprowadzić zabieg stylizacji brwi? 

Profesjonalnie wykonany zabieg stylizacji brwi to znajomość ich prawidłowego kształtu oraz dobór odpowiedniego koloru do urody klientki. Dobra stylistka brwi to taka, która indywidualnie dopasuje kształt brwi do każdej klientki. W wyznaczeniu kształtu brwi pomoże Ci znajomość architektury oraz geometrii brwi. Chciałabyś podszkolić wykonywanie rysunku brwi? Chcesz wrócić do podstaw, czyli regulacji i henny, aby budować na tym dalsze doświadczenie? A może chcesz nauczyć się czegoś więcej? W naszej ofercie posiadamy również warsztaty z laminacji brwi. Laminacja brwi to popularny zabieg na który kobiety często się decydują. Dzięki niemu będziesz mogła ułożyć niesforne włoski, a Twoja stylizacja brwi wejdzie na o wiele wyższy poziom!

 

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużenia rzęs?

Utrzymanie się efektu przedłużonych rzęs zależy od wielu czynników. Są to czynniki zarówno zależne od stylistek, jak i od klientek. Dlatego bardzo ważne jest, aby zarówno zwrócić uwagę na to, jak wykonujemy zabieg oraz na to, aby przekazać klientkom odpowiednie zalecenia co do postępowania po stylizacji oraz pielęgnacji domowej. Aby zapewnić klientkom prawidłowo wykonany zabieg, trzeba odpowiednio dobrać preparaty używane do stylizacji rzęs. Muszą być one dobrej jakości, a zabieg trzeba wykonać odpowiednimi technikami, które zapewnią Ci powodzenie. Po ukończonym zabiegu bardzo ważne jest, aby przekazać klientkom instrukcje postępowania, czyli jak długo nie należy moczyć rzęs po zabiegu ani poddawać ich wysokiej temperaturze, jak je myć oraz jakie używać kosmetyki do ich oczyszczania.

 

Czy stylizacja oprawy oka jest bezpieczna? 

W naszym centrum szkoleniowym zawsze stawiamy na dokładność i bezpieczeństwo. Przedłużanie rzęs jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, o ile jest prawidłowo wykonane, a właśnie tego się u nas nauczysz. Ważne jest, aby pamiętać o wszelkich przeciwwskazanych do zabiegów stylizacji brwi oraz rzęs, aby zapewnić swoim klientkom bezpieczeństwo oraz uniknąć powikłań. Nasze warsztaty pozwolą Ci na doszkolenie się w temacie stylizacji oprawy oka. Podczas warsztatów otrzymasz materiały dydaktyczne, abyś wyniosła z nich jak najwięcej!