Modelowanie ust na płasko szkolenie

Modelowanie ust na płasko

dla zaawansowanych

Modelowanie ust na płasko to aktualnie najbardziej poszukiwane wśród klientek Salonów zabiegi. Usta wymodelowane na płasko są naturalne, bez specjalnej objętości. Zazwyczaj to pięknie wymodelowane wargi dopasowane do typu urody klientki. Specjalne techniki umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Technik jest dużo i każda umożliwia osiągniecie pięknych efektów. Techniki są bardzo bezpieczne gdyż preparat jest wprowadzany bardzo płytko.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Powiększanie ust metodą cherry lips

Powiększanie ust metodą cherry lips to zabieg, który staje się coraz popularniejszy dzięki zniewalającym efektom, które możemy dzięki niemu uzyskać. Nasza placówka szkoleniowa oferuje kompleksowe szkolenie z zabiegu cherry lips, które zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do samodzielnego wykonania zabiegu. Jesteśmy najlepszą agencją szkoleniową we Wrocławiu, która współpracuje z doświadczonymi  specjalistami w swoich dziedzinach. Nasze szkolenia prowadzone są z pasją i zaangażowaniem. Wybierając naszą agencję decydujesz się na profesjonalny kurs i ogrom wartościowej wiedzy.

 

Od czego pochodzi nazwa cherry lips? 

Zastanawiasz się, dlaczego metoda ta nazywa się właśnie cherry lips? Jest to spowodowane miejscem podania preparatu oraz efektem jaki uzyskujemy. Dzięki specjalnie przeprowadzonemu zabiegowi jesteśmy w stanie uzyskać efekt  podkreślonych, uwydatnionych ust głównie po środku, co sprawia że uzyskujemy efekt soczystych wisienek. Efekt ten jest piękny i naturalny, usta są delikatnie uwydatnione. Chcesz dowiedzieć się, na czym polega powiększanie ust metodą cherry lips? Zostań naszą kursantką, a nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

 

Dla kogo ta metoda powiększania ust będzie odpowiednia?

Powiększanie ust metodą cherry lips będzie idealną techniką dla osób, które głównie chcą podkreślić swoje usta i oczekują naturalnego efektu. Na naszym kursie dowiesz się, jak dopasować technikę iniekcji i ilość preparatu do ust klientki. Nauczymy Cię, jak zadbać o zadowolenie klientki oraz jak wykonać zabieg tak, aby efekt finalny pasował do jej proporcji twarzy.  

 

Czy przy metodzie powiększania ust cherry lips można obawiać się przerysowanego efektu?

Metoda powiększania ust cherry lips ma za zadanie delikatnie powiększyć usta. Efekt tej metody jest naturalny, a najwięcej preparatu podawane jest w środkowej części ust. Zdecydowanie nie jest to metoda, która przerysuje nasze usta lub sprawi, że będą zbyt wypukłe. Metoda ta sprawia, że możemy podkreślić usta naszych klientek w bardzo naturalny, lecz zauważalny sposób. Najważniejsza w tej metodzie jest praktyka, której podczas kursu w naszej placówce otrzymujesz bardzo dużo. Nasze kursy podzielone są na dwie części. Po części teoretycznej, na której otrzymasz całą wiedzę merytoryczną jakiej potrzebujesz, przychodzi czas na część praktyczną podczas której przez kilka godzin będziesz wykonywać zabieg powiększania ust metodą cherry lips na zapewnionych przez nas modelkach. Cała część praktyczna przebiega pod okiem doświadczonego specjalisty.

 

Jaki preparat używany jest podczas zabiegu?

Na naszym szkoleniu omówimy różne rodzaje preparatów oraz podpowiemy, jakie najlepiej wybrać do wykonywania zabiegu i używania już podczas samodzielnej pracy w gabinecie. Dowiesz się o ich dostępności na rynku oraz tego, jak i ile użyć danego preparatu, aby uzyskać pożądany efekt. Pokażemy Ci, jaka powinna być częstotliwość nakłuć oraz ile preparatu powinno się wprowadzić, aby otrzymać pożądany efekt. W technice powiększania ust cherry lips bardzo ważne są odpowiednie miejsca nakłucia. Celujemy głównie w środkową część ust, aby stworzyć kształt wisienek.

 

Dlaczego do zabiegu powiększania ust używa się kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy nie tylko wypełni nasze usta, ale również zadba o ich prawidłowe nawilżenie oraz soczysty i świeży kolor. Istnieje wiele preparatów z kwasem hialuronowym na rynku. Na kursie w naszym centrum szkoleniowym omówimy charakterystykę kwasu hialuronowego, czyli jego pochodzenie, działanie oraz specyfikę. Dowiesz się, jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to bardzo ważna wiedza, aby uniknąć wszelkich skutków ubocznych. Zdobędziesz wiedzę odnośnie wywiadu z klientem oraz przygotowaniem karty klienta, która jest niezbędna do rozpoczęcia zabiegu.

 

Czy do zabiegu powiększania ust trzeba się przygotować?

Bardzo ważne w utrzymaniu efektów zabiegu którego wykonałaś, są zalecenia po zabiegu które będą przestrzegane przez Twoje klientki. Dlatego bardzo ważna jest wiedza odnośnie tego, co zaleca oraz zabrania się robić po zabiegu powiększania ust. Podczas naszego kursu dowiesz się, czego nie wolno robić po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu, jak uniknąć wszelkich skutków ubocznych. Przekażemy Ci wiedzę odnośnie prawidłowej pielęgnacji po zabiegu, czym smarować usta po zabiegu, jak je masować. Dni po zabiegu wypełniania ust należy zorganizować tak, aby unikać wysiłku fizycznego oraz gorących miejsc, takich jak sauna, czy baseny. Nauczymy Cię jak wygląda oraz jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu, oraz po jakim czasie klientka będzie mogła wrócić do normalnego funkcjonowania oraz będzie mogła cieszyć się finalnym efektem.

Co jest potrzebne, aby wykonać zabieg powiększania ust?

Podczas kursu w naszej placówce nasi szkoleniowcy omówią, jak wykonać zabieg krok po kroku. Zobaczysz, co będzie Ci potrzebne do powiększenia ust metodą cherry lips. Aby wykonać ten zabieg idealnie, potrzebna jest duża ilość praktyki którą zapewniamy podczas naszego kursu. U nas nauczysz się, jak sprawnie wykonać zabieg powiększania ust metodą cherry lips, aby był on możliwie jak najprzyjemniejszy dla klientki. Nasi szkoleniowcy to najlepsi specjaliści we Wrocławiu, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę, aby przekazać Ci mnóstwo wartościowych informacji.