Kursy stylizacji rzęs

Stylizacje rzęs

W tej chwili stylizacje rzęs to nie tylko techniki przedłużania ale również laminacji i farbowania. Jednaże samo przedłużanie jest bardzo misterną techniką i wymaga ogromnej wiedzy aby uzyskać zamierzony efekt. Nasze szkolenia prowadzi wielokrotna Mistrzyni Polski Nicoletta Victor. Podczas szkoleń nauczysz się technik i sekretów od najlepszej ekspertki w Polsce.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kurs stylizacji rzęs

 

Chciałabyś zacząć swoją drogę ze stylizacją rzęs, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej zrobić kurs przedłużania rzęs? Trafiłaś w idealne miejsce! Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami którzy w wyjątkowy sposób przekazują swoją wiedzę. Nasze szkolenia są pełne pasji. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do naszych kursantów! Jesteś zainteresowana? Już teraz możesz zapisać się na nasze szkolenie przez stronę internetową online!

Jaki kurs stylizacji rzęs będzie najlepszy dla początkujących?

Jesteś początkującą stylistką rzęs? Chcesz nauczyć się przedłużać rzęsy krok po kroku? Zastanawiasz się, czy przedłużanie rzęs jest trudne? Spieszymy z pomocą! Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, szczególnie polecamy, aby zacząć od kursu przedłużania rzęs metodą 1:1. Jest to metoda polegająca na doklejeniu rzęs syntetycznych do prawdziwych w proporcji 1 do 1. Jest to zabieg bardzo popularny i często wybierany przez klientki. Dodatkowo, jeśli opanujesz przedłużanie rzęs tą metodą, będzie Ci o wiele prościej nauczyć się innych metod!

Czego potrzebuję do przedłużania rzęs?

Zastanawiasz się co będzie Ci potrzebne do wykonania zabiegu przedłużania rzęs? Nie wiesz, w co zaopatrzyć swój salon, na jaką markę postawić? Nasi trenerzy dokładnie omówią każdą rzecz którą potrzebujesz, aby sukcesywnie wykonać zabieg. Podpowiedzą, jakie produkty najlepiej się sprawdzają oraz na jakie warto postawić wybierając je do własnego gabinetu. Przedstawimy Ci kleje do rzęs warte zainteresowania, wszelkie cleanery oraz removery, a także inne akcesoria do przedłużania rzęs. Wytłumaczymy, jak prawidłowo używać dane preparaty, w jakiej kolejności wykonywać czynności, aby efekty Twojej pracy były jak najlepsze!

Czy rodzaj kleju do rzęs ma znaczenie?

Wybierając klej do rzęs, należy sugerować się szybkością swojej pracy oraz stopniem zaawansowania. Jeśli zależy Ci na tym, aby wykonać przedłużanie rzęs szybko i sprawnie, zalecamy postawić na klej szybkoschnący. Jeżeli natomiast jesteś początkująca i chciałabyś mieć możliwość wykonania poprawek w trakcie pracy, najlepszy będzie klej dla początkujących który wysycha nieco dłużej. Warto jest również posiadać klej hipoalergiczny, jeśli klientka zgłosi Ci, że jest alergiczką, lub jeżeli po prostu ma bardzo wrażliwe oczy. Przez tak szeroką ofertę produktów na rynku łatwo jest nie wiedzieć, na jaki się zdecydować. W wyborze pomogą Ci nasi trenerzy. Wytłumaczą na czym polega różnica i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej? 

Zastanawiasz się, jakie informacje przekazać Twojej klientce po zabiegu? Jakie są zalecenia pielęgnacyjne, jakich używać kosmetyków? Nie wiesz, jaki płyn lub pianka do mycia sztucznych rzęs będzie godna polecenia? To, co Twoja klientka będzie robić po zabiegu, znacznie wpłynie na efekt Twojej pracy oraz zadowolenie klientki. Zatem bardzo ważne jest, aby wiedzieć jakie informacje przekazać klientkom. Tego wszystkiego dowiesz się na naszych kursach ze stylizacji rzęs. Nasi trenerzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, abyś wychodząc z naszych kursów nie miała już żadnych wątpliwości.

Ile czasu trwa zabieg stylizacji rzęs?

Ile rzęs na jedno oko, ile trwa uzupełnienie rzęs, triki stylistki rzęs
Nasi szkoleniowcy z dokładnością przeprowadzą Cię przez każdy etap wykonywania zabiegu. Z nami nauczysz się wszystkiego krok po kroku. Nasi trenerzy to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Mają duże doświadczenie i znają różne triki potrzebne stylistkom rzęs, aby ułatwić i usprawnić im pracę. Zastanawiasz się, ile potrzeba rzęs na jedno oko, lub ile trwa uzupełnienie rzęs? A może masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy! Na naszych szkoleniach zawsze jest dużo praktyki. Im więcej ćwiczysz, tym szybciej i sprawniej wykonasz zabieg!

Jaka jest różnica pomiędzy liftingiem a laminacją rzęs? przeciwwskazania lifting rzęs, przedłużanie rzęs ile się utrzymuje, botox rzęs, lifting rzęs ile się utrzymuje
Zarówno lifting jak i laminacja rzęs są zabiegami podkreślającymi ich długość, bez doklejania sztucznych rzęs. Jeśli Twoja klientka jest zadowolona z długości swoich rzęs, ale chce je podnieść i podkręcić dla ich uwydatnienia, zabieg liftingu lub laminacji będzie dla niej idealny! Klientki nie zawsze chcą doklejać sobie rzęsy, dlatego zabieg laminacji, liftingu czy botoksu rzęs jest bardzo przydatny do posiadania w ofercie swojego salonu kosmetycznego! Tym sposobem dotrzesz do większej ilości klientek. Jeśli chcesz rozwijać swój salon, pomożemy Ci w tym! W naszej ofercie szkoleniowej z zakresu stylizacji rzęs znajdziesz kurs z liftingu, laminacji i botoksu. Na kursie nasi trenerzy opowiedzą o tym, jaka jest różnica pomiędzy wymienionymi zabiegami, jak dobrać odpowiedni zabieg do potrzeb klientki oraz jakie są przeciwwskazania oraz zalecenia po zabiegu.

Jak nauczysz się stylizacji rzęs w naszym centrum szkoleniowym? Jak ćwiczyć przedłużanie rzęs
Chcesz dowiedzieć się, jak efektownie nauczyć się przedłużania rzęs? Chcesz być najlepsza w tym co robisz oraz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! Nasze kursy podzielone są na dwie części – część teoretyczną oraz praktyczną. Na części teoretycznej nasi szkoleniowcy zadbają o to, aby przekazać Ci całą wiedzę merytoryczną, jaką potrzebujesz. U nas dowiesz się między innymi o fazach wzrostu rzęs, o budowie oka, o przygotowaniu zarówno siebie jak i klientki do zabiegu, o wszelkich przeciwwskazaniach do zabiegu, a dodatkowo przedstawimy Ci wszystkie polecane rzęsy oraz materiały do przedłużania rzęs dostępne na rynku. A to tylko kilka punktów z przewidzianego materiału teoretycznego! Po części teoretycznej przychodzi czas na ćwiczenie przedłużania rzęs w praktyce. Sami zapewniamy modelki do ćwiczeń, nie musisz się o nic martwić przychodząc na nasze kursy! Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas imienny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.