Szkolenie podstawowe z powiększania ust

Techniki modelowania ust na płasko

Techniki powiększania ust to najbardziej topowe szkolenia. Są również najczęściej wykonywane zabiegi wśród klientek salonów i klinik. Każda kobieta pragnie mieć piękne i ponętne ale naturalnie wyglądające usta. Niestety upływający czas powoduje, że usta stają się cienkie oraz bez objętości. Dlatego zabieg uwydatniania ust jest tak popularny.

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Powiększanie ust techniką podstawową

Jesteś kosmetologiem, lekarzem lub pielęgniarką i chcesz rozwijać się w branży estetycznej? Oferujemy szkolenie z powiększania ust techniką podstawową. Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w centrum Wrocławia. Na naszych kursach przekażemy Ci całą wiedzę o zabiegu powiększania ust od podstaw. Nauczysz się, jak wykonywać zabieg krok po kroku, więc nie musisz się martwić, jeśli jesteś osobą początkującą. Nasze centrum szkoleniowe cechuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta. Jesteś zainteresowana oferowanym kursem? Nie czekaj i zapisz się już teraz online, korzystając z naszej strony internetowej!

 

Kto może zdecydować się na zabieg powiększania ust?

Na zabieg powiększania ust może zdecydować się każdy, niezależnie od płci lub kształtu ust, o ile nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Na zabieg powiększania ust najczęściej decydują się osoby z asymetrią, nierównym kształtem ust lub małymi oraz wąskimi ustami. Innym powodem może być również suchość ust oraz zmiany które nastąpiły wraz z wiekiem. Na kursie w naszym centrum szkoleniowym poznasz wszelkie przeciwwskazania do wykonywania zabiegu powiększania ust, będziesz potrafiła przeprowadzić wywiad z klientem oraz sporządzić kartkę klienta. Wiedza ta jest bardzo ważna, aby uniknąć wszelkich skutków ubocznych, a co za tym idzie zagwarantować zadowolenie klientki.

 

Ile trwa zabieg powiększania ust?

W naszym centrum szkoleniowym przekażemy Ci wiedzę odnośnie tego, jak najlepiej wykonać zabieg powiększania ust. Wiele osób zastanawia się, czy powiększanie ust boli. Sprawnie wykonany zabieg to uniknięcie zbędnego bólu oraz dyskomfortu u naszej klientki. Dodatkowo pokażemy Ci, jak aplikować znieczulenie, aby zabieg przebiegł możliwie jak najmniej boleśnie. Po pokazie zabiegu przez naszego szkoleniowca będziesz ćwiczyć wykonywanie zabiegu na zapewnionych przez nas modelkach. Nasze kursy to zawsze duża ilość praktyki, aby jak najlepiej przygotować Cię do samodzielnej pracy.

 

Czym powiększa się usta?

Powiększanie ust techniką podstawową wykonuje się kwasem hialuronowym. Na szkoleniu omówimy jego charakterystykę, czyli to jak działa, jaka jest jego specyfika oraz pochodzenie. Pokażemy Ci różne rodzaje preparatów oraz omówimy ich dostępność. Nasi szkoleniowcy pokażą Ci, jaka powinna być częstotliwość nakłuć oraz ilość preparatu, aby uzyskać pożądany efekt. Na naszym szkoleniu będziesz pracować na różnych modelkach, a więc zdobędziesz doświadczenie w powiększaniu ust o różnych kształtach. Zobaczysz, jak dopasować usta do twarzy klientki.

 

Czego nie wolno robić po zabiegu?

Bardzo ważne jest, aby przygotować swoją klientkę do zabiegu powiększania ust pod względem teoretycznym. Trzeba przekazać jej, co wolno, a czego nie wolno robić po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Wiele osób zadaje sobie pytania odnośnie czasu unikania gorących napoi oraz miejsc, takich sauna czy baseny, ile po zabiegu można wykonywać wysiłek fizyczny, jak pielęgnować usta po kwasie hialuronowym, jakich kosmetyków używać do smarowania oraz kiedy zejdzie opuchlizna. O wszelkich zaleceniach, które musisz przekazać swoim klientkom dowiesz się na naszym szkoleniu. Kursy w naszej agencji to solidna dawka wiedzy. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Wiedza ta jest bardzo ważna, aby uniknąć niechcianych skutków ubocznych.

 

Jak długo usta się goją?

Klientki często zastanawiają się, jak długo usta po zabiegu będą się goić oraz jak wyglądają poszczególne etapy gojenia dzień po dniu. Są to ważne dla nich informacje, aby wiedziały, kiedy będą mogły wrócić do normalnego funkcjonowania oraz kiedy będą mogły cieszyć się z finalnego efektu zabiegu. Nasi szkoleniowcy zadbają o przekazanie Ci całej potrzebnej wiedzy merytorycznej, abyś mogła świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. By maksymalnie wydłużyć efekt, bardzo ważne jest, aby stosować się do zaleceń osoby wykonującej zabieg. U nas nauczysz się, jakie zalecenia przekazać klientce, aby efekty Twojego zabiegu były trwałe. Długo utrzymujący się efekt to gwarancja zadowolonych klientek. Trwałość efektu powiększania ust zależna jest od tego, jak wykonamy zabieg, jakiego preparatu użyjemy oraz świadomości i stosowania się klientki do wszelkich zaleceń. Zastanawiasz się, co może być przyczyną tego, że kwas hialuronowy szybko się wchłania? A może masz inne pytania? Zostań naszą kursantką, a nasi szkoleniowcy chętnie na nie odpowiedzą!

 

Czy po kursie w naszej placówce będziesz gotowa do samodzielnej pracy?

Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu. Współpracujemy z profesjonalistami w swoich dziedzinach, którzy stale się rozwijają, aby przekazać Ci jak najwięcej wartościowej wiedzy. Zaufało nam już tysiące kursantek, które wyszkoliliśmy w branży beauty. Możesz być jedną z nich! Nasze kursy podzielone są na dwie części. Pierwsza część to część teoretyczna podczas której przekażemy Ci ogromną ilość wiedzy odnośnie zabiegu. Dodatkowo otrzymasz od nas materiały dydaktyczne które pomogą Ci w utrwaleniu wiedzy. Po części teoretycznej przechodzimy do praktyki. Podczas części praktycznej naszego kursu będziesz ćwiczyć to, czego się nauczyłaś na zapewnionych przez nas modelkach pod okiem szkoleniowca. Po ukończonym kursie otrzymasz imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności!