Kurs Mezoterapii Igłowej

Mezoterapia igłowa autorskie techniki

Mezoterapia igłowa to najbardziej znany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. W naszym Centrum opracowaliśmy nasze Autorskie Techniki dzięki, którym można uzyskać bardzo spektakularne efekty. Hitem jest technika Express Lifting zamiennik zabiegu Prophillo albo Mezoterapia Rosyjska – technika jak Skinbooster przygotowująca do zabiegów typu Prophillo lub innych stymulatorów opartych na bazie kwasu hialuronowego.

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Szkolenia Z Mezoterapii Igłowej

Zapraszamy na kurs mezoterapii igłowej w naszym centrum szkoleniowym w centrum Wrocławia!

Posiadamy ofertę szkoleniową z najskuteczniejszymi zabiegami mezoterapii igłowej na rynku! Na naszym kursie dowiesz się na czym polega zabieg mezoterapii igłowej oraz jak ją wykonać, aby efekty Twojej pracy były jak najlepsze!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową, abyś została najlepsza w tym co robisz! Po ukończonym kursie w naszej placówce otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Jesteś zainteresowana? Zamów nasze szkolenie online już teraz!

Jak działają poszczególne rodzaje mezoterapii igłowej?

Branża beauty stale się rozwija. Dlatego istnieje wiele rożnych technik wykonywania zabiegu mezoterapii igłowej, które trzeba dopasować do indywidualnych potrzeb klientki. W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz kursy, takie jak między innymi mezoterapia antyaging, mezoterapia rosyjska, czy SkinBooster. Aby zabieg mezoterapii był efektowny, należy dopasować rodzaj iniekcji do skóry Twojej klientki. U nas nauczysz się wykonywania iniekcji między innymi metodą nappage, tunelową, piony by point oraz wsteczno-liniową. Każda z nich da inny efekt na skórze, warto jest zatem znać je wszystkie!

Jaki jest najskuteczniejszy zabieg odmładzający? Zabiegi antyaging, najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi odmładzające po 30/40/50, najnowsze zabiegi medycyny estetycznej, nowoczesne zabiegi, nowości w medycynie estetycznej
W naszym centrum szkoleniowym znajdziesz kursy z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa jest idealnym zabiegiem odmładzającym dla wszystkich grup wiekowych, które chcą walczyć z oznakami starzenia się skóry. Niezależnie od tego, czy Twoje klientki mają 30, 40, 50, czy 60 lat – mezoterapia igłowa zawsze będzie dobrym rozwiązaniem! Jest to skuteczna metoda, która pozwala wprowadzać składniki aktywne w głąb skóry. Z nami nigdy nie będziesz w tyle! Stale poszerzamy naszą ofertę szkoleniową o nowoczesne zabiegi, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami w medycynie estetycznej!

Czy mezoterapię igłową można łączyć z innymi zabiegami?

Czy można łączyć kwasy z mezoterapią, po mezoterapii igłowej nie wolno, Co stosować do mezoterapii mikroigłowej, zabiegi łączone na twarz, mezoterapia igłowa z czym łączyć, terapie łączone kosmetologia. Mezoterapia igłowa wiąże się z przerwaniem ciągłości skóry, a co za tym idzie, trzeba dokładnie wiedzieć z jakimi zabiegami oraz preparatami można ten zabieg łączyć. Zastanawiasz się czy można łączyć mezoterapię igłową z kwasami? Czego nie wolno robić po mezoterapii igłowej, jakie kosmetyki użyć po zabiegu?

A może chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze?

Nasi szkoleniowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania tak, abyś po zakończeniu naszego kursu nie miała już żadnych wątpliwości! Współpracujemy z najlepszymi trenerami we Wrocławiu, którzy stale poszerzają swoje kompetencje, aby móc przekazać Tobie wiedzę na najwyższym poziomie!

Czy zabieg mezoterapii igłowej wykonuje się tak samo na każdej klientce?

Skóra każdej kobiety jest inna. Dlatego nie ma jednego uniwersalnego zabiegu, który będzie idealny dla każdej z nas. Nasze twarze mają różne kontury, niektóre są suche, niektóre tłuste. Jedne mają głębsze zmarszczki, drugie płytsze. Dlatego trzeba dobrze obserwować skórę swoich klientek oraz dobrać zabieg, który najskuteczniej poradzi sobie z ich defektami skórnymi. W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz rozbudowany zakres kursów mezoterapii igłowej. Każdy zabieg z naszej oferty daje inny efekt, przez co korzystając z naszych kursów możesz kompleksowo podejść do każdej Twojej klientki. Nasze szkolenia to również dużo praktyki. Zapewniamy dla Ciebie modelki tak, abyś mogła ćwiczyć swoje umiejętności na różnych typach skóry. Wiemy, jak ważne jest, aby we własnym salonie być gotowym na wszystkie wyzwania. My Cię do nich przygotujemy, abyś bez problemu mogła im sprostać!

Dla jakich skór wskazana jest mezoterapia igłowa?

Zauważyłaś u swoich klientek utratę jędrności skóry, zmarszczki oraz brak nawilżenia? Zastanawiasz się, czy mezoterapia igłowa może być dobrym rozwiązaniem? Nie wiesz, komu zalecić mezoterapię mikroigłową?

Dla kogo będzie ona wskazana?

W naszym centrum szkoleniowym dowiesz się o wszystkich wskazaniach oraz przeciwwskazaniach do zabiegu mezoterapii igłowej. Nauczymy Cię, jak ma wyglądać przebieg zabiegu, jakich oczekiwać efektów, jak często wykonywać zabieg oraz komu go odradzić. U nas możesz spodziewać się najwyższej jakości przekazywanej Ci wiedzy!

Jakie preparaty podaje się mezoterapią igłową?

Mezoterapia igłowa to idealny zabieg, który pozwala na wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry. Ważne jest, aby wiedzieć, jakie składniki aktywne wybrać do poszczególnych typów skóry, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Nasi trenerzy szczegółowo opowiedzą Ci o preparatach dostępnych na rynku. Bardzo ważne jest, aby wybierać tylko certyfikowane preparaty do mezoterapii igłowej. Podpowiedzą Ci również, które koktajle oraz ampułki będą najlepsze do Twojego gabinetu! Bardzo ważną kwestią jest również pielęgnacja skóry po wykonanym zabiegu. Dowiesz się, jakie kosmetyki zastosować po mezoterapii igłowej, aby skóra dobrze na nie zareagowała oraz jak poinstruować Twoje klientki odnośnie dalszej pielęgnacji w domu.

Czy mezoterapia igłowa jest bezpieczna?

 Nauczymy Cię, jak krok po kroku wykonać zabieg, aby był on w pełni bezpieczny dla Twoich klientek. Pokażemy na jaką głębokość mezoterapia igłowa ma być wykonywana. Przekażemy Ci wiedzę odnośnie wszystkich wskazań oraz przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jest to bardzo istotna wiedza, aby uniknąć powikłań po zabiegu. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy kurs mezoterapii kaniulą. Jest to zabieg, który pozwala na głębokie, a przy tym bezpieczne iniekcje. Kaniula zakończona jest tępą końcówką, co minimalizuje możliwość uszkodzenia naczyń krwionośnych oraz nerwów. Nasza placówka szkoleniowa zawsze stawia na jakość, rzetelność oraz bezpieczeństwo!