Kursy masażu

Świat masażu

Kursy z zakresu masaży to wyjątkowa dziedzina. Wiedza opiera się na anatomii oraz dalekowschodniej medycynie chińskiej. Kursy masażu prezentują wiele możliwości pracy. Poprzez masaż uzyskujemy relaks, efekty modelujące, antycellulitowe. Największym hitem ostatnich lat jest masaż Kobido, który poprzez pracę z punktami znanymi z medycyny chińskiej wprowadza organizm w stan odnowy i regeneracji a efektem jest piękny wygląd twarzy.

Masaż

Masaż Twarzy

Masaż ciała, dłoni i stóp

Warsztaty masażu

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kursy masażu

Zawód masażystki to Twoje marzenie?

A może masz już doświadczenie, ale pragniesz się rozwijać? Chciałabyś poszerzyć ofertę w Twoim salonie o nowe techniki masażu? W naszym centrum szkoleniowym posiadamy bardzo bogatą ofertę kursów masażu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Zastanawiasz się, gdzie najlepiej zrobić kurs masażu? Trafiłaś w idealne miejsce! Nasi trenerzy to specjaliści pełni pasji i zaangażowania. Kursy z nimi to czysta przyjemność oraz porządna dawka wiedzy! Jesteś zainteresowana profesjonalnymi kursami masażu? Nasza placówka szkoleniowa znajduje się we Wrocławiu niedaleko rynku, a na kurs możesz zapisać się już teraz online, korzystając z naszej strony internetowej.

 

Jak masaż wpływa na organizm?

Masaż ma ogromny wpływ na nasz organizm. Wpływ ten różni się od miejsca masażu oraz techniki wykonywania, lecz patrząc ogólnie masaż wpływa zarówno na tkankę mięśniową oraz skórę, jak i na układ nerwowy, układ limfatyczny, oddechowy a nawet pokarmowy! Na naszych kursach dowiesz się, jak dany masaż wpływa na poszczególne układy w organizmie oraz jakie reakcje miejscowe mogą wystąpić w miejscu wykonywania masażu.

 

Czy masaż może pomóc w modelowaniu ciała?

W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz kurs masażu modelującego. Jest to połączenie masażu klasycznego oraz drenażu limfatycznego. Masaż ten wpłynie zarówno na nadmierną tkankę tłuszczową jak i cellulit. Dodatkowa waga może być spowodowana nadmierną ilością zebranej wody w organizmie, a elementy drenażu limfatycznego świetnie wpłyną na jej zredukowanie. Nasi trenerzy nauczą Cię, jak modelować sylwetkę poprzez odpowiednie techniki wykonywania masażu. Masaż ten skupia się na poszczególnych partiach ciała. Najczęściej są to uda, pośladki, brzuch, biodra czy ramiona. Masaż modelujący może być idealnym uzupełnieniem zdrowego trybu życia oraz połączenia przyjemnego z pożytecznym!

 

Jaki masaż sprawdzi się dla osób pracujących siedząco i zestresowanych?

Osoby pracujące siedząco są często narażone na objawy bólowe ze strony pleców. Szczególne partie narażone na napięcie to kark, barki, ramiona oraz lędźwie. Do często nieprawidłowej pozycji pracy dochodzi dodatkowo stres, który sprawia, że mięśnie stają się bardzo spięte, co jeszcze bardziej nasila objawy bólowe. Chciałabyś nauczyć się, jak pracować z osobami narażonymi na takie warunki? Polecamy kurs masażu biurowego Work-Site. W tych czasach coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia przez pracę w biurach, lub przy innej pracy siedzącej. Na naszym kursie nauczysz się, jak ulżyć spiętym mięśniom Twoich klientów poprzez używanie specjalnych technik masażu.

 

Czym jest aromaterapia?

Masaż aromaterapeutyczny potrafi przenieść Twoich klientów w cudowny stan relaksacji przy jednoczesnym odziaływaniu na ich emocje oraz odczucia, poprzez użycie olejków eterycznych. Masaż aromaterapeutyczny polega na odpowiednim dobraniu olejków eterycznych do potrzeb lub schorzeń klienta. Jest to masaż który silnie oddziałuje na zmysły dotyku oraz węchu. Świat aromaterapii jest bardzo ciekawy, ponieważ każdy olejek ma swój unikatowy wpływ na organizm człowieka. Jesteś ciekawa, jakie właściwości posiadają poszczególne olejki? Chciałabyś znać technikę masażu aromaterapeutycznego oraz potrafić stworzyć kompozycję idealnie dobraną do klienta? Nie czekaj, i zapisz się na nasz kurs już teraz, robiąc to online!

 

Jak masaż wpływa na oznaki starzenia się skóry?

Odpowiednio wykonany masaż może przynieść bardzo pozytywne efekty dla skóry. Zostań naszą kursantką, aby się o tym przekonać! Nasi trenerzy przekażą Ci wiedzę odnośnie masażu anty-aging, japońskiego masażu liftingującego Kobido, a nawet masażu twarzy bańką chińską! Masaże te wykazują cudowne właściwości rozluźniające mięśnie twarzy, a co za tym idzie przeciwdziałają zmarszczkom mimicznym. U nas dowiesz się, jak wykonać masaż twarzy krok po kroku, aby przyniósł on jak najlepsze efekty dla Twoich klientek! Masaż twarzy wykonany profesjonalnie, odpowiednimi technikami to połączenie relaksacji oraz liftingu w jednym!

 

Jakie są wskazania do masażu?

W zawodzie masażysty bardzo ważne jest, aby potrafić odpowiednio dobrać technikę masażu do danego problemu lub schorzenia klienta. Ból pleców, karku, czy ramion? Spięte mięśnie? Nadmierny stres, zły nastrój? A może zbędne kilogramy, czy pojawiające się zmarszczki? Masaż potrafi pomóc na wiele różnych problemów. Ale by dobrać odpowiedni rodzaj masażu, należy znać wszystkie wskazania oraz przeciwwskazania dla danej techniki. Nasze szkolenia podzielone są na dwie części – część teoretyczną oraz praktyczną. Na części teoretycznej nasi trenerzy przekażą Ci całą potrzebną Ci wiedzę oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Nasze kursy charakteryzują się dużą ilością praktyki. Wiedzę zdobytą podczas części teoretycznej będziesz ćwiczyć na modelkach które sami zapewniamy, dlatego nie musisz się o nic martwić!

 

Jak przygotować się do masażu oraz jakie są zalecenia po?

Z racji tego, że masaż ma duży wpływ na nasz organizm, należy odpowiednio się do niego przygotować. Przekażemy Ci wiedzę odnośnie tego, jakie informacje należy przekazać klientkom przed oraz po masażu, aby wiedziały jak mają się do niego przygotować. Odpowiednie przygotowanie się klientów sprawi, że masaż będzie dla nich przyjemniejszy, co również przyniesie lepsze efekty Twojej pracy. U nas nauczysz się również wszystkich przeciwwskazań do masażu, zarówno względnych jak i bezwzględnych. Jest to bardzo ważna wiedza, aby uniknąć wszelkich skutków ubocznych oraz powikłań. Po odbytym kursie w naszym centrum szkoleniowym otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający twoje umiejętności!