Rezerwacja Wizyt Online

Nie trać nigdy swoich klientek! Pracujesz, opiekujesz się dzieckiem, jedziesz autem, śpisz? Nie możesz odebrać telefonu? Pozwól aby w tym czasie Twoje Klientki wybierały dogodne terminy same.  

Zadzwoń tel. 509904708

System Rezerwacji Wizyt

W naszej branży zawsze staramy się dbać o jak najwyższą jakość usług. Gdy masz Klientkę na zabiegu nie możesz odebrać telefonu. Tym bardziej nie powinnaś spędzać długich minut na rozmowie przez telefon, tłumacząc następnej klientce na czym polega zabieg, na który chce się zapisać albo poszukiwać z nią dogodnego terminu. Zaczyna się wtedy błędne koło. Telefon dzwoni, nie możesz go odebrać. Z Salonu wychodzisz nieraz późno i jest już zbyt późna pora aby kulturalnie oddzwonić. Czasem biegniesz po dziecko a czasem jesteś zwyczajnie zmęczone. Nie każda klientka napisze SMS lub poczeka na kontakt zwrotny.  Nie każdy Salon ma Recepcjonistkę aby nie tracić klientek, które aktualnie dzwonią albo po prostu są zainteresowane ofertą i oczekują szczegółowej informacji lub nawet diagnozy problemu. 

A gdyby w takim razie umieścić wszystkie informacje – raz, w takiej wirtualnej Recepcjonistce?

WP Booking to Wirtualna Recepcja czynna całą dobę na Twojej stronie.

Nigdy już nie stracisz żadnego klienta!

Nie zostanie też przekierowany do innego Salonu jeśli Ty nie masz wolnej godziny, która akurat Klientka sprawdziła!

Wirtualna Recepcjonistka poprowadzi ją prosto do zapisu u Ciebie w dogodnym dla wszystkich terminie. 

 

Stylistki

Beauty

Instytuty i Spa

Kliniki i Lekarze

Wirtualna Recepcjonistka

Każdy marzy aby jego czas i praca były wykorzystywane jak najbardziej efektywnie. Planowanie w sytuacji gdy jest wiele zmiennych wymaga wiele skupienia i koncentracji. Każdy marzy o rzetelnej pomocy pracownika. A co gdy zatrudnienie takiego pracownika jest niemożliwe? Któżby pracował 24h na dobę i 7 dni w tygodniu? A gdyby tak wykorzystać sztuczną, zaprogramowaną przez nas inteligencję? To idealne rozwiązanie aby cieszyć się swoją pracą. Wirtualna Recepcjonistka po odpowiednim i szybkim skonfigurowaniu, będzie już pilnowała wszystkiego za nas a my wreszcie będziemy mieć czas na rozwijanie swojego biznesu oraz na czas dla Siebie. 

Unikalny, zaprojektowany, przemyślany przez specjalistów program do zainstalowania na Twojej Stronie w kilka minut. Łatwy, tani, profesjonalny. Posiada zaawansowane narzędzia. Oszczędza czas i zarabia dla Ciebie pieniądze.

Wirtualna Recepcjonistka zadba o każdy Twój zapis. Żaden klient nie odejdzie nie zapisany! Cena za miesiąc to tylko 125 pln.

WP Booking obsługuje płatności online oraz Blik - przy rezerwacji wizyty można ustawić wymagalny zadatek płatny przy rezerwacji wizyty.

Wirtualna Recepjonistka zarządza Twoim czasem pracy. Definiujesz godziny czasu pracy oraz długości wizyt.

Definiujesz ilość pracowników a klient podczas zapisu może wybrać wizytę u ulubionego specjalisty.

Definiujesz również usługi, ich opisy oraz kategorie - masz już tylko porządek a Wirtualna Recepcjonistka utrzymuje go za Ciebie.

Wirtualna Recepcjonistka wyśle również za Ciebie smsy z przypomnieniem o wizycie lub napiwku 🙂

Wirtualna Recepcjonistka pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodni. Czyli ma czas dokładnie wtedy gdy klient jej potrzebuje.

Ty od tej pory możesz skupić się na zabiegu, rozwoju, odpoczynku a Wirtualna Recepcjonistka wykona wszystkie swoje obowiązki.

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy Wirtualna Recepjonistka zadba o mój kalendarz?

Wirtualna Recepcjonistka jest genialnym rozwiązaniem dla prowadzenia kalendarza we własnym biznesie. Sprzedaż nowych usług, rejestracje nowych klientów, zmiany w rezerwacjach, potwierdzenia wizyt to już wszystko będzie się działo bez Twojego udziału 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Klientki często szukają usług późno. Gdy są już po pracy lub gdy położą dzieci spac. Dzięki WP Booking klientki mogą dokonywać zakupu wizyty nawet późno w nocy.

Czy klienci będą mogli dodawać opinie o mnie?

Ponieważ system rezerwacji online jest bezposrednio zintegrowany ze stroną www więc klient będzie mógł dodać komentarz w najbardziej wartosciowym dla nas miejscu czyli w opiniach google. Takie nazbierane przez nas opinie nigdy nie zginą. Zawsze będą podnosiły nam naszą pozycję. Nie dzieje się tak gdy klient ocenia nas na masowej plaformie. Nie musimy się bać, że przy jakiejkolwiek zmianie nasze ciężko wypracowane opinie znikną.

Czy klientki będą mogły płacić online?

System WP Booking wyposażony jest w wiele zaawansowanych rozwiazań, które zaskakują. Klient może płacić online, blikiem, gotówką a nawet przelewem. Forma płatności zależy od Twoich preferencji. Klient może wpłacać również zadatek, jeśli tylko klikniesz i zatwierdzisz taki wybór. Gdy klient zrezygnuje z wizyty zgodnie z Twoim regulaminem w odpowiednio wczesniejszym terminie również online poprzez system WP Booking możesz zwrócić klientowi jego wpłatę. Każdą czynnosć możesz wykonać online.   

Czy Wirtualna Recepcjonistka poradzi sobie z kalendarzem dużej Kliniki z wieloma pracownikami?

System WP Booking jest zaprojektowany w sposób, który umożliwi korzystanie z niego przez duże Kliniki, jednosobowe działalności jak i osoby pracujące na kontraktach. Istnieje możliwość zdefiniowania wielu kalendarzy, wielu pracowników jak i osób współpracujacych. Można zdefiować godziny pracy działaności – wtedy sysytem nie przyjmie rezerwacji gdy usługa miałaby sie zakończyć po zamknięciu Kliniki. Ale też gdy zdefiniujemy odpowiednio nie odrzuci jej. Będzie czekał na naszą decyzję i prześle klientowi naszą propozycję. Gdy pracujemy z kimś na kontrakt i nie mamy stalych dni współpracy mozemy przyjąć rezerwację, wpisać ja w kalendarz lekarza, fijzoterapeuty lub innego specjalisty i zobaczymy czy on potwierdzi daną rezerwację.  

Czy potrzebuję strony www aby mieć Panel Wizyt Online?

Tak. Dzięki instalacji WP Booking pod własną stroną internetową zaczynasz wyrabiać sobie swoją pozycję w świecie IT. Klient uczy się Twojej marki, Twojego adresu strony, ma dogłębną wiedzę o Twoim biznesie i zaczyna Cię traktować jako profesjonalistę. System Rezerwacji Online pokazuje, że poważnie myslisz o swoim biznesie i o swojej karierze. Strona www to część poważnego zaangażowania w inwestowanie w siebie. Odróżnia wiele małych działaności, które dziś są na masowej platformie a jutro ich nie ma.  

Czy klientka otrzyma potwierdzenie wizyty dzień wcześniej?

Podczas zakładania rezerwacji, klient powinien podać – są to dane wymagane imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres email. Klient będzie posiadał własne unikalne konto, w którym będzie mógł dokonać zmiany rezerwacji, sprawdzić ją lub nią zarządzać. System gdy tak go skonfigurujemy będzie wysyłał Smsy potwierdzające wizytę do klienta. 

Dlaczego własny system rezerwacji jest lepszy niż platforma?

Masowe platformy przyciagają niezliczone ilości klientów. Nie potrzeba wiele aby na nich zaistnieć. Jednak nie zawsze to są plusy. Po rejestracji znajdujesz się w gąszczu innych osób, które wskazuje system gdy nie masz wolnego terminu. Aby zacząć sie wyróżniać musisz zacząc zdobywać gwiazdki – płacić za zdobytych klientów aby system Cię pozycjonował. A i tak nie masz gwarancji, iż nastepnym razem platforma wskaże Cię klientowi. Powoli się zaczynają się robić koszty prowizyjne. Gdy nagle chcesz zacząć inwestować w siebie po rezygnacji z platformy pozostajesz z niczym.  

Czy będę mogła robić promocję lub udostępniać kody rabatowe?

System rezerwacji online Wp Booking posiada ciekawe narzędzia marketingowe. Kody rabatowe, kupony rabatowe, promocje. Można ich używać obligatoryjnie lub kliknięciem paluszka dostosowywać do bieżących potrzeb.  

Napisz