Opinie o Nas

Opinie O Nas

Centrum Szkoleń Iwony Kozak to Instytucja  szkoleniowa branży Beauty i uznana marka w branży kosmetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Nas. 
Opinie wystawiają Nasze kursantki po odbytych szkoleniach, warsztatach, seminariach, modelki po zabiegach wykonywanych w ramach szkoleń oraz  Urzędy i Instytucje współpracujące z Nami.

Zapoznaj się z opiniami o Nas!

Dlaczego warto wybrać Centrum Szkoleń aby zdobywać wiedzę?

Edukacja w Centrum Szkoleń Iwony Kozak to proces, którego szkolenie jest jedynie efektem nakładu prac. Aby doszło do etapu w którym można skorzystać ze szkolenia potrzebna jest masa procesów. W naszym Centrum Szkoleń każdy z etapów jest opracowywany z szczególnym naciskiem na poprawność, przydatność, rzetelność, zgodność z wymaganiami standardów. Każde szkolenie posiada wiele etapów zanim zostanie wprowadzone do oferty. Wynika to przede wszystkim z tego gdyż chcemy aby nasze formy przekazywania wiedzy spełniały jak najwyższe standardy. W procesie powstawania szkolenia ważnych jest wiele kwestii np sprawdzenie Rynku, sprawdzenie preparatów, opracowanie programu, sprawdzenie merytoryki, ocena części praktycznej a nawet wywiad z modelkami gdyż nawet one oceniają przydatność i rezultaty zabiegowe jako pierwsze. Ważną kwestią jest również odpowiednia komunikacja z Trenerem aby on z takim samym zaangażowaniem oraz w dokładnie opracowanej formie przez  dział przygotowania form szkoleń potrafił je przekazać kursantowi aby zachować zamierzony efekt. W naszym Centrum Szkoleń czasem mija nawet kilka miesięcy zanim ocenimy swoją rzetetlnosć, nabranie doświadczenie przez trenera w danym zabiegu aby przekazać je do realizacji w Katalogu Szkoleń. Zespół osób realizujacych procesy w Centrum Szkoleń to osoby o niesamowitym zaangażowaniu ale również podchodzace do pracy z ogromną pasją, sercem, wiedzą i rzetelnościa. Dzięki takiemu zaangażowaniu w każdy proces oraz niezwykłej dbałości o szczegóły możesz być pewien drogi Kliencie, że trafiłeś w najlepsze ręce a nasza oferta i jej realizacja jest dopięta na ostatni guzik. Centrum Szkoleń Iwony Kozak to zespół ludzi, którzy pracują gdyż kochaja swoją pracę a swoje działania wykonują z pasją

Jakie starania są dokładane aby kursant otrzymał wiedzę na najwyższym poziomie?

Zawsze dbamy o przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie zgodną z trendami oraz badaniami i publikacjami. Nasi trenerzy są doświadczonymi praktykami specjalizującymi się w wąskich dziedzinach z zakresów, których prowadzą szkolenia. Ciągle podnoszą swoje kwalifikacje oraz nieustannie zwiększają swój poziom wiedzy oraz doświadczenia. Nasz zespół koordynatorów bezustannie czuwa nad właściwym przebiegiem szkolenia. Stale monitoruje jego etapy w ciagu dnia, oraz jest do dyspozycji gdy tylko kursant potrzebuje pomocy.

W jaki sposób sprawdzamy zdobytą wiedzę?

Wdrożyliśmy szereg czynności aby upewnić się, ze kursant opanował wiedzę z zakresu przebytego szkolenia. Stosujemy testy porównawcze przed i po szkoleniu. Posiadamy ankiety ewaluacyjne, które kursanci wypełniają po ukończonym szkoleniu. Pozwala Nam ona na ocenę każdego aspektu przebytego szkolenia. Sposobu przekazania wiedzy, czy łatwo było zrozumieć czasem dość skomplikowaną teorię dotyczącą laseroterapii. Odpowiednią ilość wykonanych zabiegów praktycznych aby bezpiecznie i pewnie pracować od razu po szkoleniu co jest ważne przy skomplikowanych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jakość prezentacji i łatwość powtórzenia materiału dzięki skryptom, które otrzymują kursanci. Najważniejszy jest jednak stały nadzór trenera, który na bieżąco ocenia postępy kursanta aż on samodzielnie rozpocznie pracę pod czujnym okiem doświadczonego praktyka. Czyli forma egzaminu na zakończenie szkolenia. Także panel pytań w ostatnim etapie szkolenia pozwala ocenić pewność zabiegową kursanta oraz poziom zrozumienia przekazywanego materiału.

A co w sytuacji gdy kursant potrzebuje jednak więcej czasu aby pewnie rozpocząć samodzielną pracę?

Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Jednak wtedy też posiadamy szereg rozwiązań. Proponujemy dodatkowe warsztaty, które są niezwykle ciekawą i zarówno korzystną cenowo formą edukacji. Posiadamy w ofercie konsultacje indywidualne z Naszymi Trenerami na dowolny wybrany temat przez kursanta. Gdy posiadamy dane szkolenie powtarzające się cyklicznie możemy zaproponować bezpłatną formę powtórki danej tematyki. 

OPINIE O NAS

Są rzetelną oceną osób posiadających doświadczenia edukacyjne z nami.

Facebook/Google/Instagram

Referencje od urzędów i instytucji

Centrum Szkoleniowe Iwony Kozak stworzone jest z myślą o najwyższym poziomie edukcji Rynku Beauty. Posiadamy stale doskonalącą się kadrę trenerską. Wszyscy trenerzy są doświadczonymi i cenionymi praktykami w swoich specjalizacjach.
Dokładamy wszelkich starań aby udostępnić przekazywanie wiedzy we wszystkich dogodnych formach aby kursant mógł dopasować je do swoich potrzeb edukacyjnych 
Proponujemy rownież wszystkie najnowsze trendy pojawiające się na rynku Beauty w formie warsztatów aby jak najszybciej były dostępne w Naszej ofercie warsztaty
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą kadrą trenerska  oraz Naszą ofertą

Zapraszamy ! Poznaj Nas aby Wybrać Nasze Centrum Szkoleń !

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, które świadczymy w najwyższym standardzie.

 

Zadzwoń: 884 787 526 Paulina

Napisz : szkolenia@kontact.pl