Kurs Makijażu Permamentnego

Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny teraz to już prawdziwa sztuka. Na rynku znajdziemy wiele technik wykonywania makijażu permanentnego. Brewki puderki, techniki ombre, usta akwarele, rozpudrowane kreski na oku lub techniki łączone to must have nowoczesnej linergistki.

Pakiety na Start

kursy wprowadzające

techniki pigmentacji

kursy uzupełniające

pigmentacja medyczna

Kursy doszkalające Warsztaty

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Jesteś zainteresowana zawodem lingeristki, a nie wiesz jak dojść do wprawy i być najlepsza w tym co robisz? Zapraszamy do zapoznania się z kursami dostępnymi w naszym centrum szkoleniowym. Jesteśmy wyjątkową placówką z bardzo szeroką ofertą szkoleń w tematyce makijażu permanentnego. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, a jeśli posiadasz już doświadczenie, zapraszamy Cię na bardziej szczegółowe szkolenia które sprawią, że poszerzysz swoje umiejętności. Makijaż permanentny jest idealnym sposobem, aby podkreślić naturalne piękno Twoich klientek i ułatwić im poranną rutynę. Swoją wiedzę zdobędziesz pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Ich indywidualne podejście do kursantów sprawi, że ze szkolenia wyjdziesz wzbogacona o nowe doświadczenia oraz gotowa do samodzielnej pracy.

 

Na czym polega zabieg makijażu permanentnego? 

Makijaż permanentny, inaczej mikropigmentacja polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranego pigmentu do skóry. Na naszym szkoleniu nauczysz się jak to prawidłowo zrobić aby uzyskać jak najlepsze efekty. U nas dowiesz się wszystkiego co warto wiedzieć na temat makijażu permanentnego. Między innymi tego, jak wykonać zabieg tak, aby był w pełni bezpieczny, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu, jak wygląda gojenie miejsca zabiegowego, ile utrzymuje się efekt po zabiegu. Tego oraz wiele więcej dowiesz się na szkoleniu w naszej placówce we Wrocławiu. Nasze kursy podzielone są na dwie części – część teoretyczną oraz część praktyczną. Podczas części teoretycznej nasi trenerzy przekażą Ci całą wiedzę odnośnie makijażu permanentnego oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Następnie przejdziesz do części praktycznej podczas której będziesz ćwiczyć swoje umiejętności na zapewnionych przez nas modelkach! W naszej placówce zapewniamy również poczęstunek, ponieważ nasze kursy to gwarancja miłej atmosfery!

 

Jakie są metody wykonywania makijażu permanentnego?

W naszej ofercie znajdziesz szerokie spektrum kursów makijażu permanentnego. Nauczymy Cię różnych metod wykonywania mikropigmentacji brwi, ust oraz oczu. U nas możesz znaleźć kursy takie jak makijaż permanentny brwi metodą piórkową, pudrową, ombre, metodą włosa, czy metodą cienia. Znajdziesz u nas kurs bardzo popularnej metody microbladingu, której nauczymy Cię od samych podstaw. Dowiesz się jak sprawić, aby efekt makijażu permanentnego był naturalny i dopasowany do urody klientki. Aby upiększyć usta Twoich klientek, możesz zdobyć u nas wiedzę na temat różnych stylów makijażu permanentnego. Przede wszystkim nauczysz się, jak wykonać prawidłowy rysunek ust. Jest to podstawa każdej techniki która sprawi, że mikropigmentacja będzie wyglądać idealnie. W naszej ofercie znajdziesz metody takie jak usta bezkonturowe Baby Doll, usta Sugar Lip Gloss, usta Efekt Szminki, usta Lily Lips, usta Powder Effect, usta 3D. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!

 

Dla kogo wskazany jest makijaż permanentny?

Zostań naszą kursantką, aby dowiedzieć się dla kogo polecany jest makijaż permanentny oraz komu go odradzić. Nasi trenerzy nauczą Cię wszystkich przeciwwskazań dotyczących zabiegu. Dowiesz się ile czasu zajmuje wygojenie się miejsca zabiegowego, po jakim czasie należy wykonać dopigmentowanie, jak sprawić, aby Twoje klientki były zadowolone z zabiegu. Zastanawiasz się czy możesz wykonać makijaż permanentny przy innych zabiegach medycyny estetycznej, takich jak wypełnienie ust kwasem hialuronowym lub innymi wypełniaczami oraz czy można wykonywać zabieg gdy skóra jest poddana kwasom lub retinolem? Są to bardzo ważne pytania na które nasi szkoleniowcy chętnie Ci odpowiedzą! Masz jeszcze więcej pytań? Spokojnie. Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści którzy ciągle się rozwijają aby przekazać Ci jak najwięcej wiedzy. Zapraszamy do zostania naszą kursantką!

 

Jak przygotować klientkę do makijażu permanentnego?

Odpowiednie przygotowanie klientki jest bardzo ważną kwestią w udanym makijażu permanentnym. Na naszych szkoleniach dowiesz się jakie są zalecenia przed zabiegiem oraz co doradzić klientkom po zakończeniu mikropigmentacji. Będziesz potrafiła odpowiedzieć na pytania Twoich klientek ponieważ odpowiednio przekażemy Ci wiedzę o makijażu permanentnym. Dowiesz się między innymi dlaczego nie należy pić kawy przed zabiegiem, co zaleca oraz odradza się jeść i pić po zabiegu oraz czy można ćwiczyć ze świeżo wykonanym makijażem permanentnym. Jest to kilka z bardzo ważnych kwestii które przekażemy Ci na naszym szkoleniu. Wiedza merytoryczna którą zdobędziesz na naszym kursie pozwoli Ci odpowiednio przygotować Twoje klientki do zabiegu co sprawi, że będą one zadowolone z efektów.

 

Jak sprawić, aby makijaż permanentny utrzymał się jak najdłużej?

W celu zadowolenia klientki z wykonanego przez Ciebie makijażu permanentnego, ważne jest, aby utrzymał się on jak najdłużej. Są na to pewne sposoby o których możesz dowiedzieć się na naszych kursach. Jakie są zalecenia po makijażu permanentnym? Jak myć twarz po makijażu permanentnym? Czy można ćwiczyć po zabiegu? Czego konkretnie nie należy robić po makijażu permanentnym? Jak dbać o miejsce zabiegowe? Może masz jeszcze więcej pytań, a na to wszystko odpowiedzą Ci nasi trenerzy. Współpracujemy z wyśmienitymi szkoleniowcami którzy stale poszerzają swoje kompetencje, aby przekazać Ci jak najwięcej wartościowej wiedzy. Z pomocą naszych trenerów dowiesz się, jak wykonać profesjonalny makijaż permanentny.

 

Jak dobrać pigment do urody klientki?

Uroda każdej klientki jest inna, a my powiemy Ci jak dopasować pigment idealnie tak, aby się w nią wpasował. Wiesz czym jest kolorymetria w makijażu permanentnym? Na naszym szkoleniu dokładnie dowiesz się jak jej używać aby makijaż permanentny zawsze wychodził Ci bezbłędnie! Nasi trenerzy powiedzą Ci, jak dobrać kolor makijażu permanentnego do koloru włosów klientki, jaki będzie odpowiedni kolor dla blondynek, brunetek czy rudowłosych! U nas dowiesz się czym jest subton, koło barw oraz jak używać tej wiedzy w praktyce. Ciekawi Cię jak wykonać makijaż permanentny na bardzo jasnych brwiach tak, aby nie przyćmić urody Twojej klientki? Spokojnie, nauczymy Cię wszystkiego do podstaw w naszym centrum szkoleniowym w centrum Wrocławia!

 

Czy makijaż permanentny można usunąć?

Zdarzają się klientki, które przyjdą do Ciebie, aby usunąć nieudany lub już niechciany makijaż permanentny. Nauczymy Cię jak używać laserowego urządzenia do usuwania makijażu permanentnego lub tak zwanego PMU Remover. Jest to bardzo przydatna wiedza aby pomóc swoim klientkom uzyskać ich wymarzony wygląd! Gdy zostaniesz naszą kursantką, nasi szkoleniowcy przekażą Ci wiedzę odnośnie korzystania oraz doboru odpowiedniego sprzętu do Twojego gabinetu! Zdobyta u nas wiedza zostanie potwierdzona certyfikatem, a Ty będziesz cieszyć się zadowolonymi klientkami! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów w naszym centrum szkoleniowym.