Kursy wizażu

Wizaż

Świat wizażu to cudowny świat piękna oraz cudownej metamorfozy, o ktorym marzy każda kobieta. Umiejętność wykonania odpowiedniego makijażu to sztuka, której można się nauczyć. Podkłady, blushery, cienie, tusze, brokaty, shimmery to tylko wstęp do Krainy Baśni oraz Wyobraźni. 

Wizaż od Podstaw

Techniki Zaawansowane

Warsztaty dla Wizażystów

Kursy w Pakietach

Kurs makijażu na własne potrzeby

Oprawa Oka

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kurs Wizażu

Nie wiesz w jaki sposób nauczyć się sztuki makijażu?

Polecamy profesjonalny kurs wizażu w wyjątkowej placówce szkoleniowej we Wrocławiu. Oferujemy szkolenia skierowane zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. A może chcesz nauczyć się jak wykonywać własny makijaż?

Taki kurs będzie idealnym prezentem dla samej siebie jak i dla ważnych kobiet w Twoim życiu. Niezależnie od tego na jakie z naszych szkoleń się zdecydujesz, nasi trenerzy dopilnują abyś wyszła od nas z nowymi umiejętnościami.

Brzmi interesująco ?

Nasza placówka szkoleniowa znajduje się we Wrocławiu niedaleko centrum. Teraz możesz także zamówić nasze szkolenie Wizażu online!

Czy warto zrobić kurs wizażu?

Zastanawiasz się czy kurs wizażu jest Ci potrzebny?
Zapewniamy, że nasze indywidualne podejście do kursanta sprawia, że szkolenie będzie dopasowane do Ciebie tak, abyś wyniosła z niego jak najwięcej. Nauczymy Cię profesjonalnego podejścia do klienta, odpowiednich technik, doboru koloru makijażu do klientki, a także podpowiemy które akcesoria oraz kosmetyki będą dla Ciebie najlepszym wyborem, aby makijaż był trwały i miał idealną jakość. Dodatkowo będziesz mogła
przełożyć swoją wiedzę teoretyczną na praktykę, ponieważ nasza placówka zapewni Ci modelki na których doszkolisz swoje umiejętności.

Z czym wiąże się praca wizażystki?

Wiesz, czym zajmuje się wizażystka?
Praca wizażystki jest zawodem kreatywnym i ważnym. Wizażystka często towarzyszy kobietom w bardzo ważnych chwilach w ich
życiu. Ślub, urodziny, chrzest dziecka, randka, bal, rocznica ślubu – w tych wszystkich momentach kobiety chcą wyglądać jak najlepiej. Wtedy właśnie do dzieła wkracza wizażystka sprawiając, że kobieta czuje się wyjątkowa i zadbana. Zostań naszą kursantką, żeby dowiedzieć się jak sprawić, aby makijaż towarzyszący kobietom w najważniejszych chwilach ich życia był nieskazitelny, idealnie dobrany do urody klientki i utrzymywał się przez cały czas trwania tej niepowtarzalnej chwili!

Jakie są rodzaje makijażu?

Zakres naszych szkoleń jest bardzo szeroki. Znajdziesz u nas kursy makijażu w różnych stylach – makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż ślubny, makijaż fotograficzny oraz wiele innych. Zawsze nadążamy za trendami, dlatego znajdziesz u nas również szkolenia z makijażów popularnych takich jak spotlight, cutcrease, makijaż Kim Kardashian, glow make-up oraz smokey eye. Jeżeli jesteś osobą
początkującą, nie musisz się martwić. Posiadamy w naszej ofercie kursy, któreidealnie wprowadzą Cię w świat makijażu. Dowiesz się jak wykonać makijaż krok po kroku, jakie są style makijażu oraz nauczysz się profesjonalnych technik makijażu.

Jak dobrać profesjonalne kosmetyki do makijażu?

Na naszych szkoleniach pomożemy Ci w doborze profesjonalnych kosmetyków które ułatwią Ci pracę z klientkami. Dobrze dobrane kosmetyki to bardzo ważna kwestia w makijażu, ponieważ sprawiają one, że makijaż wygląda dobrze oraz jednolicie na twarzy, długo się utrzymuje oraz po prostu pięknie wygląda. Nasi szkoleniowcy to najlepsi specjaliści we Wrocławiu. Przekażą Ci wiedzę odnośnie najbardziej
polecanych produktów do makijażu dostępnych na rynku, doradzą które najlepiej wybrać do użytku indywidulanego oraz w pracy wizażystki.

Co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego makijażu?

Jest kilka ważnych kwestii, które zapewnią Ci sprawne wykonywanie makijażu. Jest to wiedza odnośnie indywidualnego dopasowania makijażu do klientki lub samej siebie, wiedza o kolejności nakładania kosmetyków, o tym jakich akcesoriów potrzebujesz oraz jak dopasować je do danego kosmetyku. O tym oraz o wielu innych rzeczach potrzebnych do wykonywania zawodu wizażystki dowiesz się na naszych szkoleniach. Jesteśmy wyjątkową placówką szkoleniową dysponującą wieloma kursami w tematyce wizażu. Swoją wiedzę zdobędziesz pod okiem
wyśmienitych trenerów, a na koniec kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje!

Jesteś ciekawa nowych trendów makijażowych?

W zawodzie wizażystki bardzo ważne jest, aby nigdy nie być w tyle! Wiemy o tym, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kursy odpowiadające obowiązującym trendom w świecie makijażu. U nas dowiesz się o najmodniejszych makijażach oka, o tym, jak odpowiednio podkreślić usta oraz jak wykonturować twarz w najlepszym stylu.
Wiemy, jak ważne jest dokształcanie się w zawodzie wizażystki i bycie na topie.
Pomożemy Ci!

Jak zostać wizażystką?

Marzy Ci się praca jako profesjonalna wizażystka?

Spokojnie, spieszymy z pomocą!
W naszym centrum szkoleniowym nauczysz się jak wykonywać profesjonalny makijaż za pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków oraz akcesoriów.
Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Nasi trenerzy są specjalistami w swoich dziedzinach, charakteryzuje ich dbanie o szczegóły oraz indywidualne podejście do kursanta. Ciągle poszerzają swoje umiejętności oraz rozwijają się tak, aby przekazać Ci wartościową wiedzę. Nasze szkolenia rozpoczynamy od części teoretycznej w której dowiesz się wszystkiego o danej tematyce kursu. Szkoleniowcy chętnie
odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Następnie przechodzimy do części praktycznej, podczas której krok po kroku wykonasz makijaż na zapewnionych przez nas modelkach. W między czasie możesz skorzystać z poczęstunku, który
przygotowujemy, szkolenia w naszej placówce to również przyjemna atmosfera.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów wizażu we Wrocławiu!