Warsztaty masażu

Warsztaty masażu

Warsztaty masażu to specjalna forma edukacji umożliwiającą zapoznanie się z ciekawymi masażami w rewelacyjnych cenach w formie grupowych zajęć. Dzięki takiej formie edukacji można w bardzo przystępny sposób zapoznać się z naszą ofertą aby przekonać się na jak dobrym poziomie edukację proponujemy. Warsztaty to zawsze dobry wybór aby wprowdzić nowości do Salonu albo poszerzyć swoją ofertę. 

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Warsztaty masażu

Chciałabyś doszkolić się w sztuce masażu? Powtórzyć pewne ruchy, usłyszeć porady od specjalistów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów masażu. Znajdziesz u nas dużo praktyki i cennych informacji. Zastanawiasz się, gdzie profesjonalnie nauczysz się wykonywania masażu? Trafiłaś w idealne miejsce! Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu. Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą. Robią to z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem i uwagą na kursantów. Nasza agencja mieści się we Wrocławiu, bardzo blisko rynku.

 

Chcesz wrócić do podstaw?

Nasze warsztaty są pełne wiedzy oraz praktyki. Chcesz zapoznać się z nowymi technikami masażu, lub przećwiczyć techniki o których już coś wiesz? U nas zawsze udzielimy Ci profesjonalnych informacji odnośnie wykonywania danych zabiegów. Na naszych warsztatach uzyskasz profesjonalne porady od specjalistów. Dowiesz się, jak przygotować klienta do masażu, jakie informacje należy udzielić klientowi przed oraz po masażu. Poinformujemy Cię również o wszelkich wskazaniach oraz przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegów, zarówno względnych, jak i tych bezwzględnych. Przejdziemy przez przygotowanie stanowiska do masażu, jak i całej metodyki zabiegowej.

 

Jakie partie ciała masuje się pałeczkami bambusowymi?

Masaż pałeczkami bambusowymi jest ciekawym masażem wykonywanym na całe ciało, często zaczynając od stóp. Jest to masaż, który pobudza tkanki głębokie. Pobudza układ limfatyczny i ma działanie relaksacyjne, jak i dobroczynne dla zdrowia. Aby dowiedzieć się, jak wykonywać taki masaż, zapraszamy Cię na nasze warsztaty, gdzie poznasz całą metodykę zabiegową oraz technikę masażu. Nasze warsztaty wzbogacone są o różne ciekawostki ze świata masażu. Jest to świetny sposób, aby zwiększyć swoją wiedzę odnośnie masażu, dowiedzieć się czegoś nowego oraz przećwiczyć swoje umiejętności na części praktycznej.

 

Jakie dobroczynne właściwości posiada ciepły miód dla organizmu człowieka?

Miód to płynne złoto dla naszego ciała i zdrowia. To niezwykle odżywcza substancja, która robi dla nas wiele dobrego. Masaż ciepłym miodem działa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszego organizmu. Ciepły miód pobudza gruczoły potowe do pracy, zatem poprawia się również krążenie krwi i limfy. Prowadzi to detoksykacji organizmu z toksyn. Nie można nie wspomnieć o dobroczynnych właściwościach miodu dla naszej skóry. Staje się ona odżywiona, nawilżona i zmiękczona. Rosyjski masaż ciepłym miodem jest również świetnym zabiegiem antycellulitowym. Zapisz się na nasze warsztaty, aby dowiedzieć się więcej o tej niesamowitej technice masażu!

 

Chcesz dokładnie przećwiczyć masaż Kobido?

Masaż twarzy efekty, mięśnie twarzy kosmetologia, japoński masaż twarzy efekty, przeciwwskazania do masażu twarzy, masaż twarzy krok po kroku, jak wykonać masaż twarzy, kobido, wpływ masażu na skórę, masaż twarzy krok po kroku, jak wykonać masaż twarzy, masaż twarzy anti-aging, ćwiczenia, schemat, kolejność ruchów, charakterystyka

Japoński masaż twarzy Kobido składa się z 4 kroków. Nie jesteś jeszcze pewna ich wszystkich? Jest jeden krok, który sprawia Ci szczególne trudności? Spokojnie! Na naszych warsztatach możesz przećwiczyć dany krok jeszcze raz! Masaż Kobido to świetny, naturalny zabieg anti-aging. Jeśli nie jesteś pewna jego wykonania, u nas przypomnisz sobie jego schemat, kolejność ruchów, poznasz wszelkie wskazania oraz przeciwwskazania do masażu. Poprzez praktykę podczas naszych warsztatów zobaczysz, jak masaż wpływa na skórę, jaka jest jego charakterystyka i nauczysz się go krok po kroku.

 

Jakie zioła wykorzystuje się w tworzeniu stempli?

Masaż stemplami ziołowymi przywędrował do nas aż z Tajlandii i staje się coraz popularniejszy. Jest to wyjątkowy masaż, do którego musimy się przygotować poprzez własnoręczne stworzenie stempli. Jesteś ciekawa tej techniki masażu i chciałabyś potrafić komponować mieszanki ziół do wykonywania masażu? W wykonaniu stempli ważne jest, aby dobrze poznać schorzenia klienta i wiedzieć, jakie zioła mogą mu pomóc. Chciałabyś posiadać taką wiedzę? U nas się wszystkiego nauczysz! Przedstawimy Ci przepis na to, jak wykonać stemple ziołowe, jak łączyć ze sobą poszczególne zioła. Zobaczysz, jak wygląda przebieg takiego masażu, jak i sama będziesz mogła go wykonać. W naszym centrum szkoleniowym zawsze jest dużo praktyki!

 

Czy masaż może pomóc na zbierającą się wodę w organizmie?

Wiele technik masażu poprawia krążenie krwi i limfy w organizmie. Gdy układ limfatyczny działa sprawnie oznacza to, że woda zbierająca się w organizmie jest łatwiej wydalana. Masaż, który intensywnie wpływa na układ limfatyczny to drenaż limfatyczny. Inne masaże, takie jak masaż ciepłym miodem, masaż pałeczkami bambusowymi, gorącymi kamieniami, czy masaż bańką chińską, jak i wiele innych również wpływają pozytywnie na gromadzącą się wodę w naszym ciele. Aby poznać technikę wykonywania wymienionych masaży, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów masażu. Masaż wpływa nie tylko na układ limfatyczny w naszym organizmie, ale również na układ oddechowy, nerwowy, na tkankę tłuszczową, mięśniową oraz oczywiście skórę. Efekty widać po bardzo krótkim czasie. Zastanawiasz się, czy warto zostać masażystką? Patrząc na tak wszechstronne działanie masaży na organizm, bardzo wiele osób decyduje się właśnie na takie zabiegi.

 

Jesteś pasjonatką tego, co robisz?

Masaż jest Twoją pasją? Stawiasz na samorozwój, chcesz iść do przodu i ciągle zdobywać nowe informację? W pełni Cię rozumiemy i jesteśmy tu dla Ciebie! Doskonale wiemy, jak branża beauty pędzi do przodu i jak ważne jest, aby za nią nadążać. Na naszych warsztatach zdobędziesz nowe umiejętności i wyjdziesz bogatsza o solidną dawkę wiedzy! Na najbliższe warsztaty z masażu możesz zapisać się online, korzystając z naszej strony internetowej!