Kurs powiększania ust

Kursy powiększania, modelowania ust

Trendy na Rynku Beauty wskazują na wykonywanie ust na płasko dostosowanych do indywidualnego kształtu pacjentki. Nasz szkolenia z modelowania ust opracowane są z z niezwykłą starnannością. Podczas szkolenia naczuczysz się precyzyjnie, z kontrolą i planem pracy pięknie modelować usta tak aby spełnić oczekiwania każdego pacjenta.

Techniki na płasko

Modelowanie ust na Płasko dla zaawansowanych

kształty ust
jak Angelina Jolie, cherry lips, Kokardka

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Powiększanie ust metodą rosyjską – russian lips

Powiększanie ust metodą rosyjską jest niezwykle popularną techniką używaną w profesjonalnych gabinetach kosmetologii estetycznej. Nasze centrum szkoleniowe zawsze podąża za trendami w świecie beauty. Branża ta rozwija się bardzo szybko. Chcesz mieć pewność, że zawsze będziesz podążać za nowościami? Trafiłaś w idealne miejsce! Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu. Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinach medycyny oraz kosmetologii estetycznej. Nasza agencja znajduje się w centrum miasta. Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem z powiększania ust metodą russian lips, zapisz się na kurs już teraz online, korzystając z naszej strony internetowej!

 

Czym wyróżnia się ta metoda powiększania ust?

Metoda ta różni się od innych przede wszystkim techniką iniekcji oraz efektem. Jest to tak zwane modelowanie ust na płasko. Chcesz dowiedziesz się, jak wykonać ten zabieg? Zostań naszą kursantką, aby nauczyć się tego wyjątkowego rodzaju iniekcji. Szkolenie russian lips to szkolenie z zakresu kosmetologii estetycznej. Podzielone jest na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. Na części teoretycznej nasz szkoleniowiec przekaże Ci całą wiedzę merytoryczną, jaką potrzebujesz, aby poznać ten zabieg od podstaw. W pierwszej części szkolenia dowiesz się między innymi o charakterystyce kwasu hialuronowego, o anatomii ust, rodzajach preparatów wykorzystywanych do zabiegu oraz oczywiście, jak wykonać zabieg i na czym on polega.

 

Na czym polega modelowanie ust na płasko?

Modelowanie ust na płasko metodą russian lips cieszy się ogromną popularnością, właśnie przez efekty które możemy dzięki niej uzyskać. Co to znaczy, że modelujemy usta na płasko? Oznacza to, że usta są powiększone bez wypuklenia ich. Efekt ten uzyskujemy poprzez odpowiednie iniekcje. Bardzo ważny jest kąt, głębokość iniekcji oraz ilość preparatu. Zostań naszą kursantką, aby dowiedzieć się, jak wykonać zabieg powiększania ust metodą rosyjską. Zadbamy o to, abyś po naszym szkoleniu była gotowa do samodzielnej pracy!

 

Dla kogo polecana jest metoda russian lips?

Metoda powiększania ust russian lips będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które głównie chcą podkreślić kontur ust oraz oczekują bardzo naturalnych efektów bez wypuklenia warg. Na naszym szkoleniu poznasz szczegółową charakterystykę metody russian lips. Nauczymy Cię, jak dopasować efekt wypełnienia ust do oczekiwań klientki. Dowiesz się jaka powinna być częstotliwość nakłuć, ilość podawanego preparatu, punkty oraz sposoby iniekcji, aby uzyskać idealny efekt końcowy.

 

Czym modelowane są usta metodą rosyjską?

Do modelowania ust metodą rosyjską wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Na teoretycznej części szkolenia nasi szkoleniowcy opowiedzą o charakterystyce kwasu hialuronowego, czyli o tym, jakie jest jego działanie, pochodzenie oraz specyfika. Przedstawią również rodzaje preparatów wykorzystywanych do powiększania ust metodą na płasko oraz omówią ich dostępność. W naszym centrum szkoleniowym stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego omówimy wszelkie przeciwwskazania oraz ewentualne powikłania po zabiegowe oraz to, jak ich unikać poprzez między innymi odpowiednie przygotowanie klientki oraz przeprowadzenie wywiadu i sporządzenie karty klienta.

 

Jak przygotować klientkę do zabiegu?

Odpowiednie przygotowanie klientki do zabiegu jest bardzo ważne, aby zabieg przebiegł prawidłowo oraz, aby nie wystąpiły żadne efekty niepożądane. Musimy poinformować klientkę o zaleceniach przed oraz po zabiegu. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać prawidłowej higieny pracy oraz szczegółowo znać każdy etap zabiegu. Klientka musi wiedzieć co może, a czego nie może robić po zabiegu oraz jakie są etapy gojenia się ust po kwasie hialuronowym. Często padające pytania to czy można wykonywać wysiłek fizyczny po zabiegu, jak długo unikać ciepłych napojów oraz miejsc, takich jak sauna czy baseny. Tego wszystkiego oraz jeszcze więcej dowiesz się na naszym szkoleniu z powiększania ust metodą russian lips.

 

Czy powiększanie ust boli? 

To, czy zabieg modelowania ust boli w głównej mierze zależy od progu bólu danej osoby oraz wrażliwości skóry. Przed zabiegiem wykonuje się demakijaż oraz aplikuje krem znieczulający. To sprawia, że zabieg staje się mniej bolesny. W naszym centrum szkoleniowym nauczymy Cię, jak profesjonalnie wykonać powiększanie ust tak, aby było ono możliwie jak najbardziej komfortowe dla Twojej klientki. Zobaczysz, ile powinien trwać zabieg powiększania ust. Nasze kursy to naprawdę duża ilość praktyki. Podczas szkolenia w naszej placówce będziesz ćwiczyła wypełnianie ust na różnych, zapewnionych przez nas modelkach. To sprawi, że będziesz miała do czynienia z różnymi kształtami ust i będziesz dobrze przygotowana do samodzielnej pracy w gabinecie.

 

Co daje Ci szkolenie w naszej agencji?

Szkolenie w naszej agencji to gwarancja jakości, profesjonalizmu oraz ogromu wiedzy. Bardzo ważne jest dla nas, abyś z naszych kursów wychodziła już bez żadnych wątpliwości i była dobrze przygotowana do samodzielnej pracy. U nas nauczysz się wszystkiego od podstaw. Cechuje nas indywidualne podejście do wszystkich naszych kursantek. Nasi szkoleniowcy to profesjonaliści, którzy swoje szkolenia prowadzą z pasją i pełnym zaangażowaniem. Decydując się na kurs w naszej agencji zyskujesz ogrom wiedzy oraz praktyki, jak i materiały dydaktyczne oraz certyfikat który potwierdzi nabyte u nas umiejętności.