Formy Finansowania

Formy Finansowania

Szerokie Horyzonty, Pragnienie Rozwoju, Wiedza, Nieustanna Edukacja

Kosmetologia jest jak medycyna, to dziedzina nieustannego rozwoju, samodoskonalenia,  ciągłego rozwoju. Rynek Branży Beauty nieustannie weryfikuje istniejące Kliniki. Sukcesy osiagają te Salony, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nowe zabiegi celowane do perfekcyjnego rozwiazywania problemów Kobiet i Mężczyzn szukających pomocy w nieustannym wyścigu Kanonów Piękna. Tylko ciągła edukacja i perfekcyjna znajomość Rynku Zabiegów Beauty umożliwi utrzymanie wysokich pozycji. 

Jaką formę finansowania wybrać ?

Jest wiele argumentów aby podnosić swoje kompetencje. Od dziecka mówiono każdemu, ze Nauka to potęgi klucz i tak jest w rzeczywistości. Osoby nieustannie poszerzające swoje umiejętności są cenionymi specjalistami w swojej dziedzinie. Nowe zabiegi wprowadzone do Salonu procentują zwiększeniem dochodów Gabinetu. Nowe Zabiegi przyciągają nowych klientów i przywiązują do nas dotychczasowych. Klient posiadający w Salonie pełną ofertę, będąc zadowolonym z efektów oraz obsługi będzie za każdym razem do tego salonu wracał. Migracje klientów zdarzają się tylko w wypadku gdy nasze umiejętności są już dla niego niewystarczające. 

Branża Beauty to najszybciej rozwijająca się gałęź rynku na świecie. Wynika to z nieusatnnej pogoni za pięknem oraz własnym wyidealizowanym wizerunkiem. Wiele osób nawet powiązuje swoje sukcesy zawodowe, awanse oraz szczęście domowe z atrakcyjnym wyglądem. Faktycznie możliwości kosmetologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii są prawie, ze na ten moment nieograniczone.

Istnieje jednak wiele innych działów kosmetyki profesjonalnej, które również odnotowują nieustanny rozwój. dobry Podolog to rzadka perła i pacjenci go cenią. Podologia rozwija się prężnie i zajmuje coraz bardziej znaczące na rynku poszukiwanych usług. Za dobrym pedologiem klienci potrafią podążać na drugi koniec miasta a terapie podoligiczne czasem trwają długie miesiące.

Podobnie się ma również dział urządzeń kosmetycznych Hitech, aparatur medycznych jak i laserów. Dobrze wykonany zabieg przez wyszkolonego specjalistę potrafi przyspieszyć czas oczekiwanego efektu nawet o kilka lat. Zabiegi typu usuwanie blizn, chomików, depilacji, źle wykonanego makijażu permanentnego są w ciągłym zapotrzebowaniu Rynku a klienci cały czas poszukują kompetentnych Klinik posiadających dobrze wyszkolonych specjalistów pracujących na efektywnych i bezpiecznych maszynach.  

Chcesz nie rozwijać ale nie wiesz w jakim kierunku iść?

Zadzwoń do nas a my pomożemy ci w doborze ścieżki Kariery i spróbujemy znaleźć finanse aby Twoje marzenia zostały zrealizowane 

 

Iwona Kozak tel. 509904708

Pomoże ci dobrać ofertę gdy myślisz nad kosmetologią nowoczesną. Praca z aparaturami, niesamowite efekty pracy, oddani i szczęśliwi klienci. Jej świat i pasja to lasery, Hitech oraz maksymalizacja efektów zabiegowych. Jeśli można znaleźć rozwiązanie aby klient był bardziej zadowolony to ona je znajdzie. Sukces jej pracy opiera nie na ciągłej edukacji.  

Paulina Moskal tel. 884787526

Posiada wszechstronna wiedzę na temat wszystkich dostepnych u nas szkoleń ale jej serce jest blisko kosmetologii estetycznej, medycyny estetycznej i wszelkich nowoczesnych oraz topowych zabiegów. Miła, uprzejma, pełna dobrej energii i optymizmu. Dobierze dla ciebie najbardziej optymalna ofertę.

Olena Tsymbała tel 500116505

Jest niesamowicie dokładna, jeśli obieca pomoc zawsze dotrzyma słowa, poświęci całą energię aby znaleźć najlepszą opcję dofinansowania. Jeśli tylko można otrzymać wsparcie finansowe to Agnieszka je dla Ciebie znajdzie i dopilnuje całej procedury w 100%.

Raty

Więcej informacji juz wkrótce. Wybieramy dla Ciebie najlepszą ofertę. 

Finasowanie dla działalności z zatrudnionym pracownikiem
Krajowy Fundusz Szkoleniowy – skierowany do pracodawców i ich pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Finansuje koszty kształcenia ustawicznego, w przypadku mikroprzedsiębiorstw w wysokości 100% i 80% w przypadku małych i dużych firm. KFS udziela wsparcia firmom na zasadzie pomocy de minimis – czyli bezzwrotnego wsparcia dla przedsiębiorstw przez państwo.

 

Finansowanie dla bezrobotnych

Finansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych poprzez Powiatowy Urząd Pracy, w którym zarejestrowana jest dana osoba. Urząd finansuje 100% kosztów szkolenia, warunkiem otrzymania pomocy jest zdobycie zatrudnienia lub otwarcie działalności dzięki nowo nabytym umiejętnościom.

 

Finasowanie dla jednoosobowych działalności

Baza Usług Rozwojowych – regionalny operator pozwalający na otrzymanie dofinansowania w wysokości do 80% kosztów kształcenia. Pomoc ta skierowana jest dla pracodawców, pracowników oraz jednoosobowych działalności. Usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych są finansowane ze środków Unii Europejskiej.

 

Dlaczego warto poszerzać ofertę Salonu?

Podstawą pracy w Gabinecie Kosmetycznym jest dopasowanie terapii dla potrzeb Klienta. Warto jest mieć wdrożony system pracy, w którym opieramy się na zaplanowaniu terapii kilku połączonych zabiegów następujących po sobie aby osiągnąć maksymalny efekt terapii. dobrze jest wytłumaczyć klientce dlaczego dane działania muszą nastąpić po sobie.

My ucząc w naszym Centrum zawsze staramy nie podawać na przykładzie modelki. Podam przykład jak działa taki model pracy. Zgłasza się klientka w wieku ponad 50 lat z buzią, na której obserwujemy utratę kształtu, sieć zmarszczek prawie na całej buzi, oko z opadająca powieką i worki wraz z opuchlizną pod oczami oraz ubytkiem tkanki tłuszczowej. Co my robimy z taką modelką? Pani chce być piękna a kobieta w każdym wieku ma do tego prawo. Umawiamy modelkę na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą a on planuje naszej modelce 3 miesięczną terapię oparta na zabiegach, które prowadzimy na szkoleniach. Modelka dostaje wykaz zabiegów z częstotliwością na które powinna się stawiać. Po 3 miesiącach oceniamy efekt ale widząc znaczna poprawę juz możemy skoncentrować się na innych zabiegach, które polecimy. Posiadając w ofercie tylko kilka zabiegów nigdy nie stworzymy efektywnej terapii celowanej dopasowanej do potrzeb jej twarzy. Czasem warto przemyśleć przygotowanie klientki przed jej wymarzonym ekskluzywnym drogim zabiegiem aby zmaksymalizować oczekiwany efekt zabiegowy np przed Profhillo wykonać 3 zabiegi mezoterapii rosyjskiej w celu nawilżenia skóry aby preparat nie wchłonął się zamiast nabudować objętość. 

Dlaczego warto podnosić kwalifikacje?

Ciągła edukacja jest podstawą nowoczesnego kosmetologa. Świat pędzi do przodu. Z każdej strony pojawiają się nowe procedury, nowe rozwiązania. Branża Beauty rozwija się w niesamowitym tempie. Wszelkie nowości publikowane są na portalach społecznościowych, w prasie dla kobiet. Czasem są to odgrzewane procedury ale czasem pojawiają się Hity, które docierają do końcowego klienta Salonu szybciej niż dowie nie o nich Kosmetolog. Warto mieć swoją ugruntowaną wiedzę, która pomoże orientować się w Rynku nowości aby rzetelnie klientce przybliżyć czy warto myśleć o danej nowości czy nie.    

Bądź gotowa na rozwój!

Dlaczego warto się szkolić?

Szkolenia oraz inne formy edukacji odpowiadają za wiedzę. Kosmetologia jest niezwykle szeroką dziedziną oraz posiada wiele działów. Rynek branży Beauty to nieustanny rozwój. Najważniejsze jest aby mieć w ręku cały arsenał wiedzy żeby w chwili przyjęcia klientki umieć poradzić sobie z kwalifikacją do zabiegu, wskazaniami, wywiadem oraz zaplanowań pełna procedurę zabiegową złożona z wielu etapów.

Bądź gotowa na Rozwój!

Dzięki edukacji w naszym Centrum Szkoleń zdobędziesz możliwości rozwoju. Dzięki zwiększeniu ilości usług w Salonie, zgromadzisz środki na dalszy rozwój.

Czas do rozpoczęcia kursu

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zestawy Startowe 

Kurs Refleksologii Twarzy i Głowy

Kurs Refleksologii Twarzy i Głowy

Kurs Refleksologii Twarzy i Głowy to intensywne szkolenie, które ma na celu nauczenie uczestników technik refleksoterapii stosowanych na twarzy i głowie.

Refleksologia to terapia manualna, która polega na uciskaniu określonych punktów na ciele, aby stymulować naturalne procesy lecznicze organizmu i przywracać równowagę energetyczną.

Skuteczne terapie podologiczne z wykorzystaniem produktów PODOPHARM z Anetą Oleszek

Skuteczne terapie podologiczne z wykorzystaniem produktów PODOPHARM z Anetą Oleszek

Serdecznie zapraszamy na szkolenie – Wprowadzenie do marki Podopharm z kreatorką marki Anetą Oleszek.

Poznaj najlepszą markę podologiczną na świecie.

Poznaj produkty Podopharm, bogactwo składników aktywnych, zaawansowane terapie podologiczne, schematy zastosowań preparatów Podopharm podczas leczenie ciężkich przypadków. Szkolenie poprowadzone zostanie przez gwiazdę światowej podologii Anetę Oleszek, która dokłada wszelkich starań , ulepsza receptury produktów aby wspomóc pracę podologów na całym świecie.

Kurs Marketing i zarządzenia gabinetem kosmetycznym

Kurs Marketing i zarządzenia gabinetem kosmetycznym

Kurs marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym jest dedykowany osobom zainteresowanym prowadzeniem własnego salonu kosmetycznego lub pracującym w branży BEAUTY, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym.

Medycyna estetyczna

Kursy wizażu i wartszaty

Pakiety na Start