Kursy stylizacji oprawy oka

Świat stylizacji Oprawy oka

Stylizacja oprawy oka zdobywa na Rynku branży Beauty coraz większe uznanie. Oprócz tematy związanych z przedłużaniem rzęs pojawiły się również zaawansowane stylizacje brwi wykonywane henną pudrową, specjalnymi farbkami oraz tradycyjną. Równie popularne są laminacje brwi oraz rzęs. Nowoczesna stylistka specjalizująca się w oprawie oka czyli najważniejszym elemencie twarzy prezentuje w Salonie pełny wachlarz takich zabiegów.

Stylizacja przedłużanie Rzęs

Stylizacje brwi

Regulacja brwi

Warsztaty Oprawy Oka

Pakiety PMU

Techniki PMU

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kursy stylizacji brw

Jakie są metody usuwania zbędnych włosków na brwiach?

Regulacja brwi woskiem, regulacja brwi woskiem czy pęsetą, jaki wosk do depilacji brwi, regulacja brwi woskiem podrażnienia, Depilacja brwi woskiem opadanie powieki, czy regulowanie brwi woskiem boli, regulacja brwi kształt, jak wyregulować brwi, jak wyregulować brwi do kształtu twarzy, czy depilacja brwi woskiem jest bezpieczna, kształt brwi do okrągłej twarzy, najładniejszy kształt brwi, prawidłowy kształt brwi
W zależności od ilości zbędnych włosków oraz preferencji klientek, regulowanie brwi można wykonać za pomocą pęsety, wosku, czy nawet pasty cukrowej. U nas nauczysz się, jak wykonać idealną regulację do kształtu twarzy oraz jak wyznaczyć kształt brwi. Wiemy, że wyrywanie włosków nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, dlatego nauczymy Cię, jak wykonać regulację szybko i sprawnie, aby przebiegła możliwie bezboleśnie dla Twoich klientek. U nas dowiesz się, jak wykonać depilację tak, by uniknąć podrażnień i niepowodzeń. Kończąc nasz kurs będziesz gotowa do samodzielnej pracy we własnym salonie!

Jak ujarzmić niesforne włoski?

Zdarzają się brwi, w których włoski rosną w każdą stronę i nie chcą się ułożyć, nawet przy zastosowaniu żelu do stylizacji brwi. Można temu zaradzić! Dzięki zrobieniu kursu laminacji brwi w naszej placówce dowiesz się, jak sprawić aby włoski były zawsze pięknie ułożone! Laminacja brwi pozwala Twoim klientkom na cieszenie się brwiami które idealnie współgrają z resztą twarzy, zawsze dobrze się układają, mają piękny kolor i można pominąć je przy codziennym makijażu! To wielka wygoda, a zarazem cieszenie się z pięknego wyglądu. Wiele kobiet decyduje się właśnie na ten zabieg, dlatego warto posiadać go w ofercie zabiegów swojego salonu!

Jak laminacja wpływa na stan włosków?

Zastanawiasz się, co dzieje się z włosem podczas zabiegu laminacji? A może chcesz dowiedzieć się o fazie wzrostu włosa i jego budowie, aby dokładnie zrozumieć cały proces? Możesz być spokojna, ponieważ każdy z naszych kursów podzielony jest na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. Nasi trenerzy świetnie przekazują wiedzę merytoryczną ze swoich dziedzin, to prawdziwi trenerzy z pasją. U nas zobaczysz, jakie efekty uzyskuje się przy laminacji brwi, jak długo się one utrzymują oraz jakie są zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu. Zostaniesz również poinformowana o wszelkich przeciwwskazaniach do laminacji brwi. Przedstawimy Ci również polecane preparaty do wykonania zabiegu, abyś mogła dopasować kosmetyki do własnego salonu.

Czym jest farbka ELAN?

 

Farbka ELAN to profesjonalny preparat do farbowania brwi. Cechuje ją piękny, długo utrzymujący się efekt oraz wygoda aplikacji. Chcesz nauczyć się, jak wykonywać nią zabiegi stylizacji brwi oraz dowiedzieć się więcej o jej działaniu? Wybierając kurs stylizacji brwi farbką ELAN otrzymasz wszystkie informacje które potrzebujesz do sukcesywnej, samodzielnej pracy we własnym salonie. Pokażemy Ci jak wykonać farbowanie brwi krok po kroku. Poprzez ćwiczenia na zapewnionych przez nas modelkach sama zobaczysz, na czym polega stylizacja brwi farbką ELAN, jak wyglądają brwi po zabiegu, oraz dowiesz się, jak długo taki efekt się utrzymuje.

Jaka jest różnica między henną proszkową a żelową?

Henna proszkowa różni się od henny żelowej przede wszystkim efektem. Henna proszkowa farbuje również skórę oraz może dać intensywniejszy efekt, natomiast henna żelowa jest delikatniejsza. Preparat dobieramy do preferencji klientki. Wybierając nasz kurs stylizacji henną nauczysz się jak odpowiednio dobrać preparat do oczekiwań klientki, jakie są wskazania do poszczególnych kosmetyków oraz jak wybrać najlepszą hennę do Twojego salonu. Nie wiesz, jaki kolor henny dobrać dla blondynek? Dobranie idealnego koloru do urody klientki wydaje ci się problematyczne? Po kursie w naszym centrum szkoleniowym będziesz gotowa, aby samodzielnie wykonywać stylizację brwi na najwyższym poziomie.

Czy do stylizacji brwi nadają się brwi cienkie lub przerzedzone?

Dobra stylistka brwi to taka, która z każdych brwi potrafi stworzyć coś pięknego i dopasować je kształtem do twarzy klientki. Istnieją różne sposoby aby w brwiach wypełnić luki lub dodać im objętości. Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniach w naszej agencji. Nasi trenerzy wprowadzą Cię w świat stylizacji brwi z pasją i zaangażowaniem. Zależy nam na tym, abyś była gotowa na wszelkie wyzwania podczas samodzielnej pracy we własnym salonie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś wychodząc od nas nie miała już żadnych wątpliwości! Bardzo ważną częścią w stylizacji brwi to dobre dopasowanie ich kształtu do twarzy klientki. U nas nauczysz się architektury oraz geometrii brwi krok po kroku. Gdy opanujesz rysunek brwi, będziesz mogła samodzielnie je projektować dobierając ich odpowiedni kształt!

Jak zacząć swoją drogę jako stylistka brwi?

Interesuje Cię stylizacja brwi? Chciałabyś zostać profesjonalną stylistką brwi i stawiasz na samorozwój? Zastanawiasz się, od czego i gdzie najlepiej zacząć? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! Posiadamy zarówno szkolenia skierowane do osób początkujących, zaczynając od regulacji i henny brwi, jak i już zaawansowanych stylistów. Po ukończeniu kursu w naszej placówce otrzymasz imienny certyfikat który potwierdzi Twoją nowo nabytą wiedzę. Nasze profesjonalne szkolenia kosmetyczne ze stylizacji brwi nauczą Cię jak być najlepsza w tym co robisz! Jesteśmy najlepszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu. Zaufało nam już tysiące kursantek, dołącz do nich!