Kurs Medycyny Estetycznej Dla Początkujących

Medycyna estetyczna dla początkujących

Iniekcje estetyczne to najszybciej rozwijający się dział regeneracji oraz przywracania urody klientek. Jednak technik jest mnóstwo i warto nabywać umiejętności ucząc się od podstaw aby mieć pewność, że wiedza jest pełna a umiejętności iniekcyjne rzetelne.

kwasy medyczne

Mezoterapia dermapen

mezoterapia igłowa autorskie techniki

Lipoliza iniekcyjna

iniekcje oka

trychologia

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Kursy medycyny estetycznej dla początkujących.

Medycyna estetyczna cieszy się rosnącą popularnością zarówno w salonach kosmetologicznych jak i wśród klientek. Klientki coraz częściej decydują się na takie zabiegi dzięki ich niesamowitej skuteczności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową w której znajdziesz kursy medycyny estetycznej dla osób początkujących. Jesteśmy placówką szkoleniową która współpracuje z najlepszymi specjalistami we Wrocławiu. Teraz możesz również zakupić nasze kursy online!

Do kogo skierowane są nasze kursy medycyny estetycznej?

Zabiegi medycyny estetycznej są zabiegami bardziej inwazyjnymi, niż zabiegi z zakresu tak zwanej kosmetyki białej. Dlatego prowadzimy szkolenia, które skierowane są do lekarzy, kosmetologów oraz pielęgniarek. Chcesz zostać specjalistą medycyny estetycznej, ale nie wiesz od czego zacząć? Śpieszymy z pomocą! W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz kursy takie jak dermapen, mezoterapia igłowa różnymi metodami, takimi jak mesobotoks, mezoterapia rosyjska, mezoterapia wolumetryczna, mezoterapia kaniulami oraz kwasy medyczne. A to nie wszystko! Z nami nauczysz się profesjonalnego wykonywania zabiegów oraz będziesz idealnie przygotowana od strony teoretycznej! Jesteś osobą dopiero zaczynającą swoją przygodę z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej? Spokojnie, nasi trenerzy nauczą Cię wszystkiego krok po kroku!

Jak poprawić kontury twarzy? 

Spotkałaś się z problemem opadającego owalu twarzy wśród Twoich klientek? Chciałabyś jakoś im pomóc? Sprawić, aby ich kontury twarzy zostały podkreślone? Polecamy zatem kursy medycyny estetycznej w naszej placówce szkoleniowej we Wrocławiu! Zmieniony owal twarzy to częsty problem który pojawia się wraz z mijającymi latami. Nauczymy Cię, jak sprawić, aby zapobiec temu procesowi, a nawet go cofnąć! Nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku. Polecamy kursy takie jak Mezoterapia Express Lifting, kurs mezoterapii wolumetrycznej czy mezoterapię AntyAging. Razem z nami możesz zostać specjalistką w tym co robisz. Nasi trenerzy będą z Tobą na każdym kroku Twojej nauki. Dopilnują, aby przekazać Ci wartościową wiedzę oraz nauczyć Cię metodyki zabiegu.

Czy można cofnąć czas?

Za pomocą medycyny estetycznej czas można zarówno zatrzymać, jak i cofnąć o kilka lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, możesz na nas liczyć! Posiadamy w naszej ofercie szkoleniowej między innymi kurs mezoterapii AntyAging. Taki zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób które już zauważyły oznaki starzenia się skóry. Nasi wykwalifikowani trenerzy nauczą Cię specjalnie opracowanych technik iniekcji tak, aby odmłodzić skórę o kilka lat. Nauczymy Cię jak sprawić, aby skóra Twoich klientek po zabiegu była jędrna, nawilżona i zrewitalizowana! Nasze kursy oparte są na precyzji i dokładności tak, abyś wychodząc od nas była gotowa na samodzielne wykonywanie zabiegu.

Jak przygotować klientkę do pierwszego zabiegu? 

Nasze szkolenia podzielone są na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. Podczas części teoretycznej powiemy Ci, jak przygotować Twoje klientki do zabiegu. Odpowiednie przygotowanie klientki jest bardzo ważną kwestią udanego zabiegu. Powiemy Ci, jak przeprowadzić wywiad kosmetyczny, po co przeprowadza się taki wywiad oraz jak przygotować kartę klienta. Wypełnienie ankiety przed zabiegiem jest bardzo ważne, aby stwierdzić czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do zabiegu. Nie wiesz jakie to przeciwwskazania? U nas wszystkiego Cię nauczymy! Zakres informacji na naszych kursach jest bardzo szeroki. U nas zdobędziesz wiedzę na temat zaleceń po zabiegach medycyny estetycznej, dlaczego pojawiają się grudki po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, kiedy schodzi opuchlizna po zabiegu oraz kiedy widać pierwsze efekty. Zastanawiasz się czego nie można robić po zabiegach, jak poinstruować Twoje klientki, aby wiedziały co robić w domu? Możesz być spokojna, nasi szkoleniowcy zawsze dbają o to, aby przekazać swoim kursantką całą potrzebną im wiedzę.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej można ze sobą łączyć? 

Różne preparaty jak i metody wykonywania zabiegów mogą na siebie oddziaływać. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć czy odziaływanie to jest pozytywne czy negatywne. Niektóre substancje wykluczają się wzajemnie na jakiś czas, a niektóre wręcz warto ze sobą łączyć dla uzyskania lepszych efektów. Jest to bardzo przydatna wiedza którą przekażemy Ci podczas naszych szkoleń. Czy w medycynie estetycznej można robić tak zwane zabiegi łączone? Jak łączyć zabiegi tak, aby przyniosły jak najlepsze efekty? Czy można łączyć koktajle do mezoterapii wraz z kwasem hialuronowym lub botoksem? Czy można wykonywać różne techniki iniekcji? Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniach w naszej placówce!

Jak dobrać odpowiedni zabieg do potrzeb skóry klientki?

Każda skóra jest inna. Wiemy to. Dlatego tak ważne jest, aby potrafić prawidłowo zdiagnozować skórę i wiedzieć, czego ona potrzebuje. Jesteś tego ciekawa? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! W naszej ofercie posiadamy kursy, które pozwolą Ci na pracę z większością defektów starzenia się skóry. Chcesz ujędrnić skórę Twoich klientek? Dogłębnie ją nawilżyć, poprawić owal twarzy lub dodać jej pięknego kolorytu? Zapraszamy na nasze kursy w najlepszej placówce szkoleniowej we Wrocławiu!

Co otrzymujesz korzystając z oferty szkoleniowej w Agencji Kontact? 

Podczas szkoleń w naszej placówce otrzymasz przede wszystkim najwyższą jakość przekazywanej Ci wiedzy. Do każdego kursu dołączamy materiały szkoleniowe, abyś zawsze mogła do nich zajrzeć. Naszych szkoleniowców charakteryzuje profesjonalne podejście do każdej kursantki. Szkolenia w naszej agencji podzielone są na dwie części. Zaczynamy od części teoretycznej która wprowadzi Cię do części praktycznej szkolenia. U nas zawsze jest dużo praktyki, ponieważ wiemy, jakie to ważne, żeby po wyjściu z kursu być gotowym na samodzielną pracę! Po zakończeniu szkolenia w naszej placówce otrzymasz imienny certyfikat uprawniający Cię do wykonywania zabiegów których się u nas nauczyłaś. Jesteś nastawiona na rozwój? Trafiłaś w idealne miejsce!