Aquapure – synergia zabiegowa – nowość w Twoim gabinecie.

  Zabieg Aquapure inaczej hydrodermabrazja!

Co to jest Hydrodermabrazja?

Hydrodermabrazja to wieloetapowy zabieg wykorzystujący opatentowaną technologię do delikatnego oczyszczania, złuszczania, usuwania zanieczyszczeń i pielęgnacji skóry. Jet peeling rozprowadza powietrze i wodę z dużą prędkością, współpracując z układem limfatycznym organizmu, usuwając toksyny i zanieczyszczenia, jednocześnie złuszczając skórę. Strumień i ssanie usuwa martwy naskórek, zaskórniki i odblokowuje pory. Jednocześnie działa wygładzając linie i zmarszczki. Po głębokim procesie złuszczania, poprzez peeling jet-peel, wprowadzane są w skórę witaminy i inne dobroczynne właściwości odżywcze dla skóry. Hydrodermabrazja jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej lub suchej. Zabieg jest na tyle delikatny, że można go stosować co tydzień lub co miesiąc w ramach rutynowej pielęgnacji skóry.

Pokaz z zabiegu Aquapure

Na jakie problemy aquapure ?

Aquapure  jest zoptymalizowany pod kątem wielu problemów skórnych dla wszystkich rodzajów i odcieni skóry. Kompleksowy system pielęgnacji twarzy umożliwia użytkownikom dostosowywanie zabiegów w celu uzyskania bardziej efektywnych rezultatów. Aquapure posiada szeroką gamę możliwości leczenia. Pierwszy etap dogłębnie oczyszcza skórę oraz wspomaga odmłodzenie i nawilżenie. Drugi etap poprawia krążenie i rozjaśnia skórę. Trzeci etap liftinguje i napina skórę oraz uruchamia regenerację elastyny ​​i kolagenu. Ostatni etap schładza skórę, aby zredukować drobne linie i zmarszczki, a następnie podgrzewa ją, aby stała się jędrna i jędrna.

Produkty do zabiegu Aquapure

deNowy zabieg w Twoim gabinecie – tylko po szkoleniach w Centrum Szkoleń Iwony Kozak.

Utrzymuj zdrową skórę bez trądziku lub przebarwień, hydrodermabrazja może być dostosowana do potrzeb Twojego klienta.

Zapisz się na szkolenie

Podczas szkolenia zdobędziesz ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

część teoretyczna 1 – 2 godziny

 • Omówienie aparatury do zabiegu
 • Omówienie zabiegów pielęgnacyjnych
 • Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu aquapure
 • Częstotliwość wykonywania zabiegów
 • Procesy zachodzące w skórze pod wpływem aguapure

część praktyczna 6 – 7 godzin

 • Pokaz zabiegu przez szkoleniowca
 • Manualne wykonanie zabiegu na modelce

Efekty po zabiegu Aquapure jakie uzyskasz u pacjenta.

 • wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zbiegu,
 • oczyszczenie i usunięcie nadmiaru sebum,
 • nawilżenie i wygładzenie,
 • ujędrnienie,
 • rozjaśnienie.

Bezinwazyjny i bezbolesny zabieg hydrodermobrazji , a wręcz wiąże się z odczuciem dużej przyjemności w trakcie wykonywania. Zabieg aquapure jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy chcą szybko oczyścić i odświeżyć skórę. To nieinwazyjna i złuszczająca terapia, którą można wykonać nawet przy cerze wrażliwej i naczyniowej.

Polega na połączeniu działania strumienia wody dzięki urządzeniu oczyszczania wodorowego wysyconego pęcherzykami wodoru oraz składników aktywnych takich jak papaina, kwas mlekowy i salicylowy, ekstrakt z miodu, wąkrota azjatycka i kwas hialuronowy. Dzięki takiemu połączeniu substancji zabieg aquapure pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, a także jej nawilżenie i odmłodzenie. Jest to głeobokie oczyszczanie wodorowe.

 

Related Articles

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *