Szkolenia Kosmetyczne

Szkolenia kosmetyczne

Prowadzenie Centrum Szkoleń wymaga nieustannego rozwoju trenerów, monitorowania rynku oraz wprowadzania nowych tematyk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego Centrum.

Nasza Oferta

Kosmetyczny Kurs zawodowy

Szkolenia Online

Centrum Szkoleń Iwony Kozak

Niewiarygodna atmosfera. Edukacja na najwyższym poziomie. Koncentracja na satysfakcji Kursanta

Witamy serdecznie w Naszym Centrum Szkoleń

Poniżej prezentujemy szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetologii podzielone na specjalistyczne działy. Posiadamy kilkunastu trenerów – kosmetologów, masażystów, linergistów, lekarzy specjalizujących się w dziedzinach kursów, które prowadzą. Jesteśmy przygotowanie na przyjęcie kursantów bardzo zaawansowanych jak i początkujących. Nasza praca to nasza pasja! Kochamy uczyć i czerpiemy satysfakcję przekazując naszą wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapoznaj się z Zakładką Informacje

Wszystkie sekcje dostępne w zakładce Informacje prezentują w przejrzysty sposób informacje, procedury, procesy które wdrożyliśmy w Centrum Szkoleń Iwony Kozak oraz w szczegółowy sposób prezentują nasze cele, nasze dane, nasze dokumenty, nasze regulaminy oraz ich obieg. Znajdziesz tam ważne informacje między innymi na temat trenerów, form edukacji, dokumenty, plan dnia z nami, sposób zakupu szkoleń, system ewaluacji, kontakt do nas. W zakładkach o nas, nasze dane znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe informacje i nasze dokumenty. 

Grupa Docelowa

Szkolenia z kosmetologii estetycznej są skierowane do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z laseroterapii i urządzeń Hitech skierowane są do kosmetyczek, kosmetologów, białego personelu, lekarzy.

Szkolenia z podologii skierowane są do kosmetyczek,kosmetologów oraz podologów. 

Szkolenia z depilacji, wizażu, przedłużania rzęs, oprawy oka, piercing, stylizacja rzęs, kosmetyka biała, masaże, urządzeń kosmetycznych nie posiadają określonej grupy docelowej czyli skorzystać może z nich każda chętna  osoba.

Forma Edukacji prezentowanych szkoleń

Prezentowane poniżej formy edukacji to szkolenia grupowe, w których może wziąć od 2 do 4 osób lub wydarzenia opisane jako warsztaty, w których bierze udział od 2 do 8 osób   

Placówka szkoleniowa z Wrocławia.

Na rynku kosmetycznym jesteśmy od roku 2001. Posiadamy wpis do RIS oraz certyfikację SUS2 oraz jesteśmy wpisani do Baz Parpu. Nasz dział szkoleń dofinansowanych pomoże zdobyć fundusze dla Ciebie i Twoich pracowników na odbycie szkolenia w naszej placówce szkoleniowej.
Przez lat naszej działalności wyedukowaliśmy tysiące kursantek oraz kursantów. Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii czyli :

Specjalizujemy się w szkoleniach dla każdego zaiteresowanego dzieidziną kosmetologii . Posiadamy 15 wykwalifikowanych trenerów posiadających kilkuletnie doświadczenie oraz przygotowanie pedagogiczne.Nasi szkoleniowcy dążą do tego , aby przekazać swoją wiedzę w jak najlepszy sposób. Ciągle się doskonalimy, szkolimy , podążamy za trendami rynku kosmetycznego. Wprowadzamy nowe szkolenia, aby móc pomóc Wam podążać za trendami w kosmetologii. Podczas szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej, wizażu, masażu, stylizacji oprawy oka, podologii, ortonyksji i laseroterapii pracujemy na modelkach – jest bardzo dużo praktyki.

Kończąć nasze kursy bez obaw można rozpocząć pracę w swoim gabinecie kostycznym lub w klinice medycyny estetycznej. Dzięki dużej ilości ćwiczeń praktycznych do radzenia sobie w najtrudniejszych sytuacjach z klientami. Jesteśmy również otwarci dla kursantów, dla których kosmetyka to dopiero początek przygody na nowej drodze zawodowej.

Posiadamy programy Zdobądź Nowy Zawód dofinansowane z Urzędu Pracy lub mopsów.

Nasza baza lokalowa oraz obsługa administracyjna stawia na jakość .

Jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym marki Mesoregen. Wprowadzamy autorskie techniki szkoleń z zakresu mezoterapii igłowej, biostymulatryów tkankowych oraz unikalne procedury z zabiegów procedur krwiopochodnych Mesoregen. Prowadzimy szkolenia z zakresu botox, mezobotoks, wolumetria, v-lift.

Jesteśmy jedynym Partnerem Polskiej Marki sprzętów kosmetycznych i medycznych Bestmedic Expert .  Dla firmy BestMedic Expert szkolimy lekarzy dermatologów z zakresu obsługi laserów frakcyjnych co2, lasera diodowego do usuwania owłosienia, lasera spider do usuwania naczynek, Radiofrekwencji mikroigłowej, oczyszczania wodorowego – zabieg aquapure oraz lasera trzy fale do depilacji laserowej. Wykonujemy również bezpłatne pokazy sprzętów.

Po szkoleniu masz możliwość zrobienia zakupów w naszej hurtowni lub internetowo lub u naszych handlowców . Hurtownia kosmetyków dla profesjonalistów.

Jesteśmy najlepszą jednostka szkoleniową w Polsce.