Jakie są efekty mezoterapii mikroigłowej?

Mezoterapia mikroigłowa to bardzo popularny zabieg występujący w wielu gabinetach kosmetologicznych. Bardzo dużo klientek się na niego decyduje, a to wszystko dzięki niesamowitym  efektom, jakie możemy dzięki niemu uzyskać! Jesteś ciekawa, jakie to efekty? Zapraszamy do czytania!

Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom ze skórą dojrzałą lub z defektami, takimi jak przebarwienia lub blizny. Dlatego mezoterapia będzie idealnym zabiegiem dla skór potrzebujących odbudowy i regeneracji!

Mezoterapia mikroigłowa to mikronakłuwanie skóry, najczęściej za pomocą dermapena. Dzięki mikronakłuciom możemy wprowadzić składniki aktywne w głębsze części naszej skóry, a dodatkowo mikrouszkodzenia skóry dają znak do organizmu, że skóra wymaga regeneracji. Oznacza to, że skóra jest pobudzona do odbudowy oraz produkcji kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zabiegowi możemy poradzić sobie ze zmarszczkami, ziemistym kolorytem skóry, przebarwieniami, bliznami, utratą jędrności oraz nawilżenia. Skutkuje to wyrównanym kolorytem jak i teksturą skóry, promiennym wyglądem, wzmożoną produkcją kolagenu oraz poprawą mikrokrążenia skóry.

Najlepsze efekty uzyskujemy korzystając z serii zabiegów, a pierwsze efekty możemy zobaczyć po około 4 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Powiązane artykuły

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *